Podróżuj z Warszawa do Saragossa

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Saragossa w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Warszawa do Saragossa w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Barcelona
Saragossa
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Tuluza
Saragossa
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Saragossa

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans2025 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Warszawa do Saragossa?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Warszawa Saragossa, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Warszawa Saragossaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Warszawa i Saragossa na mapie oraz na trasie Warszawa Saragossa i różne punkty korespondencji (Stacja Zaragoza Delicias, Stacja Miraflores, Stacja Zaragoza Portillo, Dworzec autobusowy Zaragoza, Lotnisko Frederic Chopin, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Saragossa

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Saragossa

Na wycieczkę Warszawa (Polska) do Saragossa (Hiszpania) z odległości 2025 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Saragossa od Warszawa, Możesz wziąć lotWarszawa-Barcelona następnie wykonaj resztę podróży w pociąg,
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Barcelona (lotnisko w Barcelona-El Prat, Kod IATA: BCN) obsługiwany przez LOT Polish Airlines, Wizzair, Norwegian Air Shuttle lub Vueling Airlines.
Nie można przejść bezpośrednio z Warszawa do Saragossabez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBarcelona-Saragossa i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Regional Exprés - 34 lub Alvia Renfe do Saragossa opuścić stację kolejową Barcelona-Sants do Barcelona, Przyjazd doSaragossa będzie na stacji Zaragoza Delicias (3.7 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Warszawa Saragossa tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Barcelona-Saragossa,
Wsiadasz do autobusu ALSA pod adresem Barcelona, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyZaragoza (3.4 km z Saragossa, Hiszpania). Proszę iść na dworzec autobusowyBarcelona Puerto Maritimo (od 3.4 km Barcelona) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Saragossa,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Barcelona-Saragossa może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Saragossa?

Linie lotnicze
Ryanair wykonuje lot z lotniska Warsaw Modlin WMI znajduje się w 35 km centrum miasta Warszawa do Tuluza (przybycie na lotnisko w Toulouse Blagnac TLS)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Barcelona (obsługujący lotnisko w Barcelona-El Prat BCN)
Wizzair obsługuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Barcelona (przybycie na lotnisko w Barcelona-El Prat BCN)
Norwegian Air Shuttle zapewnia łącze lotnicze z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Barcelona (obsługujący lotnisko w Barcelona-El Prat BCN)
Vueling Airlines wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Barcelona (przybycie na lotnisko w Barcelona-El Prat BCN)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy Eurolines zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Toulouse do Tuluza i to z Zaragoza ( Hiszpania)
ALSA to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Barcelona (serwis na dworzec autobusowy Barcelona Puerto Maritimo w 3.4 km od centrum) i miasta Saragossa gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Zaragoza znajduje się około 3.4 km od centrum.
Firmy kolejowe
Renfe oferuje linię Barcelona-Saragossa Pociąg Alvia z dworca kolejowego Barcelona-Sants (2.7 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Zaragoza Delicias w dniu przyjazdu (3.7 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Barcelona-Saragossa (256 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)