Wrocław
Podróżuj bezpośrednio do Poznań autobus, wspólne przejazdy, pociąg
Poznań
Zobacz ceny

Jak dostać się z Wrocław do Poznań?

Planujesz podróż do Wrocław z Poznań i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Wrocław do Poznań, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Wrocław a Poznań, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (FlixBus, Blablacar lub PKP Intercity), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Wrocław a Poznań, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Wrocław - Poznań.

Podczas podróży z Wrocław do Poznań masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Wrocław do Poznań

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Wrocław do Poznań, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Wrocław Poznań pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Wrocław Poznań jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Wspólne przejazdy Wrocław Poznań

Wspólne przejazdy między Wrocław a Poznań to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Poznań w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Wrocław lub Poznań może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Wrocław do Poznań dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Wrocław Poznań

Miasto wyjazdu
Wrocław
Polska
Miasto docelowe
Poznań
Polska
Odległość
145 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie autobus, wspólne przejazdy oraz pociąg
Wyszukaj bilety z Wrocław do Poznań
Szukaj noclegów w Poznań
Zaplanuj swoją podróż z Wrocław do Poznań z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Wrocław do Poznań z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Wrocław - Poznań, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak FlixBus, Blablacar lub PKP Intercity, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Wrocław a Poznań!

Porównanie środków transportu między Wrocław a Poznań

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Wrocław do Poznań?
Komfort Pociągi między Wrocław a Poznań oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Prędkość Pociągi z Wrocław do Poznań są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Dostępność Dworce kolejowe w Wrocław i Poznań znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Koszt Bilety na pociąg Wrocław Poznań mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Wrocław Poznań mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Wrocław do Poznań?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Wrocław - Poznań, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Wrocław do Poznań są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Poznań (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Wrocław - Poznań są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Komfort Autobusy relacji Wrocław-Poznań mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Wrocław do Poznań pokonują dystans 145 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Poznań.
Zalety i wady carpoolingu z Wrocław do Poznań?
Przyjazność Carpooling z Wrocław do Poznań jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Ekonomiczne Carpooling z Wrocław do Poznań jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Elastyczny Carpooling z Wrocław do Poznań jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Niezawodność Podczas podróży do Wrocław i Poznań powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Wrocław do Poznań może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.

Skąd wyruszyć w Wrocław? Gdzie mogę dojechać w Poznań?

Dworce autobusowe w Wrocław

Wroclaw
Mapa

Stacje odlotów w Wrocław

Wroclaw (PL), Glowny
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Poznań

Poznań
Mapa

Stacje przylotów w Poznań

Poznan Glowny
Mapa
Wyszukaj bilety z Wrocław do Poznań
Szukaj noclegów w Poznań

3 rady jak taniej podróżować między Wrocław a Poznań

Zdecydowałeś się na podróż z Wrocław do Poznań i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Wrocław do Poznań.

  • 1. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Wrocław do Poznań. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Poznań.
  • 2. Unikaj dodatków
    Niektóre dodatki, takie jak jedzenie i napoje spożywane podczas podróży z Wrocław do Poznań, mogą być drogie i nie zawsze są konieczne w przypadku krótkiej podróży. Aby zaoszczędzić pieniądze, zaplanuj przekąski lub napoje przed wyjazdem do Poznań i skorzystaj z darmowych alternatywnych rozrywek, takich jak czytanie książki.
  • 3. Rezerwuj z wyprzedzeniem
    Jest to często najbardziej znana wskazówka, jak zaoszczędzić pieniądze na podróży między Wrocław a Poznań. Dzieje się tak dlatego, że bilety na pociąg, samolot, autobus lub prom są często tańsze, jeśli kupisz je z dużym wyprzedzeniem. Dzięki temu możesz zaoszczędzić dziesiątki, a nawet setki euro na podróży Wrocław-Poznań.

Autobus Wrocław Poznań

Większość autobusów na trasie Wrocław-Poznań jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Częstotliwość odjazdów do Wrocław z Poznań różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Poznań, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Wrocław-Poznań. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Autobusy między Wrocław a Poznań zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Wrocław-Poznań zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Wrocław do Poznań na Vivanoda.

Czas trwania podróży autobusem między Wrocław a Poznań zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Poznań w danym dniu podróży.

Przedsiębiorstwa autobusowe Wrocław Poznań

FlixBus
FlixBus
Szukaj biletów autobusowych Wrocław Poznań

Pociągi Wrocław Poznań

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Wrocław a Poznań, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Wrocław do Poznań z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Wrocław do Poznań, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Wrocław do Poznań, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Wrocław a Poznań.

Bilety kolejowe z Wrocław do Poznań można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Średni czas podróży pociągiem z Wrocław do Poznań zależy od rodzaju pociągu, którym jedziesz. Pociągi regionalne lub międzymiastowe do Poznań są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości. Porównaj czas trwania wszystkich podróży, wyszukując ceny na Vivanoda.

Firmy kolejowe z Wrocław do Poznań

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Wrocław do Poznań

Carpool Wrocław Poznań

Czas trwania podróży z Wrocław do Poznań zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Wrocław a Poznań. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Średni koszt przejazdu z Wrocław do Poznań zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Wrocław do Poznań, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Wrocław i Poznań skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Wrocław do Poznań zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Platforma carpoolingowa Wrocław Poznań

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Wrocław Poznań

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu