Jak dojechać do Gdańsk

Planujesz podróż do Gdańsk? Ale nie wiesz, jak się tam dostać? Vivanoda pomoże Ci zorganizować podróż do Gdańsk, umożliwiając wyszukanie i porównanie najlepszych ofert na pociąg, autobus oraz loty.

Pociągiem do Gdańsk

Pociąg to ekonomiczny i ekologiczny sposób dotarcia do Gdańsk. Dzięki niemu możesz łatwo dotrzeć do centrum Gdańsk i podziwiać zabytki.

Autobusem do Gdańsk

Autobus dalekobieżny jest niezwykle ekonomicznym środkiem transportu podczas pobytu w Gdańsk. Z drugiej strony podróż autobusem do Gdańsk jest znacznie wolniejsza niż podróż pociągiem lub samolotem.

Tanie loty do Gdańsk

Lot jest najszybszym sposobem dotarcia do Gdańsk. Musisz jednak doliczyć czas potrzebny na dotarcie na lotnisko, które znajduje się poza centrum Gdańsk. Ceny lotów do Gdańsk są również często atrakcyjne.

Transport do Gdańsk w liczbach

Kraj
Polska
Liczba linii lotniczych obsługujących Gdańsk
12
Liczba stacji lub lotnisk w Gdańsk
1 lotnisk
2 dworców autobusowych
1 dworców
Wyszukaj i znajdź bilety do Gdańsk
Szukaj zakwaterowania w Gdańsk
Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Gdańsk z Vivanoda?

Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Gdańsk z Vivanoda?

Planując podróż do Gdańsk, ważne jest, aby wybrać środek transportu w oparciu o swoje potrzeby, budżet, czas i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociąg, autobus lub loty, wybór środka transportu może mieć znaczący wpływ na cenę i jakość Twojej podróży do Gdańsk. Dlatego tak ważne jest, by kupując bilet do Gdańsk, skorzystać z porównywarki transportu i cen.

Vivanoda to poręczne narzędzie, które pozwala szybko znaleźć najlepsze opcje podróży do Gdańsk pod względem ceny, czasu i jakości. Dzięki Vivanoda możesz porównać różne bilety pociąg, autobus oraz loty dostępne na podróż do Gdańsk. W ten sposób możesz znaleźć najtańsze i najbardziej odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

Najpopularniejsze trasy do Gdańsk

Przedstawiamy najpopularniejsze trasy do Gdańsk ze wszystkich głównych miast europejskich, zarówno pociąg, autobus lub loty. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć najtańszy lot do Gdańsk, najszybszy pociąg czy najwygodniejszy autobus, zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do tego, abyś mógł spokojnie zaplanować swoją podróż do Gdańsk.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław lub Częstochowa czy innego dużego miasta europejskiego, porównujemy różne środki transportu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dotarcia do Gdańsk. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych trasach, firmach transportowych, czasie podróży, cenach biletów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego i wygodnego podróżowania. Zamieściliśmy również wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze i znaleźć najlepsze ceny biletów do Gdańsk. Bez względu na to, czy podróżujesz oszczędnie, czy szukasz najwyższego komfortu, znajdziesz tu wszystkie opcje, dzięki którym bez problemu zaplanujesz swoją podróż do Gdańsk.

Wyszukaj i znajdź bilety do Gdańsk
Szukaj zakwaterowania w Gdańsk

Podróż do Gdańsk pociągiem

Gdzie są stacje kolejowe w Gdańsk?

Stacja Gdańsk Główny jest jedyną stacją obsługującą Gdańsk.

Gdańsk Główny
Stacja położona 1.6 km od centrum Gdańsk
Mapa
Znajdź bilety kolejowe do Gdańsk

Podróż do Gdańsk autobusem

Porady jak znaleźć tańszy bilet autobusowy do Gdańsk

Chociaż podróż autobusem sama w sobie jest niedrogim sposobem na dotarcie do Gdańsk, zawsze istnieją sposoby, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Porównaj wszystkie oferty autobusów do Gdańsk
Vivanoda umożliwia szybkie przeglądanie wszystkich cen i promocji LEO Express oraz FlixBus. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Oslo, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź lub Wrocław, możesz łatwo znaleźć idealny bilet autobusowy do Gdańsk.
Szybko zarezerwuj swoją podróż autobusem do Gdańsk
Kiedy znajdziesz na Vivanoda najniższą cenę na podróż do Gdańsk, na przykład z Oslo, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź lub Wrocław, wybierz ją, a zostaniesz przekierowany na stronę przewoźnika (FlixBus oraz LEO Express). Zalecamy szybkie zarezerwowanie biletu, ponieważ ceny mogą szybko wzrosnąć!
Podróż do Gdańsk z elastycznymi datami
Jeżeli nie masz określonej daty podróży autobusem do Gdańsk, najlepiej wypróbuj kilka dat i unikaj weekendów, ponieważ bilety z Ustrzyki Dolne, Dębki, Brętowo, Glewice, Tomaszow Mazowiecki lub Plonsk są często droższe!

Gdzie znajdują się dworce autobusowe w Gdańsk?

Oto lista 2 stacji (lub przystanków) autobusowych obsługujących miasto Gdańsk.

Gdańsk
Dworzec autobusowy 1.7 km od Gdańsk
Mapa
Gdańsk Airport
Dworzec autobusowy 13.5 km od Gdańsk
Mapa
Znajdź bilety autobusowe do Gdańsk

Leć do Gdańsk

Kilka wskazówek dotyczących tanich lotów do Gdańsk

Aby zoptymalizować swoje szanse na znalezienie lotu do Gdańsk w najkorzystniejszej cenie, należy przestrzegać kilku zasad. Przypominamy je tutaj.

Porównaj wszystkie oferty linii lotniczych.
Zawsze porównuj wszystkie oferty i ceny lotów do Gdańsk. Korzystanie z platformy takiej jak Vivanoda ułatwi ci to wyszukiwanie.
Jeśli rezerwujesz lot do Gdańsk z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, często uzyskujesz najlepsze ceny
Większość linii lotniczych pozwala na rezerwację lotu do Gdańsk z 12-miesięcznym wyprzedzeniem. Ceny są zwykle znacznie niższe niż na kilka dni przed wylotem.
Zwróć uwagę na promocje.
EuroLot, Finnair oraz OLT Express oraz inne linie lotnicze zawsze bardzo aktywnie oferują zniżki i promocyjne ceny, zwłaszcza na portalach społecznościowych.

Gdzie są lotniska w Gdańsk?

Aby dostać się do Gdańsk samolotem, przylatuj na lotnisko Rebiechowo.

Rebiechowo
Lotnisko znajduje się 13.4 km od Gdańsk
Mapa
Znajdź loty do Gdańsk

None

None
None
None