Zurych
Podróżuj bezpośrednio do Lozanna autobus, pociąg, wspólne przejazdy
Lozanna
Zobacz ceny

Jak dostać się z Zurych do Lozanna?

Planujesz podróż do Zurych z Lozanna i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Zurych do Lozanna, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Zurych a Lozanna, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (SBB CFF FFS, TGV Lyria, FlixBus, Royal Jordanian lub Swiss International Airlines), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Zurych a Lozanna, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Zurych - Lozanna.

Podczas podróży z Zurych do Lozanna masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Zurych do Lozanna

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Zurych do Lozanna, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Zurych Lozanna pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Zurych Lozanna jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Zurych Lozanna

Wiele lotów łączy Zurych z Lozanna każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Lozanna w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Zurych Lozanna

Wspólne przejazdy między Zurych a Lozanna to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Lozanna w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Zurych lub Lozanna może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Zurych do Lozanna dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Zurych Lozanna

Miasto wyjazdu
Zurych
Szwajcaria
Miasto docelowe
Lozanna
Szwajcaria
Odległość
173 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie autobus, pociąg oraz wspólne przejazdy
Wyszukaj bilety z Zurych do Lozanna
Szukaj noclegów w Lozanna
Zaplanuj swoją podróż z Zurych do Lozanna z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Zurych do Lozanna z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Zurych - Lozanna, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak SBB CFF FFS, TGV Lyria, FlixBus, Royal Jordanian lub Swiss International Airlines, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Zurych a Lozanna!

Porównanie środków transportu między Zurych a Lozanna

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Zurych do Lozanna?
Prędkość Pociągi z Zurych do Lozanna są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Komfort Pociągi między Zurych a Lozanna oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Zurych Lozanna mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Koszt Bilety na pociąg Zurych Lozanna mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Zurych do Lozanna?
Ceny Bilety autobusowe z Zurych do Lozanna są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Lozanna (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Zurych - Lozanna, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Czas podróży Autobusy z Zurych do Lozanna pokonują dystans 173 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Lozanna.
Komfort Autobusy relacji Zurych-Lozanna mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Zalety i wady carpoolingu z Zurych do Lozanna?
Elastyczny Carpooling z Zurych do Lozanna jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Ekonomiczne Carpooling z Zurych do Lozanna jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Zurych do Lozanna może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Zalety i wady lotu z Zurych do Lozanna?
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Zurych do Lozanna, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Prędkość Lot pomiędzy Zurych a Lozanna jest najszybszym sposobem na pokonanie 173 km pomiędzy Zurych a Lozanna.
Ceny Bilety lotnicze z Zurych do Lozanna mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Lozanna często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Zurych ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.

Skąd wyruszyć w Zurych? Gdzie mogę dojechać w Lozanna?

Dworce autobusowe w Zurych

Zurich
Mapa

Stacje odlotów w Zurych

Zurich HB
Mapa
Zürich Flughafen
Mapa

Lotniska odlotowe w Zurych

Zurich
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Lozanna

Lausanne Route des Plaines-du-Loup
Mapa

Stacje przylotów w Lozanna

Lausanne
Mapa
Wyszukaj bilety z Zurych do Lozanna
Szukaj noclegów w Lozanna

Autobus Zurych Lozanna

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Zurych-Lozanna zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Zurych do Lozanna na Vivanoda.

Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż na pokład autobusu Zurych-Lozanna, ale ważne jest, aby sprawdzić u przewoźnika ograniczenia dotyczące wagi i rozmiarów. Liczba sztuk bagażu jest również często ograniczona.

Częstotliwość odjazdów do Zurych z Lozanna różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Lozanna, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Większość autobusów na trasie Zurych-Lozanna jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Przedsiębiorstwa autobusowe Zurych Lozanna

FlixBus
FlixBus
Szukaj biletów autobusowych Zurych Lozanna

Pociągi Zurych Lozanna

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Zurych do Lozanna. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Bilety kolejowe z Zurych do Lozanna można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Zurych do Lozanna z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Zurych do Lozanna, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Firmy kolejowe z Zurych do Lozanna

SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
TGV Lyria
TGV Lyria
Szukaj biletów na pociągi z Zurych do Lozanna

Loty Zurych Lozanna

Linie lotnicze Zurych Lozanna

Royal Jordanian
Royal Jordanian
Swiss International Airlines
Swiss International Airlines
Szukaj lotów Zurych Lozanna

Carpool Zurych Lozanna

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Średni koszt przejazdu z Zurych do Lozanna zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Zurych do Lozanna, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Czas trwania podróży z Zurych do Lozanna zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Zurych a Lozanna, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Platforma carpoolingowa Zurych Lozanna

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Zurych Lozanna
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu