Podróżuj z Warszawa do Szczecin

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Szczecin w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Warszawa do Szczecin w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Warszawa
Szczecin
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Szczecin

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans454 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Warszawa do Szczecin?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Warszawa Szczecin, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Warszawa Szczecinklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Warszawa i Szczecin na mapie oraz na trasie Warszawa Szczecin i różne punkty korespondencji (Stacja Szczecin, Glowny, Stacja Szczecin, Gumience, Dworzec autobusowy Szczecin, Lotnisko Goleniow, Lotnisko Frederic Chopin, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Szczecin

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Szczecin?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Warszawa-Szczecin (455 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy IC Bus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Szczecin ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Warszawa (serwis na dworzec autobusowy Warsaw w 0 km od centrum) i miasta Berlin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 9.3 km od centrum.
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linie Warszawa-Berlin Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum) i z Berlin do Szczecin z odjeżdżającym pociągiem RB66 Berlin-Gesundbrunnen dostać się do stacji kolejowej Szczecin, Glowny ( Polska)
Russian Railways obsługuje linię Warszawa-Berlin Pociąg z dworca kolejowego Warszawa Wschodnia (3.7 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
Polskie Koleje Państwowe tworzy połączenie kolejowe z Warszawa do Berlin z odjeżdżającym pociągiem Euronight JanKiepura Warszawa Centralna dostać się do stacji kolejowej Berlin Hauptbahnhof (Berlin Niemcy)
Linie lotnicze
EuroLot wykonuje lot z lotniska Lawica POZ znajduje się w 6 km centrum miasta Poznań do Szczecin (przybycie na lotnisko w Goleniow SZZ)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Szczecin (obsługujący lotnisko w Goleniow SZZ)
LOT Polish Airlines obsługuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Poznań (przybycie na lotnisko w Lawica POZ)

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Szczecin

Przeczytaj więcej informacji o każdym środku transportu:

Tanie loty z Warszawa do Szczecin

Które linie lotnicze latają Warszawa do Szczecin ?

Ryanair jest jedyną linią lotniczą z bezpośrednim linkiem do Szczecin z lotniska w Warszawa,
Ryanair Warszawa Szczecin

Tanie loty do Szczecin czasami nie są tak łatwe do zdobycia, ale chcielibyśmy przypomnieć kilka wskazówek:

 • Wolę latać do Szczecin w dzień powszedni (od poniedziałku do czwartku) i bądź elastyczny. Taryfy są różne, niezależnie od tego, czy lot jest zaplanowany wcześnie rano, czy późnym wieczorem. Dlatego zaleca się, aby mieć znaczny stopień elastyczności.
 • Zdecydowanie zaleca się dokonanie rezerwacji Warszawa Szczecin lot kilka tygodni (a nawet miesięcy) z wyprzedzeniem. Z nielicznymi wyjątkami ceny rosną w miarę zbliżania się do daty wyjazdu, aby zaoszczędzić miejsca dla klientów biznesowych, którzy dokonują późnych rezerwacji i chcą zapłacić więcej.

Lotnisko odlotu w Warszawa

 • WAW Frederic Chopin

Lotnisko docelowe w Szczecin

 • SZZ Goleniow

Carpool z Warszawa do Szczecin

W przeciwieństwie do innych środków transportu, carsharing nie zapewnia podróżnym określonego rozkładu jazdy. Na pewno masz większe szanse na zdobycie Warszawa-Szczecin jeździ w poszukiwaniu z trzydniowym wyprzedzeniem niż miesiąc. Jest to interesujące w przypadku ostatniej podróży do Szczecin,

Wspólny przejazd to nowy sposób podróżowania, umożliwiający dzielenie się Warszawa-Szczecin przejazdy samochodem z innymi. Zamiast jechać samemu samochodem z Warszawa do Szczecin, pozwala kierowcom dzielić koszty podróży z innymi pasażerami.

pociąg Warszawa do Szczecin

Pociąg międzymiastowy Warszawa Szczecin

Pociągi międzymiastowe obsługiwały główne miasta na trasie między Warszawa i Szczecin ze skróconym czasem trwania w porównaniu do pociągów regionalnych.

Pociąg regionalny Warszawa Szczecin

Nocny pociąg Warszawa Szczecin

Nocne pociągi to dobra okazja, aby zaoszczędzić noc w hotelu Szczecin ponieważ możesz spać, czy to w siedzeniu, czy w wygodnej koi do spania.

Warszawa Szczecin firmy kolejowe

Koleje Deutsche Bahn, Russian Railways i Polskie Koleje Państwowe to firmy, z którymi możesz podróżować podczas podróży Szczecin,
Deutsche Bahn Warszawa SzczecinRussian Railways Warszawa SzczecinPolskie Koleje Państwowe Warszawa Szczecin

Dworce kolejowe z Warszawa

 • Warszawa Centralna
 • Warszawa Wschodnia

Dworce kolejowe w Szczecin

 • Szczecin, Glowny

Czy istnieje bezpośredni pociąg do Szczecin z Warszawa?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Warszawa do Szczecin bez żadnych zmian.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)