Wrocław
Podróżuj bezpośrednio do Warszawa loty, wspólne przejazdy, autobus, pociąg
Warszawa
Zobacz ceny

Jak dostać się z Wrocław do Warszawa?

Planujesz podróż do Wrocław z Warszawa i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Wrocław do Warszawa, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Wrocław a Warszawa, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (PKP Intercity, FlixBus, LEO Express, OLT Express lub LOT Polish Airlines), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Wrocław a Warszawa, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Wrocław - Warszawa.

Podczas podróży z Wrocław do Warszawa masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Wrocław do Warszawa

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Wrocław do Warszawa, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Wrocław Warszawa pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Wrocław Warszawa jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Wrocław Warszawa

Wiele lotów łączy Wrocław z Warszawa każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Warszawa w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Wrocław Warszawa

Wspólne przejazdy między Wrocław a Warszawa to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Warszawa w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Wrocław lub Warszawa może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Wrocław do Warszawa dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Wrocław Warszawa

Miasto wyjazdu
Wrocław
Polska
Miasto docelowe
Warszawa
Polska
Odległość
302 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie loty, wspólne przejazdy, autobus oraz pociąg
Wyszukaj bilety z Wrocław do Warszawa
Szukaj noclegów w Warszawa
Zaplanuj swoją podróż z Wrocław do Warszawa z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Wrocław do Warszawa z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Wrocław - Warszawa, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak PKP Intercity, FlixBus, LEO Express, OLT Express lub LOT Polish Airlines, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Wrocław a Warszawa!

Porównanie środków transportu między Wrocław a Warszawa

Zalety i wady lotu z Wrocław do Warszawa?
Prędkość Lot pomiędzy Wrocław a Warszawa jest najszybszym sposobem na pokonanie 302 km pomiędzy Wrocław a Warszawa.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Wrocław do Warszawa, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Warszawa często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Wrocław ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Ceny Bilety lotnicze z Wrocław do Warszawa mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Warszawa mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Wrocław do Warszawa?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Wrocław - Warszawa, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Wrocław do Warszawa są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Warszawa (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Wrocław - Warszawa są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Komfort Autobusy relacji Wrocław-Warszawa mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Wrocław do Warszawa pokonują dystans 302 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Warszawa.
Zalety i wady carpoolingu z Wrocław do Warszawa?
Przyjazność Carpooling z Wrocław do Warszawa jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Ekonomiczne Carpooling z Wrocław do Warszawa jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Przyjazny dla środowiska Dzieląc samochód z kimś innym, zmniejszasz wpływ podróży z Wrocław do Warszawa na środowisko.
Niezawodność Podczas podróży do Wrocław i Warszawa powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Wrocław do Warszawa może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Komfort Podczas całej podróży z Wrocław do Warszawa musisz dzielić przestrzeń w samochodzie z innymi pasażerami.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Wrocław do Warszawa?
Prędkość Pociągi z Wrocław do Warszawa są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Komfort Pociągi między Wrocław a Warszawa oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Wrocław-Warszawa jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Koszt Bilety na pociąg Wrocław Warszawa mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Wrocław Warszawa mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.

Skąd wyruszyć w Wrocław? Gdzie mogę dojechać w Warszawa?

Dworce autobusowe w Wrocław

Wroclaw
Mapa

Stacje odlotów w Wrocław

Wroclaw (PL), Glowny
Mapa

Lotniska odlotowe w Wrocław

Strachowice
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Warszawa

Warszawa Młociny
Mapa
Warszawa West
Mapa
Warszawa Centrum
Mapa
Warszawa Lotnisko Chopina
Mapa

Stacje przylotów w Warszawa

Warszawa Centralna
Mapa
Warszawa Wschodnia
Mapa
Warszawa Zachodnia
Mapa

Lotniska przylotowe w Warszawa

Frederic Chopin
Mapa
Warsaw Modlin
Mapa
Wyszukaj bilety z Wrocław do Warszawa
Szukaj noclegów w Warszawa

3 rady jak taniej podróżować między Wrocław a Warszawa

Zdecydowałeś się na podróż z Wrocław do Warszawa i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg, loty lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Wrocław do Warszawa.

  • 1. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Wrocław do Warszawa. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Warszawa.
  • 2. Rezerwuj z wyprzedzeniem
    Jest to często najbardziej znana wskazówka, jak zaoszczędzić pieniądze na podróży między Wrocław a Warszawa. Dzieje się tak dlatego, że bilety na pociąg, samolot, autobus lub prom są często tańsze, jeśli kupisz je z dużym wyprzedzeniem. Dzięki temu możesz zaoszczędzić dziesiątki, a nawet setki euro na podróży Wrocław-Warszawa.
  • 3. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Wrocław-Warszawa są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Warszawa poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.

Autobus Wrocław Warszawa

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Wrocław-Warszawa zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Wrocław do Warszawa na Vivanoda.

Większość autobusów na trasie Wrocław-Warszawa jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż na pokład autobusu Wrocław-Warszawa, ale ważne jest, aby sprawdzić u przewoźnika ograniczenia dotyczące wagi i rozmiarów. Liczba sztuk bagażu jest również często ograniczona.

Autobusy między Wrocław a Warszawa zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Wrocław-Warszawa. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Częstotliwość odjazdów do Wrocław z Warszawa różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Warszawa, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Przedsiębiorstwa autobusowe Wrocław Warszawa

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Wrocław Warszawa

Pociągi Wrocław Warszawa

Pociągi między Wrocław a Warszawa są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Wrocław do Warszawa z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Średni czas podróży pociągiem z Wrocław do Warszawa zależy od rodzaju pociągu, którym jedziesz. Pociągi regionalne lub międzymiastowe do Warszawa są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości. Porównaj czas trwania wszystkich podróży, wyszukując ceny na Vivanoda.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Wrocław do Warszawa, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Wrocław a Warszawa.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Wrocław do Warszawa. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Bilety kolejowe z Wrocław do Warszawa można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Firmy kolejowe z Wrocław do Warszawa

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Wrocław do Warszawa

Loty Wrocław Warszawa

Linie lotnicze Wrocław Warszawa

OLT Express
OLT Express
LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Ryanair
Ryanair
Szukaj lotów Wrocław Warszawa

Carpool Wrocław Warszawa

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Średni koszt przejazdu z Wrocław do Warszawa zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Wrocław do Warszawa, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Wrocław a Warszawa, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Czas trwania podróży z Wrocław do Warszawa zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Opcje gastronomiczne na trasie zależą od kierowcy i wybranej trasy. Niektórzy kierowcy mogą oferować postoje pomiędzy Wrocław a Warszawa, w czasie których można zamówić przekąski lub jedzenie na pokładzie, inni natomiast nie. Ważne jest, aby przed dokonaniem rezerwacji sprawdzić to z kierowcą.

Platforma carpoolingowa Wrocław Warszawa

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Wrocław Warszawa

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu