Zalecana trasa
Wiedeń
Podróż wspólne przejazdy, loty, pociąg, autobus do Berlin
Berlin
Podróż autobus, wspólne przejazdy, pociąg do Szczecin
Szczecin
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Wiedeń
Podróżuj bezpośrednio do Szczecin autobus, pociąg, wspólne przejazdy
Szczecin
Zobacz ceny
Wiedeń
Podróż autobus, wspólne przejazdy do Wrocław
Wrocław
Podróż pociąg, autobus, wspólne przejazdy do Szczecin
Szczecin
Zobacz ceny

Jak dostać się z Wiedeń do Szczecin?

Planujesz podróż do Wiedeń z Szczecin i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Wiedeń do Szczecin, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Wiedeń a Szczecin, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (Deutsche Bahn, PKP Intercity, IC Bus, FlixBus lub Hellö), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Wiedeń a Szczecin, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Wiedeń - Szczecin.

Podczas podróży z Wiedeń do Szczecin masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Wiedeń do Szczecin

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Wiedeń do Szczecin, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Wiedeń Szczecin pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Wiedeń Szczecin jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Wiedeń Szczecin

Wiele lotów łączy Wiedeń z Szczecin każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Szczecin w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Wiedeń Szczecin

Wspólne przejazdy między Wiedeń a Szczecin to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Szczecin w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Wiedeń lub Szczecin może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Wiedeń do Szczecin dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Wiedeń Szczecin

Miasto wyjazdu
Wiedeń
Austria
Wiedeń
Miasto docelowe
Szczecin
Polska
Odległość
594 km
Bezpośrednie połączenie
Brak bezpośredniego połączenia jakimkolwiek środkiem transportu
Wyszukaj bilety z Wiedeń do Szczecin
Szukaj noclegów w Szczecin
Zaplanuj swoją podróż z Wiedeń do Szczecin z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Wiedeń do Szczecin z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Wiedeń - Szczecin, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak Deutsche Bahn, PKP Intercity, IC Bus, FlixBus lub Hellö, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Wiedeń a Szczecin!

Porównanie środków transportu między Wiedeń a Szczecin

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Wiedeń do Szczecin?
Dostępność Dworce kolejowe w Wiedeń i Szczecin znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Wiedeń-Szczecin jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Koszt Bilety na pociąg Wiedeń Szczecin mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Wiedeń Szczecin mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Wiedeń do Szczecin?
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Wiedeń - Szczecin są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Ceny Bilety autobusowe z Wiedeń do Szczecin są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Szczecin (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Komfort Autobusy relacji Wiedeń-Szczecin mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Wiedeń do Szczecin pokonują dystans 594 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Szczecin.
Zalety i wady lotu z Wiedeń do Szczecin?
Prędkość Lot pomiędzy Wiedeń a Szczecin jest najszybszym sposobem na pokonanie 594 km pomiędzy Wiedeń a Szczecin.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Wiedeń do Szczecin, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Szczecin mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Ceny Bilety lotnicze z Wiedeń do Szczecin mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Zalety i wady carpoolingu z Wiedeń do Szczecin?
Elastyczny Carpooling z Wiedeń do Szczecin jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Ekonomiczne Carpooling z Wiedeń do Szczecin jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Wiedeń do Szczecin może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.

Skąd wyruszyć w Wiedeń? Gdzie mogę dojechać w Szczecin?

Dworce autobusowe w Wiedeń

(VIB) Vienna International Busterminal
Mapa
Vienna VIE
Mapa
Vienna Erdberg
Mapa

Stacje odlotów w Wiedeń

Wien Westbahnhof
Mapa

Lotniska odlotowe w Wiedeń

Vienna-Schwechat International
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Szczecin

Szczecin
Mapa
Szczecin Warzymice
Mapa
Szczecin station
Mapa

Stacje przylotów w Szczecin

Szczecin, Glowny
Mapa
Szczecin, Gumience
Mapa
Szczecin Dąbie
Mapa
Wyszukaj bilety z Wiedeń do Szczecin
Szukaj noclegów w Szczecin

Autobus Wiedeń Szczecin

Większość autobusów na trasie Wiedeń-Szczecin jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Wiedeń-Szczecin zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Wiedeń do Szczecin na Vivanoda.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Wiedeń-Szczecin. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż na pokład autobusu Wiedeń-Szczecin, ale ważne jest, aby sprawdzić u przewoźnika ograniczenia dotyczące wagi i rozmiarów. Liczba sztuk bagażu jest również często ograniczona.

Przedsiębiorstwa autobusowe Wiedeń Szczecin

IC Bus
IC Bus
FlixBus
FlixBus
Hellö
Hellö
Szukaj biletów autobusowych Wiedeń Szczecin

Pociągi Wiedeń Szczecin

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Wiedeń do Szczecin, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Wiedeń a Szczecin.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Wiedeń do Szczecin z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Pociągi między Wiedeń a Szczecin są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Wiedeń do Szczecin, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Firmy kolejowe z Wiedeń do Szczecin

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Wiedeń do Szczecin

Loty Wiedeń Szczecin

Linie lotnicze Wiedeń Szczecin

Easyjet
Easyjet
Air Berlin
Air Berlin
Austrian Airlines
Austrian Airlines
Germanwings
Germanwings
Lufthansa
Lufthansa
Szukaj lotów Wiedeń Szczecin

Carpool Wiedeń Szczecin

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Wiedeń a Szczecin, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Wiedeń a Szczecin. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Wiedeń i Szczecin skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Czas trwania podróży z Wiedeń do Szczecin zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Platforma carpoolingowa Wiedeń Szczecin

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Wiedeń Szczecin

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu