Podróżuj z Warszawa do Rijeka

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Rijeka w pociąg, prom, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Warszawa do Rijeka w samolot, prom, pociąg, samochód

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Rijeka
  • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Split
Rijeka
  • Uzyskaj stawki
3
Warszawa
Dusseldorf
Rijeka
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Rijeka

Sposoby transportusamolot, carpooling, prom, pociąg
dystans905 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Warszawa do Rijeka?

Oferujemy 3 tras w pociąg, prom, carpooling, samolot przygotować podróż Warszawa Rijeka, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, prom, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Warszawa Rijekaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Warszawa i Rijeka na mapie oraz na trasie Warszawa Rijeka i różne punkty korespondencji (Lotnisko Rijeka, Stacja Morska Rijeka, Lotnisko Frederic Chopin, Stacja Warszawa Centralna, Stacja Warszawa Wschodnia, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Rijeka

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Rijeka

Na wycieczkę Warszawa (Polska) do Rijeka (Primorje-Gorski Kotar, Chorwacja) z odległości 905 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, prom i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Warszawa > Rijeka będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Rijeka (lotnisko w Rijeka, Kod IATA: RJK) obsługiwany przez EuroLot.
Nie ma bezpośredniego przejścia Warszawa Rijekabędziesz musiał użyć innego środka (samolot) połączyć się z promem, aby zakończyć przeprawę morską Split-Rijeka,
Wyruszysz do portu w Split od 1.8 km Splitna pokładzie statku Jadrolinija. Łódź będzie dokować w porcieRijeka na 0.7 km z Rijeka, Radzimy udać się do portuSplit na pokład jednej do dwóch godzin przed czasem wskazanym w rezerwacji.
Nie można przejść bezpośrednio z Warszawa do Rijekabez zmian. Możesz wsiąść do pociąguWarszawa-Dusseldorf i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Euronight JanKiepura Polskie Koleje Państwowe do Dusseldorf opuścić stację kolejową Warszawa Centralna do Warszawa, Przyjazd doDusseldorf będzie na stacji Düsseldorf Hbf (1.4 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Warszawa-Dusseldorf może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Rijeka?

Linie lotnicze
Ryanair wykonuje lot z lotniska Warsaw Modlin WMI znajduje się w 35 km centrum miasta Warszawa do Gdańsk (przybycie na lotnisko w Rebiechowo GDN)
EuroLot zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Rijeka (obsługujący lotnisko w Rijeka RJK)
Air Berlin obsługuje lot z lotniska Dusseldorf DUS znajduje się w 6.1 km centrum miasta Dusseldorf do Rijeka (przybycie na lotnisko w Rijeka RJK)
OLT Express zapewnia łącze lotnicze z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Gdańsk (obsługujący lotnisko w Rebiechowo GDN)
Wizzair wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Split (przybycie na lotnisko w Split SPU)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Monachium (obsługujący lotnisko w Franz Josef Strauss MUC)
Croatia Airlines obsługuje lot z lotniska Franz Josef Strauss MUC znajduje się w 29 km centrum miasta Monachium do Rijeka (przybycie na lotnisko w Rijeka RJK)
Lufthansa zapewnia łącze lotnicze z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Dusseldorf (obsługujący lotnisko w Dusseldorf DUS)
Germanwings leci z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Dusseldorf (przybycie na lotnisko w Dusseldorf DUS) i z lotniska Dusseldorf DUS (znajduje się na 6.1 km od środka Dusseldorf, Niemcy) do Rijeka (obsługujący lotnisko w Rijeka RJK)
Firmy kolejowe
Polskie Koleje Państwowe oferuje linię Warszawa-Dusseldorf Pociąg Euronight JanKiepura z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Düsseldorf Hbf w dniu przyjazdu (1.4 km od centrum)
Firmy spedycyjne
Łodzie Jadrolinija zapewniają połączenie morskie między portem Split i to z Rijeka (Rijeka w 0.7 km od miasta)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Warszawa-Dusseldorf (987 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)