Podróżuj z Gdańsk do Łódź

Zorganizuj swoją podróż z Gdańsk do Łódź w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Gdańsk do Łódź w samolot, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Gdańsk
Łódź
/
 • Uzyskaj stawki
2
Gdańsk
Warszawa
Łódź
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Gdańsk Łódź

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans294 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Gdańsk do Łódź?

Oferujemy 2 tras w autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Gdańsk Łódź, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Gdańsk Łódźklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Gdańsk i Łódź na mapie oraz na trasie Gdańsk Łódź i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Dworzec autobusowy Łódź Fabryczna, Dworzec autobusowy Gdańsk, Lotnisko Rebiechowo) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Łódź

Wszystkie rodzaje transportu Gdańsk Łódź

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Gdańsk do Łódź autobus

Ta trasa autokarowa jest obsługiwana bez żadnych zmian pomiędzy Gdańsk do Łódź

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Gdańsk i Łódź i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Dlatego przedstawiamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do wsiadania do autobusu Łódź,

 • W trakcie podróży Gdańsk Łódź, nie musisz się martwić o autonomię smartfona lub komputera: gniazdka elektryczne w siedzeniu (i porty USB) zapobiegną awarii akumulatora.
 • Nowe autobusy używane przez LEO Express są bardziej ekologiczne niż korzystanie z carpoolingu, a nawet więcej niż samochód osobisty. DrogaGdańsk Łódźjest już istniejącą infrastrukturą współdzieloną z innymi pojazdami. Bilans krajobrazu jest zatem neutralny.
 • Przy bardzo niskich cenach jest to prawie niemożliwe dla firm kolejowych lub firm przewozowych działających pomiędzy Gdańsk i Łódź oferować tańsze taryfy.

Jakie są firmy autobusowe obsługujące Gdańsk Łódź ?

Bezpośrednia linia obsługuje tylko firma autokarowa LEO Express Gdańsk Łódź,

LEO Express Gdańsk Łódź

Przystanki autobusowe Gdańsk

W zależności od firmy prosimy o obecność na przystanku w Gdańsk od 15 do 30 minut przed wskazaną godziną odlotu. Nazwa miejsca docelowego „Łódź„jest zawsze wymieniane z przodu autobusu. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi TRENITALII, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

 • Gdańsk

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Łódź

Po przybyciu autobusu Łódź, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

 • Łódź Kaliska
 • Łódź Fabryczna

Carpool z Gdańsk do Łódź

Carpooling to najnowszy sposób podróżowania, dzieląc się swoją podróżą Gdańsk-Łódź z innymi podróżnikami szukającymi tej samej trasy. Pomaga to zmniejszyć koszty podróży zarówno kierowcy, jak i pasażera, a także zmniejsza wpływ na środowisko.

Ridesharing nie ma żadnego harmonogramu w przeciwieństwie do branży kolejowej, autobusowej lub lotniczej. Oznacza to, że kiedy szukasz Gdańsk-Łódź jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Łódź,

Tanie loty z Gdańsk do Łódź

Które linie lotnicze latają między Gdańsk i Łódź ?

OLT Express, LOT Polish Airlines i Ryanair to 0 linie lotnicze obsługujące trasę lotniczą Gdańsk Łódź w locie bezpośrednim.
OLT Express Gdańsk ŁódźLOT Polish Airlines Gdańsk ŁódźRyanair Gdańsk Łódź

Lotnisko odlotu w Gdańsk

 • GDN Rebiechowo

Którzy przewoźnicy podróżują między Gdańsk a Łódź?

Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska Rebiechowo GDN (znajduje się na 14 km od środka Gdańsk, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Ryanair obsługuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Warszawa (przybycie na lotnisko w Warsaw Modlin WMI)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa West do Warszawa i to z Łódź Kaliska ( Polska)
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Gdańsk (serwis na dworzec autobusowy Gdańsk w 1.7 km od centrum) i miasta Łódź gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Łódź Fabryczna znajduje się około 2.2 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Gdańsk-Łódź (295 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)