Podróżuj z Wrocław do Kraków

Zorganizuj swoją podróż z Wrocław do Kraków w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Wrocław do Kraków w samolot, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Wrocław
Kraków
/
  • Uzyskaj stawki
2
Wrocław
Warszawa
Kraków
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Wrocław Kraków

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans236 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Wrocław do Kraków ?

Planujesz podróż z Wrocław do Kraków i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Wrocław Kraków? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling i loty dostać się do Kraków, Wpisz daty podróży do Kraków wtedy Vivanoda zrobi resztę. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Wrocław - Kraków oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Wrocław, będziesz podróżować z LOT Polish Airlines, LEO Express, Blablacar, FlixBus, OLT Express lub Ryanair przez autobusy, carpooling lub loty,

Którzy przewoźnicy podróżują między Wrocław a Kraków?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Wrocław-Kraków (236 km)
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines leci z lotniska Strachowice WRO znajduje się w 11 km centrum miasta Wrocław do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Kraków (obsługujący lotnisko w J. Paul II Balice International KRK)
OLT Express zapewnia obrót z lotniska Strachowice WRO znajduje się w 11 km centrum miasta Wrocław do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Ryanair obsługuje lot z lotniska Strachowice WRO (znajduje się na 11 km od środka Wrocław, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Warsaw Modlin WMI)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa West do Warszawa i to z Krakow ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Wrocław (serwis na dworzec autobusowy Wroclaw w 0.4 km od centrum) i miasta Warszawa gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Warszawa West znajduje się około 3.7 km od centrum.

Wszystkie rodzaje transportu Wrocław Kraków

Na wycieczkę Wrocław (Polska) do Kraków (Polska) z odległości 236 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Wrocław-Kraków,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Kraków od Wrocław ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Wrocław-Warszawa i Warszawa-Kraków
Wyjście Wrocław i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Strachowice WRO 11 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines, OLT Express lub Ryanair.Z Warszawa, weź inny samolot z LOT Polish Airlines, który cię zawiezie J. Paul II Balice International (Kraków, Polska).
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Wrocław-Kraków bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Wrocław-Warszawa i Warszawa-Kraków,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Wrocław, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWarszawa West (3.7 km z Warszawa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyWroclaw (od 0.4 km Wrocław) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Warszawa,Po przybyciu Warszawa, weź inny autobus LEO Express, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Kraków ( Polska).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)