Jak dojechać do Kraków

Planujesz podróż do Kraków? Ale nie wiesz, jak się tam dostać? Vivanoda pomoże Ci zorganizować podróż do Kraków, umożliwiając wyszukanie i porównanie najlepszych ofert na pociąg, autobus oraz loty.

Pociągiem do Kraków

Pociąg to ekonomiczny i ekologiczny sposób dotarcia do Kraków. Dzięki niemu możesz łatwo dotrzeć do centrum Kraków i podziwiać zabytki.

Autobusem do Kraków

Autobus dalekobieżny jest niezwykle ekonomicznym środkiem transportu podczas pobytu w Kraków. Z drugiej strony podróż autobusem do Kraków jest znacznie wolniejsza niż podróż pociągiem lub samolotem.

Tanie loty do Kraków

Lot jest najszybszym sposobem dotarcia do Kraków. Musisz jednak doliczyć czas potrzebny na dotarcie na lotnisko, które znajduje się poza centrum Kraków. Ceny lotów do Kraków są również często atrakcyjne.

Transport do Kraków w liczbach

Kraj
Polska
Liczba linii lotniczych obsługujących Kraków
21
Liczba stacji lub lotnisk w Kraków
1 lotnisk
3 dworców autobusowych
2 dworców
Wyszukaj i znajdź bilety do Kraków
Szukaj zakwaterowania w Kraków
Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Kraków z Vivanoda?

Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Kraków z Vivanoda?

Planując podróż do Kraków, ważne jest, aby wybrać środek transportu w oparciu o swoje potrzeby, budżet, czas i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociąg, autobus lub loty, wybór środka transportu może mieć znaczący wpływ na cenę i jakość Twojej podróży do Kraków. Dlatego tak ważne jest, by kupując bilet do Kraków, skorzystać z porównywarki transportu i cen.

Vivanoda to poręczne narzędzie, które pozwala szybko znaleźć najlepsze opcje podróży do Kraków pod względem ceny, czasu i jakości. Dzięki Vivanoda możesz porównać różne bilety pociąg, autobus oraz loty dostępne na podróż do Kraków. W ten sposób możesz znaleźć najtańsze i najbardziej odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

Najpopularniejsze trasy do Kraków

Przedstawiamy najpopularniejsze trasy do Kraków ze wszystkich głównych miast europejskich, zarówno pociąg, autobus lub loty. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć najtańszy lot do Kraków, najszybszy pociąg czy najwygodniejszy autobus, zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do tego, abyś mógł spokojnie zaplanować swoją podróż do Kraków.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin lub Radom czy innego dużego miasta europejskiego, porównujemy różne środki transportu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dotarcia do Kraków. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych trasach, firmach transportowych, czasie podróży, cenach biletów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego i wygodnego podróżowania. Zamieściliśmy również wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze i znaleźć najlepsze ceny biletów do Kraków. Bez względu na to, czy podróżujesz oszczędnie, czy szukasz najwyższego komfortu, znajdziesz tu wszystkie opcje, dzięki którym bez problemu zaplanujesz swoją podróż do Kraków.

Wyszukaj i znajdź bilety do Kraków
Szukaj zakwaterowania w Kraków

Podróż do Kraków pociągiem

Gdzie są stacje kolejowe w Kraków?

Aby dojechać do Kraków pociągiem, wybierz jedną z 2 stacji, w tym Kraków Płaszów oraz Kraków Główny.

Kraków Płaszów
Stacja położona 4.0 km od centrum Kraków
Mapa
Kraków Główny
Stacja położona 0.5 km od centrum Kraków
Mapa
Znajdź bilety kolejowe do Kraków

Podróż do Kraków autobusem

Porady jak znaleźć tańszy bilet autobusowy do Kraków

Chociaż podróż autobusem sama w sobie jest niedrogim sposobem na dotarcie do Kraków, zawsze istnieją sposoby, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Porównaj wszystkie oferty autobusów do Kraków
Vivanoda umożliwia szybkie przeglądanie wszystkich cen i promocji LEO Express, IC Bus oraz FlixBus. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Warszawa, Berlin, Łódź, Poznań, Gdańsk lub Szczecin, możesz łatwo znaleźć idealny bilet autobusowy do Kraków.
Nie czekaj z rezerwacją biletu do Kraków
Kiedy znajdziesz na Vivanoda najniższą cenę na podróż do Kraków, na przykład z Warszawa, Berlin, Łódź, Poznań, Gdańsk lub Szczecin, wybierz ją, a zostaniesz przekierowany na stronę przewoźnika (FlixBus, IC Bus oraz LEO Express). Zalecamy szybkie zarezerwowanie biletu, ponieważ ceny mogą szybko wzrosnąć!
Bądź elastyczny w kwestii daty swojej podróży do Kraków
Jeśli zostawisz trochę luzu w dacie swojej podróży do Kraków, zwiększysz swoje szanse na uzyskanie lepszej ceny w LEO Express, IC Bus oraz FlixBus, szczególnie unikając okresów szczytu.

Gdzie znajdują się dworce autobusowe w Kraków?

Oto lista 3 stacji (lub przystanków) autobusowych obsługujących miasto Kraków.

Krakow
Dworzec autobusowy 0.5 km od Kraków
Mapa
Kraków Airport
Dworzec autobusowy 10.3 km od Kraków
Mapa
Kraków Dworzec Autobusowy Czyżyny
Dworzec autobusowy 5.2 km od Kraków
Mapa
Znajdź bilety autobusowe do Kraków

Leć do Kraków

Kilka wskazówek dotyczących tanich lotów do Kraków

Aby zoptymalizować swoje szanse na znalezienie lotu do Kraków w najkorzystniejszej cenie, należy przestrzegać kilku zasad. Przypominamy je tutaj.

Zwróć uwagę na promocje.
Air Berlin, Eurowings oraz Jet2.com oraz inne linie lotnicze zawsze bardzo aktywnie oferują zniżki i promocyjne ceny, zwłaszcza na portalach społecznościowych.
Porównaj wszystkie oferty linii lotniczych.
Korzystanie z agregatora lotów, takiego jak Vivanoda, zapewnia szeroki wybór lotów do Kraków i optymalizuje szanse na znalezienie najlepszego lotu liniami lotniczymi, takimi jak Norwegian Air Shuttle, Lufthansa, LOT Polish Airlines, Iberia oraz Germanwings.
Bilet lotniczy do Kraków jest droższy w ostatniej chwili
Im dłużej zwlekasz z rezerwacją lotu do Kraków, tym wyższe mogą być ceny. Dlatego najlepiej jest zaplanować swój pobyt w Kraków z dużym wyprzedzeniem.

Gdzie są lotniska w Kraków?

Aby dostać się do Kraków samolotem, przylatuj na lotnisko J. Paul II Balice International.

J. Paul II Balice International
Lotnisko znajduje się 10.0 km od Kraków
Mapa
Znajdź loty do Kraków

None

None
None
None