Podróżuj z Łódź do Gdańsk

Zorganizuj swoją podróż z Łódź do Gdańsk w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Łódź do Gdańsk w samolot, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Łódź
Gdańsk
/
  • Uzyskaj stawki
2
Łódź
Warszawa
Gdańsk
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Łódź Gdańsk

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans294 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Łódź do Gdańsk?

Oferujemy 2 tras w autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Łódź Gdańsk, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Łódź Gdańskklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Łódź i Gdańsk na mapie oraz na trasie Łódź Gdańsk i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Gdańsk, Lotnisko Rebiechowo, Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Dworzec autobusowy Łódź Fabryczna) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Gdańsk

Którzy przewoźnicy podróżują między Łódź a Gdańsk?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Łódź Fabryczna do Łódź i to z Gdańsk ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Łódź (serwis na dworzec autobusowy Łódź Kaliska w 2.5 km od centrum) i miasta Warszawa gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Warszawa West znajduje się około 3.7 km od centrum.
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Gdańsk (przybycie na lotnisko w Rebiechowo GDN)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska Warsaw Modlin WMI (znajduje się na 35 km od środka Warszawa, Polska) do Gdańsk (obsługujący lotnisko w Rebiechowo GDN)
OLT Express obsługuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Gdańsk (przybycie na lotnisko w Rebiechowo GDN)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Łódź-Gdańsk (295 km)

Wszystkie rodzaje transportu Łódź Gdańsk

Na wycieczkę Łódź (Polska) do Gdańsk (Polska) z odległości 294 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Łódź-Gdańsk co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Łódź, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyGdańsk (1.7 km z Gdańsk, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyŁódź Fabryczna (od 2.2 km Łódź) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Gdańsk,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Łódź-Gdańsk,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Gdańsk od Łódź, Możesz wziąć lotWarszawa-Gdańsk następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Gdańsk (lotnisko w Rebiechowo, Kod IATA: GDN) obsługiwany przez LOT Polish Airlines, Ryanair lub OLT Express.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)