Podróżuj z Łódź do Rzeszów

Zorganizuj swoją podróż z Łódź do Rzeszów w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Łódź do Rzeszów w samolot, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Łódź
Rzeszów
  • Uzyskaj stawki
2
Łódź
Warszawa
Rzeszów
/
  • Uzyskaj stawki
3
Łódź
Kraków
Rzeszów
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Łódź Rzeszów

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans260 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Łódź do Rzeszów?

Oferujemy 3 tras w autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Łódź Rzeszów, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Łódź Rzeszówklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Łódź i Rzeszów na mapie oraz na trasie Łódź Rzeszów i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Rzeszow, Lotnisko Jasionka, Dworzec autobusowy Łódź Fabryczna, Dworzec autobusowy Łódź Kaliska) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Rzeszów

Którzy przewoźnicy podróżują między Łódź a Rzeszów?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Łódź-Rzeszów (261 km)
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Rzeszów (przybycie na lotnisko w Jasionka RZE)
OLT Express zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Rzeszów (obsługujący lotnisko w Jasionka RZE)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Łódź Fabryczna do Łódź i to z Warszawa Lotnisko Chopina ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Rzeszów gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Rzeszow znajduje się około 0.5 km od centrum.

Wszystkie rodzaje transportu Łódź Rzeszów

Na wycieczkę Łódź (Polska) do Rzeszów (Polska) z odległości 260 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Łódź-Rzeszów,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Łódź-Rzeszów bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Łódź-Kraków i Kraków-Rzeszów,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Łódź, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKrakow (0.5 km z Kraków, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyŁódź Fabryczna (od 2.2 km Łódź) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Kraków,Po przybyciu Kraków, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Rzeszów ( Polska).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Rzeszów od Łódź, Możesz wziąć lotWarszawa-Rzeszów następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Rzeszów (lotnisko w Jasionka, Kod IATA: RZE) obsługiwany przez LOT Polish Airlines lub OLT Express.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)