Zalecana trasa
Wrocław
Podróżuj bezpośrednio do Kraków wspólne przejazdy, loty
Kraków
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Wrocław
Podróż autobus, wspólne przejazdy, loty do Warszawa
Warszawa
Podróż autobus, loty, wspólne przejazdy do Kraków
Kraków
Zobacz ceny

Jak dostać się z Wrocław do Kraków?

Planujesz podróż do Wrocław z Kraków i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Wrocław do Kraków, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Wrocław a Kraków, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (LEO Express, FlixBus, OLT Express, LOT Polish Airlines lub Ryanair), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Wrocław a Kraków, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Wrocław - Kraków.

Podczas podróży z Wrocław do Kraków masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Wrocław do Kraków

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Wrocław do Kraków, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Loty Wrocław Kraków

Wiele lotów łączy Wrocław z Kraków każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Kraków w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Wrocław Kraków

Wspólne przejazdy między Wrocław a Kraków to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Kraków w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Wrocław lub Kraków może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Wrocław do Kraków dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Wrocław Kraków

Miasto wyjazdu
Wrocław
Polska
Miasto docelowe
Kraków
Polska
Odległość
236 km
Bezpośrednie połączenie
Brak bezpośredniego połączenia jakimkolwiek środkiem transportu
Wyszukaj bilety z Wrocław do Kraków
Szukaj noclegów w Kraków
Zaplanuj swoją podróż z Wrocław do Kraków z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Wrocław do Kraków z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Wrocław - Kraków, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak LEO Express, FlixBus, OLT Express, LOT Polish Airlines lub Ryanair, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Wrocław a Kraków!

Porównanie środków transportu między Wrocław a Kraków

Zalety i wady podróżowania autobusem z Wrocław do Kraków?
Ceny Bilety autobusowe z Wrocław do Kraków są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Kraków (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Wrocław - Kraków, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Komfort Autobusy relacji Wrocław-Kraków mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Wrocław do Kraków pokonują dystans 236 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Kraków.
Zalety i wady lotu z Wrocław do Kraków?
Prędkość Lot pomiędzy Wrocław a Kraków jest najszybszym sposobem na pokonanie 236 km pomiędzy Wrocław a Kraków.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Wrocław do Kraków, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Ceny Bilety lotnicze z Wrocław do Kraków mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Kraków często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Wrocław ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Zalety i wady carpoolingu z Wrocław do Kraków?
Ekonomiczne Carpooling z Wrocław do Kraków jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Przyjazność Carpooling z Wrocław do Kraków jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Wrocław do Kraków może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Niezawodność Podczas podróży do Wrocław i Kraków powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.

Skąd wyruszyć w Wrocław? Gdzie mogę dojechać w Kraków?

Dworce autobusowe w Wrocław

Wroclaw
Mapa

Lotniska odlotowe w Wrocław

Strachowice
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Kraków

Krakow
Mapa

Lotniska przylotowe w Kraków

J. Paul II Balice International
Mapa
Wyszukaj bilety z Wrocław do Kraków
Szukaj noclegów w Kraków

Autobus Wrocław Kraków

Częstotliwość odjazdów do Wrocław z Kraków różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Kraków, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Większość autobusów na trasie Wrocław-Kraków jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Autobusy między Wrocław a Kraków zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Wrocław-Kraków zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Wrocław do Kraków na Vivanoda.

Przedsiębiorstwa autobusowe Wrocław Kraków

LEO Express
LEO Express
FlixBus
FlixBus
Szukaj biletów autobusowych Wrocław Kraków

Loty Wrocław Kraków

Linie lotnicze Wrocław Kraków

OLT Express
OLT Express
LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Ryanair
Ryanair
Szukaj lotów Wrocław Kraków

Carpool Wrocław Kraków

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Wrocław a Kraków. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Średni koszt przejazdu z Wrocław do Kraków zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Wrocław do Kraków, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Wrocław a Kraków, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Platforma carpoolingowa Wrocław Kraków

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Wrocław Kraków
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu