Podróżuj z Wrocław do Mannheim

Zorganizuj swoją podróż z Wrocław do Mannheim w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Wrocław do Mannheim w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Wrocław
Mannheim
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Wrocław
Berlin
Mannheim
/
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Wrocław
Praga
Mannheim
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Wrocław Mannheim

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans633 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Wrocław do Mannheim ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Wrocław do Mannheim? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy loty, pociągi, carpooling i autobusy iść do Mannheim z Wrocław, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Po prostu wprowadź datę podróży do Mannheim a Vivanoda zajmie się resztą. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Podróżować z Wrocław, loty, pociągi, carpooling lub autobusy FlixBus, Blablacar, IC Bus, Deutsche Bahn, ADAC PostBus i OLT Express zabierze Cię do Mannheim,

Wszystkie rodzaje transportu Wrocław Mannheim

Na wycieczkę Wrocław (Polska) do Mannheim (Baden-Württemberg, Niemcy) z odległości 633 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Wrocław-Mannheim,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Wrocław-Mannheim bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Wrocław-Praga i Praga-Mannheim,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Wrocław, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyWroclaw (od 0.4 km Wrocław) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,Po przybyciu Praga, weź inny autobus FlixBus lub IC Bus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Mannheim (Baden-Württemberg Niemcy).
Nie można przejść bezpośrednio z Wrocław do Mannheim pociągiem bez zmian, ale pociągi kursują po liniach Wrocław-Berlin i Berlin-Mannheim pozwalając na całą podróż tylko pociągiem.
Trenuje Deutsche Bahn do Berlin opuścić stację kolejową Wroclaw (PL), Glowny do Wrocław, Przyjazd doBerlin będzie na stacji Berlin-Lichtenberg (5.9 km od środka).Konieczna jest korespondencja lub zmiana Berlin gdzie odjeżdża pociąg CityNightLine Sirius obsługiwany przez Deutsche Bahn Mannheim,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Mannheim od Wrocław, Możesz wziąć lotWrocław-Berlin następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Wrocław i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Strachowice WRO 11 km, za odprawę bagażu na lot do Berlin (lotnisko w Tegel, Kod IATA: TXL) obsługiwany przez OLT Express.

Którzy przewoźnicy podróżują między Wrocław a Mannheim?

Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Wroclaw do Wrocław i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska) i między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) w 1.5 km od centrum) i miasta Mannheim gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 0.8 km od centrum.
ADAC PostBus to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Baden-Württemberg Niemcy)
Firma autobusowa IC Bus obraca się między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) w 1.5 km od centrum) i miasta Mannheim gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 0.8 km od centrum.
Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Strachowice WRO znajduje się w 11 km centrum miasta Wrocław do Berlin (przybycie na lotnisko w Tegel TXL)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Wrocław-Mannheim (635 km)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linie Wrocław-Berlin Pociąg z dworca kolejowego Wroclaw (PL), Glowny (0.5 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin-Lichtenberg w dniu przyjazdu (5.9 km od centrum) i z Berlin do Mannheim z odjeżdżającym pociągiem CityNightLine Sirius Berlin-Lichtenberg dostać się do stacji kolejowej Mannheim Hbf (Baden-Württemberg Niemcy)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)