Podróżuj z Warszawa do Praga

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Praga w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

5 opcje do przejścia Warszawa do Praga w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Praga
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Łódź
Praga
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
3
Warszawa
Wiedeń
Praga
/
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
4
Warszawa
Wrocław
Praga
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
5
Warszawa
Ostrava
Praga
/
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Praga

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans517 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Warszawa do Praga?

Oferujemy 5 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Warszawa Praga, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Warszawa Pragaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Warszawa i Praga na mapie oraz na trasie Warszawa Praga i różne punkty korespondencji (Stacja Praha-Libeň, Dworzec autobusowy Prague Main Railway Station, Lotnisko Prague Ruzyne, Dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague), Stacja Prague hlavní nádraží , ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Praga

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Praga

Na wycieczkę Warszawa (Polska) do Praga (Republika Czeska) z odległości 517 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Warszawa-Praga co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Warszawa, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyWarszawa West (od 3.7 km Warszawa) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,
Pociąg Warszawa Praga jest bezpośredni.
Trenuje Russian Railways do Praga opuścić stację kolejową Warszawa Centralna do Warszawa, Przyjazd doPraga będzie na stacji Prague hlavní nádraží (1.8 km od środka).
Lot bezpośredni Warszawa > Praga będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Praga (lotnisko w Prague Ruzyne, Kod IATA: PRG) obsługiwany przez Czech Airlines lub LOT Polish Airlines.
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Warszawa-Praga,

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Praga?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa West do Warszawa i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska)
Hellö to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Wiedeń (serwis na dworzec autobusowy (VIB) Vienna International Busterminal w 0.1 km od centrum) i miasta Praga gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) znajduje się około 1.5 km od centrum.
Firma autobusowa LEO Express obraca się z dworca autobusowego Warszawa Centrum do Warszawa i to z Olomouc hl. n. ( Republika Czeska)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Warszawa-Praga (519 km)
Linie lotnicze
Czech Airlines wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Praga (przybycie na lotnisko w Prague Ruzyne PRG)
Austrian Airlines zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Wiedeń (obsługujący lotnisko w Vienna-Schwechat International VIE)
Job Air obsługuje lot z lotniska Mosnov OSR znajduje się w 20 km centrum miasta Ostrava do Praga (przybycie na lotnisko w Prague Ruzyne PRG)
Ryanair zapewnia łącze lotnicze z lotniska Warsaw Modlin WMI (znajduje się na 35 km od środka Warszawa, Polska) do Wrocław (obsługujący lotnisko w Strachowice WRO)
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Praga (przybycie na lotnisko w Prague Ruzyne PRG)
OLT Express zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Wrocław (obsługujący lotnisko w Strachowice WRO)
Firmy kolejowe
Russian Railways oferuje linię Warszawa-Praga Pociąg z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Prague hlavní nádraží w dniu przyjazdu (1.8 km od centrum)
Deutsche Bahn obsługuje linię z Wiedeń do Praga z odjeżdżającym pociągiem IC/EC 27 Wien Westbahnhof dostać się do stacji kolejowej Prague hlavní nádraží ( Republika Czeska)
ÖBB tworzy połączenie kolejowe Warszawa-Wiedeń Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Wien Westbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
LEO Express oferuje linię z Olomouc do Praga z odjeżdżającym pociągiem Olomouc hl.n. dostać się do stacji kolejowej Praha-Libeň ( Republika Czeska)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)