Podróżuj z Warszawa do Rovinj

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Rovinj w autobus, prom, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Warszawa do Rovinj w samolot, prom, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Warszawa
Wenecja
Rovinj
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Rovinj

Sposoby transportusamolot, carpooling, prom, autobus
dystans961 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Warszawa do Rovinj?

Oferujemy 1 tras w autobus, prom, carpooling, samolot przygotować podróż Warszawa Rovinj, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, prom, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Warszawa Rovinjklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Warszawa i Rovinj na mapie oraz na trasie Warszawa Rovinj i różne punkty korespondencji (Stacja Morska Rovinj, Dworzec autobusowy Rovinj, Lotnisko Frederic Chopin) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Rovinj

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Rovinj?

Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Wenecja (przybycie na lotnisko w Marco Polo VCE)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Wenecja-Rovinj (110 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Venice (Tronchetto) do Wenecja i to z Rovinj (Istria Chorwacja)
Firmy spedycyjne
Łodzie Venezia Lines zapewniają połączenie morskie między portem Venezia Tronchetto i to z Rovinj (Rovinj w 0.3 km od miasta)
Promy Commodore Cruises przeprawiają się między Wenecja i Rovinj gdzie będą obsługiwać porty Venezia Tronchetto i Rovinj odpowiednio 2.7 km i 0.3 km z dala od centrum ich miast.
Statki Atlas Kompas obsługują połączenie morskie między portem Venezia Tronchetto i to z Rovinj (Rovinj w 0.3 km od miasta)

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Rovinj

Na wycieczkę Warszawa (Polska) do Rovinj (Istria, Chorwacja) z odległości 961 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, prom i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Rovinj od Warszawa, Możesz wziąć lotWarszawa-Wenecja następnie wykonaj resztę podróży w prom,
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Wenecja (lotnisko w Marco Polo, Kod IATA: VCE) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.
Nie ma bezpośredniego przejścia Warszawa Rovinjbędziesz musiał użyć innego środka (samolot) połączyć się z promem, aby zakończyć przeprawę morską Wenecja-Rovinj,
Wyruszysz do portu w Venezia Tronchetto od 2.7 km Wenecjana pokładzie statku Venezia Lines, Commodore Cruises lub Atlas Kompas. Łódź będzie dokować w porcieRovinj na 0.3 km z Rovinj, Radzimy udać się do portuWenecja na pokład jednej do dwóch godzin przed czasem wskazanym w rezerwacji.
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Warszawa Rovinj tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Wenecja-Rovinj,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Wenecja, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyRovinj (0 km z Rovinj, Chorwacja). Proszę iść na dworzec autobusowyVenice (Tronchetto) (od 2.6 km Wenecja) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Rovinj,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Wenecja-Rovinj może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)