Podróżuj z Edynburg do Kraków

Zorganizuj swoją podróż z Edynburg do Kraków w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

5 opcje do przejścia Edynburg do Kraków w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Edynburg
Kraków
  • Uzyskaj stawki
2
Edynburg
Łódź
Kraków
/
  • Uzyskaj stawki
3
Edynburg
Manchester
Kraków
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Edynburg
Wiedeń
Kraków
/
  • Uzyskaj stawki
5
Edynburg
Londyn
Kraków
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Edynburg Kraków

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1670 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Edynburg do Kraków ?

Planujesz podróż z Edynburg do Kraków i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Edynburg Kraków? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Wpisz datę podróży do Kraków i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy Jet2.com, First TransPennine Express, Easyjet, Czech Airlines, Ryanair, National Express, Blablacar lub East Coast do osiągnięcia Kraków,

Którzy przewoźnicy podróżują między Edynburg a Kraków?

Linie lotnicze
Czech Airlines leci z lotniska Edinburgh EDI znajduje się w 12 km centrum miasta Edynburg do Praga (przybycie na lotnisko w Prague Ruzyne PRG) i z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Kraków (obsługujący lotnisko w J. Paul II Balice International KRK)
Jet2.com zapewnia obrót z lotniska Edinburgh EDI znajduje się w 12 km centrum miasta Edynburg do Praga (przybycie na lotnisko w Prague Ruzyne PRG)
Easyjet obsługuje lot z lotniska Edinburgh EDI (znajduje się na 12 km od środka Edynburg, Zjednoczone Królestwo) do Kraków (obsługujący lotnisko w J. Paul II Balice International KRK)
Ryanair zapewnia łącze lotnicze z lotniska Edinburgh EDI znajduje się w 12 km centrum miasta Edynburg do Kraków (przybycie na lotnisko w J. Paul II Balice International KRK)
FlyBE wykonuje lot z lotniska Edinburgh EDI (znajduje się na 12 km od środka Edynburg, Zjednoczone Królestwo) do Manchester (obsługujący lotnisko w Manchester International MAN)
Virgin Atlantic Airways zapewnia obrót z lotniska Edinburgh EDI znajduje się w 12 km centrum miasta Edynburg do Londyn (przybycie na lotnisko w Heathrow LHR)
British Airways obsługuje lot z lotniska Edinburgh EDI (znajduje się na 12 km od środka Edynburg, Zjednoczone Królestwo) do Londyn (obsługujący lotnisko w Gatwick LGW)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Łódź Fabryczna do Łódź i to z Krakow ( Polska)
National Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Edynburg (serwis na dworzec autobusowy Edinburgh w 18 km od centrum) i miasta Manchester gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Manchester znajduje się około 0.3 km od centrum.
Firma autobusowa FlixBus obraca się z dworca autobusowego Vienna VIE do Wiedeń i to z Krakow ( Polska)
Sieć MegaBus obejmuje linię autobusową między miastem Edynburg (serwis na dworzec autobusowy Edinburgh w 18 km od centrum) i miasta Manchester gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Manchester znajduje się około 0.3 km od centrum.
Firmy kolejowe
First TransPennine Express oferuje linię Edynburg-Manchester Pociąg z dworca kolejowego Edinburgh Waverley (0.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Manchester Piccadilly w dniu przyjazdu (0.5 km od centrum)
East Coast obsługuje linię z Edynburg do Londyn z odjeżdżającym pociągiem Edinburgh Waverley dostać się do stacji kolejowej London Kings Cross (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Łódź-Kraków (191 km)

Wszystkie rodzaje transportu Edynburg Kraków

Na wycieczkę Edynburg (Szkocja, Zjednoczone Królestwo) do Kraków (Polska) z odległości 1670 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Edynburg > Kraków będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Edynburg i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Edinburgh EDI 12 km, za odprawę bagażu na lot do Kraków (lotnisko w J. Paul II Balice International, Kod IATA: KRK) obsługiwany przez Ryanair lub Easyjet.
Nie można przejść bezpośrednio z Edynburg do Krakówbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguEdynburg-Londyn i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje East Coast do Londyn opuścić stację kolejową Edinburgh Waverley do Edynburg, Przyjazd doLondyn będzie na stacji London Kings Cross (3.6 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Edynburg Kraków tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Edynburg-Manchester,
Wsiadasz do autobusu National Express lub MegaBus pod adresem Edynburg, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyManchester (0.3 km z Manchester, Zjednoczone Królestwo). Proszę iść na dworzec autobusowyEdinburgh (od 18 km Edynburg) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Manchester,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Łódź-Kraków może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)