Podróżuj z Łódź do Poznań

Zorganizuj swoją podróż z Łódź do Poznań w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Łódź do Poznań w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Łódź
Poznań
  • Uzyskaj stawki
2
Łódź
Warszawa
Poznań
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Łódź Poznań

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans188 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Łódź do Poznań ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Łódź do Poznań? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za loty, pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Poznań z Łódź Musisz tylko podać datę wyjazdu do Poznań pozwól Vivanoda szukać ciebie. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Łódź - Poznań oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy Deutsche Bahn, Blablacar, LEO Express, LOT Polish Airlines lub FlixBus do osiągnięcia Poznań,

Którzy przewoźnicy podróżują między Łódź a Poznań?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Łódź Fabryczna do Łódź i to z Warszawa West ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Łódź (serwis na dworzec autobusowy Łódź Kaliska w 2.5 km od centrum) i miasta Warszawa gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Warszawa West znajduje się około 3.7 km od centrum.
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Poznań (przybycie na lotnisko w Lawica POZ)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Warszawa-Poznań Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Poznan Glowny w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Łódź-Poznań (189 km)

Wszystkie rodzaje transportu Łódź Poznań

Na wycieczkę Łódź (Polska) do Poznań (Polska) z odległości 188 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Łódź-Poznań,
Nie można przejść bezpośrednio z Łódź do Poznańbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguWarszawa-Poznań i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje EC 95 Deutsche Bahn do Poznań opuścić stację kolejową Warszawa Centralna do Warszawa, Przyjazd doPoznań będzie na stacji Poznan Glowny (1.1 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Łódź Poznań tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (pociąg], która zakończy podróż Łódź-Warszawa,
Wsiadasz do autobusu LEO Express lub FlixBus pod adresem Łódź, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWarszawa West (3.7 km z Warszawa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyŁódź Kaliska (od 2.5 km Łódź) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Warszawa,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Poznań od Łódź, Możesz wziąć lotWarszawa-Poznań następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Poznań (lotnisko w Lawica, Kod IATA: POZ) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)