Podróżuj z Zurych do Lugano

Zorganizuj swoją podróż z Zurych do Lugano w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Zurych do Lugano w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Zurych
Lugano
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Zurych Lugano

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans156 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Zurych do Lugano?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Zurych Lugano, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Zurych Luganoklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Zurych i Lugano na mapie oraz na trasie Zurych Lugano i różne punkty korespondencji (Lotnisko Lugano, Stacja Lugano, Stacja Lugano-Paradiso, Dworzec autobusowy Lugano Nord, Stacja Zürich Enge, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Lugano

Wszystkie rodzaje transportu Zurych Lugano

Na wycieczkę Zurych (Szwajcaria) do Lugano (Szwajcaria) z odległości 156 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Zurych Lugano jest bezpośredni.
Trenuje InterRegio (IR) SBB CFF FFS do Lugano opuścić stację kolejową Zurich HB do Zurych, Przyjazd doLugano będzie na stacji Lugano (1.7 km od środka).
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Zurych-Lugano,
Lot bezpośredni Zurych > Lugano będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Zurych i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Zurich ZRH 9.2 km, za odprawę bagażu na lot do Lugano (lotnisko w Lugano, Kod IATA: LUG) obsługiwany przez Darwin Airline.
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Zurych-Lugano bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Zurych-Mediolan i Mediolan-Lugano,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Zurych, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyMilan autostazione (5.4 km z Mediolan, Włochy). Proszę iść na dworzec autobusowyZurich (od 1.3 km Zurych) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Mediolan,Po przybyciu Mediolan, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Lugano ( Szwajcaria).

Którzy przewoźnicy podróżują między Zurych a Lugano?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Zurych-Lugano (156 km)
Firmy kolejowe
Trenord oferuje linię Mediolan-Lugano Pociąg Regionale z dworca kolejowego Milano Centrale (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Lugano w dniu przyjazdu (1.7 km od centrum)
SBB CFF FFS obsługuje linię z Zurych do Lugano z odjeżdżającym pociągiem InterRegio (IR) Zurich HB dostać się do stacji kolejowej Lugano ( Szwajcaria)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Zurich do Zurych i to z Milan autostazione (Lombardia Włochy) i między miastem Mediolan (serwis na dworzec autobusowy Milan autostazione w 5.4 km od centrum) i miasta Lugano gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Lugano Nord znajduje się około 2.7 km od centrum.
Linie lotnicze
Darwin Airline wykonuje lot z lotniska Zurich ZRH znajduje się w 9.2 km centrum miasta Zurych do Lugano (przybycie na lotnisko w Lugano LUG)
Swiss International Airlines zapewnia obrót z lotniska Zurich ZRH (znajduje się na 9.2 km od środka Zurych, Szwajcaria) do Mediolan (obsługujący lotnisko w Linate LIN)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)