Poznań
Podróżuj bezpośrednio do Lublin pociąg, loty, wspólne przejazdy, autobus
Lublin
Zobacz ceny

Jak dostać się z Poznań do Lublin?

Planujesz podróż do Poznań z Lublin i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Poznań do Lublin, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Poznań a Lublin, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (PKP Intercity, Deutsche Bahn, FlixBus, LOT Polish Airlines lub EuroLot), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Poznań a Lublin, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Poznań - Lublin.

Podczas podróży z Poznań do Lublin masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Poznań do Lublin

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Poznań do Lublin, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Poznań Lublin pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Poznań Lublin jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Poznań Lublin

Wiele lotów łączy Poznań z Lublin każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Lublin w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Poznań Lublin

Wspólne przejazdy między Poznań a Lublin to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Lublin w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Poznań lub Lublin może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Poznań do Lublin dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Poznań Lublin

Miasto wyjazdu
Poznań
Polska
Miasto docelowe
Lublin
Polska
Odległość
409 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie pociąg, loty, wspólne przejazdy oraz autobus
Wyszukaj bilety z Poznań do Lublin
Szukaj noclegów w Lublin
Zaplanuj swoją podróż z Poznań do Lublin z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Poznań do Lublin z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Poznań - Lublin, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak PKP Intercity, Deutsche Bahn, FlixBus, LOT Polish Airlines lub EuroLot, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Poznań a Lublin!

Porównanie środków transportu między Poznań a Lublin

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Poznań do Lublin?
Dostępność Dworce kolejowe w Poznań i Lublin znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Poznań-Lublin jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Komfort Pociągi między Poznań a Lublin oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Koszt Bilety na pociąg Poznań Lublin mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Poznań Lublin mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady carpoolingu z Poznań do Lublin?
Elastyczny Carpooling z Poznań do Lublin jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Przyjazny dla środowiska Dzieląc samochód z kimś innym, zmniejszasz wpływ podróży z Poznań do Lublin na środowisko.
Przyjazność Carpooling z Poznań do Lublin jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Komfort Podczas całej podróży z Poznań do Lublin musisz dzielić przestrzeń w samochodzie z innymi pasażerami.
Niezawodność Podczas podróży do Poznań i Lublin powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Zalety i wady lotu z Poznań do Lublin?
Prędkość Lot pomiędzy Poznań a Lublin jest najszybszym sposobem na pokonanie 409 km pomiędzy Poznań a Lublin.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Poznań do Lublin, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Lublin mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Ceny Bilety lotnicze z Poznań do Lublin mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Lublin często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Poznań ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Poznań do Lublin?
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Poznań - Lublin są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Ceny Bilety autobusowe z Poznań do Lublin są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Lublin (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Poznań - Lublin, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Komfort Autobusy relacji Poznań-Lublin mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Poznań do Lublin pokonują dystans 409 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Lublin.

Skąd wyruszyć w Poznań? Gdzie mogę dojechać w Lublin?

Dworce autobusowe w Poznań

Poznań
Mapa

Stacje odlotów w Poznań

Poznan Glowny
Mapa

Lotniska odlotowe w Poznań

Lawica
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Lublin

Lublin
Mapa

Stacje przylotów w Lublin

Lublin Zachodni
Mapa
Lublin Główny
Mapa

Lotniska przylotowe w Lublin

Lublin
Mapa
Wyszukaj bilety z Poznań do Lublin
Szukaj noclegów w Lublin

3 rady jak taniej podróżować między Poznań a Lublin

Zdecydowałeś się na podróż z Poznań do Lublin i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg, loty lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Poznań do Lublin.

  • 1. Unikaj dodatków
    Niektóre dodatki, takie jak jedzenie i napoje spożywane podczas podróży z Poznań do Lublin, mogą być drogie i nie zawsze są konieczne w przypadku krótkiej podróży. Aby zaoszczędzić pieniądze, zaplanuj przekąski lub napoje przed wyjazdem do Lublin i skorzystaj z darmowych alternatywnych rozrywek, takich jak czytanie książki.
  • 2. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Poznań-Lublin są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Lublin w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Poznań-Lublin. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Lublin.
  • 3. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Poznań do Lublin. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Lublin.

Autobus Poznań Lublin

Autobusy między Poznań a Lublin zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Częstotliwość odjazdów do Poznań z Lublin różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Lublin, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Poznań-Lublin. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Poznań-Lublin zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Poznań do Lublin na Vivanoda.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Poznań-Lublin wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż na pokład autobusu Poznań-Lublin, ale ważne jest, aby sprawdzić u przewoźnika ograniczenia dotyczące wagi i rozmiarów. Liczba sztuk bagażu jest również często ograniczona.

Przedsiębiorstwa autobusowe Poznań Lublin

FlixBus
FlixBus
Szukaj biletów autobusowych Poznań Lublin

Pociągi Poznań Lublin

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Poznań do Lublin, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Poznań a Lublin.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Poznań do Lublin. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Poznań do Lublin, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Poznań do Lublin z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Pociągi między Poznań a Lublin są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

Bilety kolejowe z Poznań do Lublin można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Firmy kolejowe z Poznań do Lublin

PKP Intercity
PKP Intercity
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Szukaj biletów na pociągi z Poznań do Lublin

Loty Poznań Lublin

Linie lotnicze Poznań Lublin

LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
EuroLot
EuroLot
Szukaj lotów Poznań Lublin

Carpool Poznań Lublin

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Średni koszt przejazdu z Poznań do Lublin zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Poznań do Lublin, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Poznań i Lublin skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Czas trwania podróży z Poznań do Lublin zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Poznań a Lublin, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Platforma carpoolingowa Poznań Lublin

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Poznań Lublin

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu