Podróżuj z Zurych do Genewa

Zorganizuj swoją podróż z Zurych do Genewa w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Zurych do Genewa w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Zurych
Genewa
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Zurych Genewa

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans224 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Zurych do Genewa?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Zurych Genewa, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Zurych Genewaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Zurych i Genewa na mapie oraz na trasie Zurych Genewa i różne punkty korespondencji (Lotnisko Geneva-Cointrin International, Stacja Genève Gare de Cornavin, Stacja Genève-Aéroport, Dworzec autobusowy Geneva, Dworzec autobusowy Genève Aéroport, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Genewa

Wszystkie rodzaje transportu Zurych Genewa

Na wycieczkę Zurych (Szwajcaria) do Genewa (Szwajcaria) z odległości 224 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Zurych Genewa jest bezpośredni.
Trenuje InterCity (IC) SBB CFF FFS do Genewa opuścić stację kolejową Zurich HB do Zurych, Przyjazd doGenewa będzie na stacji Genève Gare de Cornavin (0.7 km od środka).
Lot bezpośredni Zurych > Genewa będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Zurych i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Zurich ZRH 9.2 km, za odprawę bagażu na lot do Genewa (lotnisko w Geneva-Cointrin International, Kod IATA: GVA) obsługiwany przez Royal Jordanian lub Swiss International Airlines.
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Zurych-Genewa co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Zurych, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyGeneva (0.7 km z Genewa, Szwajcaria). Proszę iść na dworzec autobusowyZurich (od 1.3 km Zurych) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Genewa,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Zurych-Genewa,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)