Podróżuj z Poznań do Lublin

Zorganizuj swoją podróż z Poznań do Lublin w pociąg, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Poznań do Lublin w samolot, pociąg, samochód

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Poznań
Lublin
/
  • Uzyskaj stawki
2
Poznań
Warszawa
Lublin
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Poznań Lublin

Sposoby transportusamolot, carpooling, pociąg
dystans409 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Poznań do Lublin ?

Lublin jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Poznań do Lublin oferty transportu? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy loty, pociągi i carpooling iść do Lublin z Poznań, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Wpisz daty podróży do Lublin wtedy Vivanoda zrobi resztę. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty i carpooling EuroLot, Blablacar, Deutsche Bahn lub LOT Polish Airlines do osiągnięcia Lublin,

Którzy przewoźnicy podróżują między Poznań a Lublin?

Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Lawica POZ znajduje się w 6 km centrum miasta Poznań do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
EuroLot zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Lublin (obsługujący lotnisko w Lublin LUZ)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Poznań-Warszawa Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Poznan Glowny (1.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Poznań-Lublin (410 km)

Wszystkie rodzaje transportu Poznań Lublin

Na wycieczkę Poznań (Polska) do Lublin (Polska) z odległości 409 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Poznań-Lublin,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Lublin od Poznań ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Poznań-Warszawa i Warszawa-Lublin
Wyjście Poznań i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Lawica POZ 6 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.Z Warszawa, weź inny samolot z EuroLot, który cię zawiezie Lublin (Lublin, Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Poznań do Lublinbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguPoznań-Warszawa i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje EC 95 Deutsche Bahn do Warszawa opuścić stację kolejową Poznan Glowny do Poznań, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Centralna (0.6 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)