Podróżuj z Warszawa do Kraków

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Kraków w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Warszawa do Kraków w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Warszawa
Kraków
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Kraków

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans252 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Warszawa do Kraków?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Warszawa Kraków, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Warszawa Krakówklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Warszawa i Kraków na mapie oraz na trasie Warszawa Kraków i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Krakow, Dworzec autobusowy Kraków Airport, Lotnisko J. Paul II Balice International, Lotnisko Frederic Chopin, Dworzec autobusowy Warszawa West, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Kraków

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Kraków

Na wycieczkę Warszawa (Polska) do Kraków (Polska) z odległości 252 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Warszawa-Kraków co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Warszawa, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKrakow (0.5 km z Kraków, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyWarszawa Centrum (od 0.4 km Warszawa) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Kraków,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Warszawa-Kraków,
Lot bezpośredni Warszawa > Kraków będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Kraków (lotnisko w J. Paul II Balice International, Kod IATA: KRK) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.
Nie można przejść bezpośrednio z Warszawa do Krakówbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguWarszawa-Katowice i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB do Katowice opuścić stację kolejową Warszawa Centralna do Warszawa, Przyjazd doKatowice będzie na stacji Katowice Glowny (1 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)