Zalecana trasa
Warszawa
Podróżuj bezpośrednio do Wiedeń autobus, pociąg, loty, wspólne przejazdy
Wiedeń
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Warszawa
Podróż autobus, pociąg, wspólne przejazdy do Ostrawa
Ostrawa
Podróż loty, pociąg, wspólne przejazdy, autobus do Wiedeń
Wiedeń
Zobacz ceny
Warszawa
Podróż autobus, wspólne przejazdy, pociąg do Olomouc
Olomouc
Podróż autobus, wspólne przejazdy do Wiedeń
Wiedeń
Zobacz ceny

Jak dostać się z Warszawa do Wiedeń?

Planujesz podróż do Warszawa z Wiedeń i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Warszawa do Wiedeń, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Warszawa a Wiedeń, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (ÖBB, Russian Railways, Hellö, FlixBus lub LEO Express), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Warszawa a Wiedeń, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Warszawa - Wiedeń.

Podczas podróży z Warszawa do Wiedeń masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Warszawa do Wiedeń

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Warszawa do Wiedeń, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Warszawa Wiedeń pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Warszawa Wiedeń jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Warszawa Wiedeń

Wiele lotów łączy Warszawa z Wiedeń każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Wiedeń w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Warszawa Wiedeń

Wspólne przejazdy między Warszawa a Wiedeń to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Wiedeń w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Warszawa lub Wiedeń może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Warszawa do Wiedeń dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Warszawa Wiedeń

Miasto wyjazdu
Warszawa
Polska
Miasto docelowe
Wiedeń
Austria
Wiedeń
Odległość
555 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie autobus, pociąg, loty oraz wspólne przejazdy
Wyszukaj bilety z Warszawa do Wiedeń
Szukaj noclegów w Wiedeń
Zaplanuj swoją podróż z Warszawa do Wiedeń z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Warszawa do Wiedeń z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Warszawa - Wiedeń, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak ÖBB, Russian Railways, Hellö, FlixBus lub LEO Express, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Warszawa a Wiedeń!

Porównanie środków transportu między Warszawa a Wiedeń

Zalety i wady carpoolingu z Warszawa do Wiedeń?
Przyjazny dla środowiska Dzieląc samochód z kimś innym, zmniejszasz wpływ podróży z Warszawa do Wiedeń na środowisko.
Przyjazność Carpooling z Warszawa do Wiedeń jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Elastyczny Carpooling z Warszawa do Wiedeń jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Komfort Podczas całej podróży z Warszawa do Wiedeń musisz dzielić przestrzeń w samochodzie z innymi pasażerami.
Niezawodność Podczas podróży do Warszawa i Wiedeń powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Zalety i wady lotu z Warszawa do Wiedeń?
Prędkość Lot pomiędzy Warszawa a Wiedeń jest najszybszym sposobem na pokonanie 555 km pomiędzy Warszawa a Wiedeń.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Warszawa do Wiedeń, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Wiedeń mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Ceny Bilety lotnicze z Warszawa do Wiedeń mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Wiedeń często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Warszawa ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Warszawa do Wiedeń?
Krajobrazy Pociągi między Warszawa a Wiedeń często oferują zapierające dech w piersiach krajobrazy podczas podróży.
Dostępność Dworce kolejowe w Warszawa i Wiedeń znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Komfort Pociągi między Warszawa a Wiedeń oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Koszt Bilety na pociąg Warszawa Wiedeń mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Warszawa Wiedeń mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Warszawa do Wiedeń?
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Warszawa - Wiedeń są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Ceny Bilety autobusowe z Warszawa do Wiedeń są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Wiedeń (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Warszawa - Wiedeń, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Komfort Autobusy relacji Warszawa-Wiedeń mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Warszawa do Wiedeń pokonują dystans 555 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Wiedeń.

Skąd wyruszyć w Warszawa? Gdzie mogę dojechać w Wiedeń?

Dworce autobusowe w Warszawa

Warszawa Młociny
Mapa
Warszawa West
Mapa
Warszawa Centrum
Mapa
Warszawa Lotnisko Chopina
Mapa

Stacje odlotów w Warszawa

Warszawa Centralna
Mapa
Warszawa Wschodnia
Mapa
Warszawa Zachodnia
Mapa

Lotniska odlotowe w Warszawa

Frederic Chopin
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Wiedeń

(VIB) Vienna International Busterminal
Mapa
Vienna (central station)
Mapa
Vienna VIE
Mapa
Vienna Erdberg
Mapa
Wien Flughafen Schwechat
Mapa

Stacje przylotów w Wiedeń

Wien Hausfeldstraße
Mapa
Wien Hbf
Mapa
Wien Simmering
Mapa
Wien Stadlau
Mapa
Wien Meidling
Mapa
Wien Grillgasse
Mapa
Wien Westbahnhof
Mapa

Lotniska przylotowe w Wiedeń

Vienna-Schwechat International
Mapa
Wyszukaj bilety z Warszawa do Wiedeń
Szukaj noclegów w Wiedeń

3 rady jak taniej podróżować między Warszawa a Wiedeń

Zdecydowałeś się na podróż z Warszawa do Wiedeń i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg, loty lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Warszawa do Wiedeń.

  • 1. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Warszawa-Wiedeń są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Wiedeń poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.
  • 2. Lekka podróż
    Jeśli podróżujesz między Warszawa a Wiedeń z firmą, która pobiera dodatkowe opłaty za bagaż rejestrowany, co często się zdarza, warto ograniczyć bagaż do minimum, aby zaoszczędzić pieniądze. Postaraj się spakować tylko to, co niezbędne i pamiętaj, aby przed wyjazdem do Wiedeń sprawdzić zasady dotyczące bagażu obowiązujące w danej linii lotniczej.
  • 3. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Warszawa do Wiedeń. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Wiedeń.

Autobus Warszawa Wiedeń

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Warszawa-Wiedeń zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Warszawa do Wiedeń na Vivanoda.

Częstotliwość odjazdów do Warszawa z Wiedeń różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Wiedeń, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Czas trwania podróży autobusem między Warszawa a Wiedeń zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Wiedeń w danym dniu podróży.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Warszawa-Wiedeń. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Bilety autobusowe Warszawa-Wiedeń są często tańsze, jeżeli kupuje się je z wyprzedzeniem, zwłaszcza jeżeli rezerwuje się je z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak niektórzy przewoźnicy oferują również oferty last minute, aby zapełnić pozostałe miejsca.

Studenci, seniorzy i dzieci mogą uzyskać zniżki na bilety autobusowe z Warszawa do Wiedeń u niektórych przewoźników. Radzimy sprawdzić to podczas wyszukiwania biletu na Vivanoda, pamiętając o podaniu swojego wieku. Będziesz mógł wtedy zobaczyć ceny biletów, które dotyczą Twojej grupy wiekowej.

Przedsiębiorstwa autobusowe Warszawa Wiedeń

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Warszawa Wiedeń

Pociągi Warszawa Wiedeń

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Warszawa a Wiedeń, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Warszawa do Wiedeń. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Warszawa do Wiedeń, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Warszawa a Wiedeń.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Warszawa do Wiedeń z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Bilety kolejowe z Warszawa do Wiedeń można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Warszawa do Wiedeń, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Firmy kolejowe z Warszawa do Wiedeń

ÖBB
ÖBB
Russian Railways
Russian Railways
Szukaj biletów na pociągi z Warszawa do Wiedeń

Loty Warszawa Wiedeń

Linie lotnicze Warszawa Wiedeń

Job Air
Job Air
Austrian Airlines
Austrian Airlines
LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Szukaj lotów Warszawa Wiedeń

Carpool Warszawa Wiedeń

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Warszawa a Wiedeń. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Średni koszt przejazdu z Warszawa do Wiedeń zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Warszawa do Wiedeń, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Warszawa i Wiedeń skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Warszawa do Wiedeń zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Platforma carpoolingowa Warszawa Wiedeń

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Warszawa Wiedeń

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu