Podróżuj z Warszawa do Split

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Split w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Warszawa do Split w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Split
  • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Kraków
Split
/
  • Uzyskaj stawki
3
Warszawa
Wiedeń
Split
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Split

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1026 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Warszawa do Split ?

Split jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Warszawa do Split oferty transportu? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling, pociągi i loty dostać się do Split, Po prostu wprowadź datę podróży do Split a Vivanoda zajmie się resztą. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy FlixBus, Blablacar, Niki Airlines, EuroLot, LEO Express, Russian Railways, LOT Polish Airlines lub Austrian Airlines do osiągnięcia Split,

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Split

Na wycieczkę Warszawa (Polska) do Split (Split-Dalmatia, Chorwacja) z odległości 1026 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Warszawa > Split będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Split (lotnisko w Split, Kod IATA: SPU) obsługiwany przez LOT Polish Airlines lub Wizzair.
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Warszawa-Split bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Warszawa-Wiedeń i Wiedeń-Split,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Warszawa, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyVienna (central station) (2.7 km z Wiedeń, Austria). Proszę iść na dworzec autobusowyWarszawa Centrum (od 0.4 km Warszawa) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Wiedeń,Po przybyciu Wiedeń, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Split (Split-Dalmatia Chorwacja).
Nie można przejść bezpośrednio z Warszawa do Splitbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguWarszawa-Wiedeń i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train Russian Railways lub ÖBB do Wiedeń opuścić stację kolejową Warszawa Centralna do Warszawa, Przyjazd doWiedeń będzie na stacji Wien Westbahnhof (2.8 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Warszawa-Kraków może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Split?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa Centrum do Warszawa i to z Vienna (central station) (Wiedeń Austria)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Wiedeń (serwis na dworzec autobusowy (VIB) Vienna International Busterminal w 0.1 km od centrum) i miasta Split gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Split znajduje się około 1.4 km od centrum.
Linie lotnicze
Niki Airlines wykonuje lot z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Split (przybycie na lotnisko w Split SPU)
EuroLot zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Split (obsługujący lotnisko w Split SPU)
LOT Polish Airlines obsługuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Split (przybycie na lotnisko w Split SPU)
Croatia Airlines zapewnia łącze lotnicze z lotniska Pleso ZAG (znajduje się na 8.3 km od środka Zagrzeb, Chorwacja) do Split (obsługujący lotnisko w Split SPU)
Wizzair wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Split (przybycie na lotnisko w Split SPU)
Austrian Airlines zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Wiedeń (obsługujący lotnisko w Vienna-Schwechat International VIE)
Firmy kolejowe
Russian Railways oferuje linię Warszawa-Wiedeń Pociąg z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Wien Westbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
ÖBB obsługuje linię z Warszawa do Wiedeń z odjeżdżającym pociągiem Chopin Night Train Warszawa Centralna dostać się do stacji kolejowej Wien Westbahnhof (Wiedeń Austria)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Warszawa-Kraków (253 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)