Podróżuj z Zagrzeb do Warszawa

Zorganizuj swoją podróż z Zagrzeb do Warszawa w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Zagrzeb do Warszawa w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Zagrzeb
Warszawa
/
 • Uzyskaj stawki
2
Zagrzeb
Wiedeń
Warszawa
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
3
Zagrzeb
Praga
Warszawa
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
4
Zagrzeb
Berlin
Warszawa
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Zagrzeb Warszawa

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans802 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Zagrzeb do Warszawa ?

Planujesz podróż z Zagrzeb do Warszawa i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Zagrzeb Warszawa? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy loty, pociągi, carpooling i autobusy iść do Warszawa z Zagrzeb, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Po prostu wprowadź datę podróży do Warszawa a Vivanoda zajmie się resztą. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Zagrzeb - Warszawa oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Podróżować z Zagrzeb, loty, pociągi, carpooling lub autobusy FlixBus, Blablacar, Croatia Airlines, Russian Railways, LOT Polish Airlines, ÖBB, LEO Express i Czech Airlines zabierze Cię do Warszawa,

Którzy przewoźnicy podróżują między Zagrzeb a Warszawa?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Praga-Warszawa (519 km)
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Wiedeń-Warszawa Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Wien Westbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
Russian Railways obsługuje linię z Praga do Warszawa z odjeżdżającym pociągiem Prague hlavní nádraží dostać się do stacji kolejowej Warszawa Centralna ( Polska)
Deutsche Bahn tworzy połączenie kolejowe Berlin-Warszawa Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
Polskie Koleje Państwowe oferuje linię z Berlin do Warszawa z odjeżdżającym pociągiem Euronight JanKiepura Berlin Hauptbahnhof dostać się do stacji kolejowej Warszawa Centralna ( Polska)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Zagreb do Zagrzeb i to z Berlin central bus station (Berlin Niemcy) i między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Warszawa gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Warsaw znajduje się około 0 km od centrum.
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Vienna (central station) do Wiedeń i to z Warszawa West ( Polska)
Firma autobusowa Hellö obraca się między miastem Zagrzeb (serwis na dworzec autobusowy Zagreb w 2.2 km od centrum) i miasta Wiedeń gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy (VIB) Vienna International Busterminal znajduje się około 0.1 km od centrum.
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Pleso ZAG znajduje się w 8.3 km centrum miasta Zagrzeb do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
EuroLot zapewnia obrót z lotniska Pleso ZAG (znajduje się na 8.3 km od środka Zagrzeb, Chorwacja) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Croatia Airlines obsługuje lot z lotniska Pleso ZAG znajduje się w 8.3 km centrum miasta Zagrzeb do Praga (przybycie na lotnisko w Prague Ruzyne PRG)
Austrian Airlines zapewnia łącze lotnicze z lotniska Vienna-Schwechat International VIE (znajduje się na 18 km od środka Wiedeń, Austria) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Czech Airlines leci z lotniska Pleso ZAG znajduje się w 8.3 km centrum miasta Zagrzeb do Praga (przybycie na lotnisko w Prague Ruzyne PRG) i z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)

Wszystkie rodzaje transportu Zagrzeb Warszawa

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Tanie loty z Zagrzeb do Warszawa

Aby pomóc Ci znaleźć tańsze loty do lotu Warszawa, chcieliśmy dać ci kilka rad:

 • Nie czekaj dzień przed podróżą, aby zarezerwować Zagrzeb Warszawa lot, ponieważ ceny powinny być bardzo wysokie. Jest to jedna z najważniejszych zasad w branży lotniczej: osoby podróżujące w interesach, które chcą wcześniej płacić mniej za rezerwację; osoby podróżujące służbowo chętnie płacą więcej, ale rezerwują do późna.
 • Unikaj weekendów, aby polecieć Warszawa i bądź elastyczny. Ceny zmieniają się cały czas i różnią się z dnia na dzień. Ważną zaletą będzie posiadanie pewnej elastyczności.

Które linie lotnicze obsługują Zagrzeb do Warszawa loty?

Zliczamy 2 linie lotnicze, które planują bezpośrednie połączenie między lotniskiem Zagrzeb i jeden z Warszawa: EuroLot i LOT Polish Airlines.
EuroLot Zagrzeb WarszawaLOT Polish Airlines Zagrzeb Warszawa

Lotnisko odlotu w Zagrzeb

 • ZAG Pleso

Lotnisko przylotu w Warszawa

 • WAW Frederic Chopin

Zagrzeb do Warszawa autobus

Przystanki autobusowe Zagrzeb

Musisz dotrzeć do swojego Zagrzeb zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy Hellö, LEO Express lub FlixBus, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

 • Zagreb
 • Zagreb

Przyjazdy dworców autobusowych w Warszawa

W Warszawa, upewnij się, że nie zostawiasz nic na siedzeniu ani w bagażniku autokaru.

 • Warsaw
 • Warszawa West
 • Warszawa Centrum

Carpool z Zagrzeb do Warszawa

W ostatnich latach praktyka udostępniania samochodów znacznie się rozwinęła, więc możesz mieć szansę na znalezienie Zagrzeb-Warszawa jazda. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

pociąg Zagrzeb do Warszawa

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Zagrzeb do Warszawa?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Zagrzeb do Warszawa bez żadnych zmian.

Zagrzeb Warszawa firmy kolejowe

Oto 4 firm kolejowych, które możesz zabrać w podróż Warszawa: ÖBB, Russian Railways, Deutsche Bahn i Polskie Koleje Państwowe.
ÖBB Zagrzeb WarszawaRussian Railways Zagrzeb WarszawaDeutsche Bahn Zagrzeb WarszawaPolskie Koleje Państwowe Zagrzeb Warszawa

Przybycie stacji kolejowych w Warszawa

 • Warszawa Centralna

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)