Podróżuj z Freiburg do Mannheim

Zorganizuj swoją podróż z Freiburg do Mannheim w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Freiburg do Mannheim w pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Freiburg
Mannheim
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Freiburg Mannheim

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans486 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Freiburg do Mannheim?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Freiburg Mannheim, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Freiburg Mannheimklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Freiburg i Mannheim na mapie oraz na trasie Freiburg Mannheim i różne punkty korespondencji (Stacja Mannheim Hbf, Dworzec autobusowy Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Stacja Freiburg (Breisgau) Hbf, Dworzec autobusowy Freiburg, Hauptbahnhof) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Mannheim

Wszystkie rodzaje transportu Freiburg Mannheim

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

pociąg Freiburg do Mannheim

Freiburg Mannheim firmy kolejowe

Oto 2 firm kolejowych, które możesz zabrać w podróż Mannheim: Deutsche Bahn i SBB CFF FFS.
Deutsche Bahn Freiburg MannheimSBB CFF FFS Freiburg Mannheim

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Freiburg do Mannheim?

Tak Freiburg do Mannheim trasa obsługiwana jest przez bezpośredni pociąg. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Mannheim i może być mniej bezpośrednich pociągów z Freiburg w niektóre dni. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Freiburg-Mannheim bilet kolejowy na Vivanoda.

Pociąg dużych prędkości Freiburg Mannheim

Tego typu pociągi są najgrubszym sposobem podróżowania pociągiem między nimi Freiburg i Mannheim z zakresem prędkości od 200 km / h do 350 km / h.

Pociąg międzymiastowy Freiburg Mannheim

Stacja kolejowa jest piękna Freiburg i Mannheim są obsługiwane przez pociągi międzymiastowe, które są szybsze niż pociągi regionalne.

Dworce kolejowe z Freiburg

 • Freiburg (Breisgau) Hbf

Dworce kolejowe w Mannheim

 • Mannheim Hbf

Carpool z Freiburg do Mannheim

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Na pewno masz większe szanse na zdobycie Freiburg-Mannheim jeździ w poszukiwaniu z trzydniowym wyprzedzeniem niż miesiąc. Dobra opcja na pobyt w ostatniej chwili Mannheim!

Carpooling to najnowszy sposób podróżowania, dzieląc się swoją podróżą Freiburg-Mannheim z innymi podróżnikami szukającymi tej samej trasy. Zamiast jechać samemu samochodem z Freiburg do Mannheim, pozwala kierowcom dzielić koszty podróży z innymi pasażerami.

Freiburg do Mannheim autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Freiburg do Mannheim, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Jakie są firmy autobusowe obsługujące Freiburg Mannheim ?

Podróż autokarem Freiburg Mannheim obsługuje tylko jedna firma autobusowa: FlixBus.

FlixBus Freiburg Mannheim

Nadal możesz mieć wątpliwości Mannheim autobusem. Dlatego przedstawiamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do wsiadania do autobusu Mannheim,

 • Będziesz podróżować z Freiburg do Mannheimw nowoczesnym i wygodnym autobusie. Rozkładane fotele z większą przestrzenią na nogi i toaletami zapewniają komfort, którego potrzebujesz, aby cieszyć się czasem na pokładzie.
 • Jeśli czas trwania podróży Freiburg i Mannheim autokar może wydawać się trochę długi, nocne autobusy Freiburg Mannheim są rozwiązaniem na nie marnowanie czasu i dotarcie do celu Mannheim wczesnym rankiem.
 • Podróżowanie nowoczesnym autobusem jest bardziej przyjazne dla środowiska niż przejazdy samochodem. Ponadto drogaFreiburg Mannheim jest współdzielony przez inne pojazdy i do prowadzenia autobusu nie jest wymagana dodatkowa infrastruktura.

Odjazdy dworców autobusowych w Freiburg

Pamiętaj, aby przybyć na dworzec autobusowy w Freiburg co najmniej 15 minut lub nawet 30 minut przed wysłaną godziną odlotu. Ogólnie miejsce docelowe „Mannheim”wyświetla się z przodu autobusu wraz z innymi obsługiwanymi miastami. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy FlixBus, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

 • Freiburg, Hauptbahnhof

Przyjazdy dworców autobusowych w Mannheim

Po przybyciu autobusu Mannheim, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

 • Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)