Podróżuj z Kraków do Nottingham

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Nottingham w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Kraków do Nottingham w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Nottingham
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Manchester
Nottingham
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Londyn
Nottingham
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Kraków
Berlin
Nottingham
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Nottingham

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1489 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Kraków do Nottingham?

Oferujemy 4 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Kraków Nottingham, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Nottinghamklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Nottingham na mapie oraz na trasie Kraków Nottingham i różne punkty korespondencji (Lotnisko East Midlands, Stacja Nottingham, Stacja East Midlands Parkway, Dworzec autobusowy Nottingham, Dworzec autobusowy East Midlands Airport, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Nottingham

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Nottingham?

Linie lotnicze
Jet2.com wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)
Aurigny Air Services zapewnia obrót z lotniska Manchester International MAN (znajduje się na 15 km od środka Manchester, Zjednoczone Królestwo) do Nottingham (obsługujący lotnisko w East Midlands EMA)
Ryanair obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Nottingham (przybycie na lotnisko w East Midlands EMA)
Air Berlin zapewnia łącze lotnicze z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Berlin (obsługujący lotnisko w Tegel TXL)
Easyjet wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Manchester-Nottingham (94 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
IC Bus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Berlin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 9.3 km od centrum.
Firma autobusowa National Express obraca się z dworca autobusowego Gatwick Airport do Londyn i to z Nottingham (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Firmy kolejowe
East Midlands Trains oferuje linię Manchester-Nottingham Pociąg z dworca kolejowego Manchester Oxford Road (0.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Nottingham w dniu przyjazdu (0.9 km od centrum)

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Nottingham

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Nottingham (Anglia, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1489 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Kraków > Nottingham będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Nottingham (lotnisko w East Midlands, Kod IATA: EMA) obsługiwany przez Ryanair.
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Kraków Nottingham tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Kraków-Berlin,
Wsiadasz do autobusu FlixBus lub IC Bus pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyKrakow (od 0.5 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Manchester-Nottingham może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Nottinghambez zmian. Możesz wsiąść do pociąguManchester-Nottingham i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje East Midlands Trains do Nottingham opuścić stację kolejową Manchester Oxford Road do Manchester, Przyjazd doNottingham będzie na stacji Nottingham (0.9 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)