Jak dojechać do Łódź

Planujesz podróż do Łódź? Ale nie wiesz, jak się tam dostać? Vivanoda pomoże Ci zorganizować podróż do Łódź, umożliwiając wyszukanie i porównanie najlepszych ofert na pociąg, autobus oraz loty.

Pociągiem do Łódź

Pociąg to ekonomiczny i ekologiczny sposób dotarcia do Łódź. Dzięki niemu możesz łatwo dotrzeć do centrum Łódź i podziwiać zabytki.

Autobusem do Łódź

Autobus dalekobieżny jest niezwykle ekonomicznym środkiem transportu podczas pobytu w Łódź. Z drugiej strony podróż autobusem do Łódź jest znacznie wolniejsza niż podróż pociągiem lub samolotem.

Tanie loty do Łódź

Lot jest najszybszym sposobem dotarcia do Łódź. Musisz jednak doliczyć czas potrzebny na dotarcie na lotnisko, które znajduje się poza centrum Łódź. Ceny lotów do Łódź są również często atrakcyjne.

Transport do Łódź w liczbach

Kraj
Polska
Liczba linii lotniczych obsługujących Łódź
7
Liczba stacji lub lotnisk w Łódź
1 lotnisk
1 dworców autobusowych
6 dworców
Wyszukaj i znajdź bilety do Łódź
Szukaj zakwaterowania w Łódź
Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Łódź z Vivanoda?

Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Łódź z Vivanoda?

Planując podróż do Łódź, ważne jest, aby wybrać środek transportu w oparciu o swoje potrzeby, budżet, czas i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociąg, autobus lub loty, wybór środka transportu może mieć znaczący wpływ na cenę i jakość Twojej podróży do Łódź. Dlatego tak ważne jest, by kupując bilet do Łódź, skorzystać z porównywarki transportu i cen.

Vivanoda to poręczne narzędzie, które pozwala szybko znaleźć najlepsze opcje podróży do Łódź pod względem ceny, czasu i jakości. Dzięki Vivanoda możesz porównać różne bilety pociąg, autobus oraz loty dostępne na podróż do Łódź. W ten sposób możesz znaleźć najtańsze i najbardziej odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

Najpopularniejsze trasy do Łódź

Przedstawiamy najpopularniejsze trasy do Łódź ze wszystkich głównych miast europejskich, zarówno pociąg, autobus lub loty. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć najtańszy lot do Łódź, najszybszy pociąg czy najwygodniejszy autobus, zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do tego, abyś mógł spokojnie zaplanować swoją podróż do Łódź.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Warszawa, Częstochowa, Kraków, Katowice, Lublin lub Olsztyn czy innego dużego miasta europejskiego, porównujemy różne środki transportu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dotarcia do Łódź. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych trasach, firmach transportowych, czasie podróży, cenach biletów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego i wygodnego podróżowania. Zamieściliśmy również wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze i znaleźć najlepsze ceny biletów do Łódź. Bez względu na to, czy podróżujesz oszczędnie, czy szukasz najwyższego komfortu, znajdziesz tu wszystkie opcje, dzięki którym bez problemu zaplanujesz swoją podróż do Łódź.

Wyszukaj i znajdź bilety do Łódź
Szukaj zakwaterowania w Łódź

Podróż do Łódź pociągiem

Gdzie są stacje kolejowe w Łódź?

Aby dojechać do Łódź pociągiem, wybierz jedną z 6 stacji, w tym Łódź Kaliska, Łódź Chojny, Łódź Fabryczna, Łódź Żabiniec, Łódź Retkinia oraz Łódź Widzew.

Łódź Kaliska
Stacja położona 2.7 km od centrum Łódź
Mapa
Łódź Chojny
Stacja położona 2.9 km od centrum Łódź
Mapa
Łódź Fabryczna
Stacja położona 2.2 km od centrum Łódź
Mapa
Łódź Żabiniec
Stacja położona 6.3 km od centrum Łódź
Mapa
Łódź Retkinia
Stacja położona 4.3 km od centrum Łódź
Mapa
Łódź Widzew
Stacja położona 5.5 km od centrum Łódź
Mapa
Znajdź bilety kolejowe do Łódź

Podróż do Łódź autobusem

Porady jak znaleźć tańszy bilet autobusowy do Łódź

Chociaż podróż autobusem sama w sobie jest niedrogim sposobem na dotarcie do Łódź, zawsze istnieją sposoby, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Bądź elastyczny w kwestii daty swojej podróży do Łódź
Jeśli zostawisz trochę luzu w dacie swojej podróży do Łódź, zwiększysz swoje szanse na uzyskanie lepszej ceny w LEO Express oraz FlixBus, szczególnie unikając okresów szczytu.
Nie czekaj z rezerwacją biletu do Łódź
Kiedy znajdziesz na Vivanoda najniższą cenę na podróż do Łódź, na przykład z Warszawa, Amsterdam, Praga, Monachium, Częstochowa lub Kraków, wybierz ją, a zostaniesz przekierowany na stronę przewoźnika (FlixBus oraz LEO Express). Zalecamy szybkie zarezerwowanie biletu, ponieważ ceny mogą szybko wzrosnąć!
Zwróć uwagę na promocje FlixBus oraz LEO Express
FlixBus oraz LEO Express regularnie oferują specjalne oferty i zniżki, które mogą być dobrą okazją do zmniejszenia budżetu na podróż do Łódź.

Gdzie znajdują się dworce autobusowe w Łódź?

Jest tylko jeden dworzec autobusowy (lub przystanek autobusowy), z którego możesz dojechać do Łódź.

Łódź Fabryczna
Dworzec autobusowy 2.2 km od Łódź
Mapa
Znajdź bilety autobusowe do Łódź

Leć do Łódź

Kilka wskazówek dotyczących tanich lotów do Łódź

Aby zoptymalizować swoje szanse na znalezienie lotu do Łódź w najkorzystniejszej cenie, należy przestrzegać kilku zasad. Przypominamy je tutaj.

Najlepiej jest lecieć do Łódź we wtorek lub środę.
Unikaj podróżowania do Łódź w ruchliwe dni, takie jak weekendy. Loty do Łódź są często znacznie tańsze w ciągu tygodnia, zwłaszcza we wtorki i środy.
Porównaj ceny lotów do Vivanoda
Korzystanie z agregatora lotów, takiego jak Vivanoda, zapewnia szeroki wybór lotów do Łódź i optymalizuje szanse na znalezienie najlepszego lotu liniami lotniczymi, takimi jak Wizzair, Ryanair, Czech Airlines oraz Adria Airways.
Preferuj podróżowanie tanimi liniami lotniczymi
Tanie linie lotnicze do Łódź z pewnością pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze na locie. Jednak wszystkie usługi na pokładzie często nie są darmowe.

Gdzie są lotniska w Łódź?

Aby dostać się do Łódź samolotem, przylatuj na lotnisko Lodz Lublinek.

Lodz Lublinek
Lotnisko znajduje się 1.3 km od Łódź
Mapa
Znajdź loty do Łódź

None

None
None
None