Podróżuj z Wrocław do Berlin

Zorganizuj swoją podróż z Wrocław do Berlin w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Wrocław do Berlin w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Wrocław
Berlin
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Wrocław Berlin

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans295 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Wrocław do Berlin ?

Berlin jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Wrocław do Berlin oferty transportu? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za loty, pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Berlin z Wrocław Po prostu wprowadź datę podróży do Berlin a Vivanoda zajmie się resztą. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Podróżować z Wrocław, loty, pociągi, carpooling lub autobusy Deutsche Bahn, Blablacar, IC Bus, OLT Express i FlixBus zabierze Cię do Berlin,

Wszystkie rodzaje transportu Wrocław Berlin

Na wycieczkę Wrocław (Polska) do Berlin (Berlin, Niemcy) z odległości 295 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Wrocław Berlin jest bezpośredni.
Trenuje Deutsche Bahn do Berlin opuścić stację kolejową Wroclaw (PL), Glowny do Wrocław, Przyjazd doBerlin będzie na stacji Berlin-Lichtenberg (5.9 km od środka).
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Wrocław-Berlin,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Wrocław-Berlin co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus lub IC Bus pod adresem Wrocław, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyWroclaw (od 0.4 km Wrocław) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,
Lot bezpośredni Wrocław > Berlin będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Wrocław i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Strachowice WRO 11 km, za odprawę bagażu na lot do Berlin (lotnisko w Tegel, Kod IATA: TXL) obsługiwany przez OLT Express.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)