Jak dojechać do Katowice

Planujesz podróż do Katowice? Ale nie wiesz, jak się tam dostać? Vivanoda pomoże Ci zorganizować podróż do Katowice, umożliwiając wyszukanie i porównanie najlepszych ofert na pociąg, autobus oraz loty.

Pociągiem do Katowice

Pociąg to ekonomiczny i ekologiczny sposób dotarcia do Katowice. Dzięki niemu możesz łatwo dotrzeć do centrum Katowice i podziwiać zabytki.

Autobusem do Katowice

Autobus dalekobieżny jest niezwykle ekonomicznym środkiem transportu podczas pobytu w Katowice. Z drugiej strony podróż autobusem do Katowice jest znacznie wolniejsza niż podróż pociągiem lub samolotem.

Tanie loty do Katowice

Lot jest najszybszym sposobem dotarcia do Katowice. Musisz jednak doliczyć czas potrzebny na dotarcie na lotnisko, które znajduje się poza centrum Katowice. Ceny lotów do Katowice są również często atrakcyjne.

Transport do Katowice w liczbach

Kraj
Polska
Liczba linii lotniczych obsługujących Katowice
11
Liczba stacji lub lotnisk w Katowice
1 lotnisk
2 dworców autobusowych
1 dworców
Wyszukaj i znajdź bilety do Katowice
Szukaj zakwaterowania w Katowice
Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Katowice z Vivanoda?

Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Katowice z Vivanoda?

Planując podróż do Katowice, ważne jest, aby wybrać środek transportu w oparciu o swoje potrzeby, budżet, czas i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociąg, autobus lub loty, wybór środka transportu może mieć znaczący wpływ na cenę i jakość Twojej podróży do Katowice. Dlatego tak ważne jest, by kupując bilet do Katowice, skorzystać z porównywarki transportu i cen.

Vivanoda to poręczne narzędzie, które pozwala szybko znaleźć najlepsze opcje podróży do Katowice pod względem ceny, czasu i jakości. Dzięki Vivanoda możesz porównać różne bilety pociąg, autobus oraz loty dostępne na podróż do Katowice. W ten sposób możesz znaleźć najtańsze i najbardziej odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

Najpopularniejsze trasy do Katowice

Przedstawiamy najpopularniejsze trasy do Katowice ze wszystkich głównych miast europejskich, zarówno pociąg, autobus lub loty. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć najtańszy lot do Katowice, najszybszy pociąg czy najwygodniejszy autobus, zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do tego, abyś mógł spokojnie zaplanować swoją podróż do Katowice.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Warszawa, Kraków, Łódź, Rzeszów, Gdańsk lub Częstochowa czy innego dużego miasta europejskiego, porównujemy różne środki transportu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dotarcia do Katowice. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych trasach, firmach transportowych, czasie podróży, cenach biletów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego i wygodnego podróżowania. Zamieściliśmy również wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze i znaleźć najlepsze ceny biletów do Katowice. Bez względu na to, czy podróżujesz oszczędnie, czy szukasz najwyższego komfortu, znajdziesz tu wszystkie opcje, dzięki którym bez problemu zaplanujesz swoją podróż do Katowice.

Wyszukaj i znajdź bilety do Katowice
Szukaj zakwaterowania w Katowice

Podróż do Katowice pociągiem

Gdzie są stacje kolejowe w Katowice?

Stacja Katowice Glowny jest jedyną stacją obsługującą Katowice.

Katowice Glowny
Stacja położona 1.0 km od centrum Katowice
Mapa
Znajdź bilety kolejowe do Katowice

Podróż do Katowice autobusem

Porady jak znaleźć tańszy bilet autobusowy do Katowice

Chociaż podróż autobusem sama w sobie jest niedrogim sposobem na dotarcie do Katowice, zawsze istnieją sposoby, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Porównaj wszystkie oferty autobusów do Katowice
Vivanoda umożliwia szybkie przeglądanie wszystkich cen i promocji LEO Express, IC Bus oraz FlixBus. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Warszawa, Ostrawa, Kraków, Łódź, Rzeszów lub Wiedeń, możesz łatwo znaleźć idealny bilet autobusowy do Katowice.
Szybko zarezerwuj swoją podróż autobusem do Katowice
Kiedy znajdziesz na Vivanoda najniższą cenę na podróż do Katowice, na przykład z Warszawa, Ostrawa, Kraków, Łódź, Rzeszów lub Wiedeń, wybierz ją, a zostaniesz przekierowany na stronę przewoźnika (FlixBus, IC Bus oraz LEO Express). Zalecamy szybkie zarezerwowanie biletu, ponieważ ceny mogą szybko wzrosnąć!
Podróż do Katowice z elastycznymi datami
Jeżeli nie masz określonej daty podróży autobusem do Katowice, najlepiej wypróbuj kilka dat i unikaj weekendów, ponieważ bilety z Aalborg, Rovinj, Grzybowo, Linz, Wałbrzych lub Kudowa-Zdrój są często droższe!

Gdzie znajdują się dworce autobusowe w Katowice?

Oto lista 2 stacji (lub przystanków) autobusowych obsługujących miasto Katowice.

Katowice
Dworzec autobusowy 0.5 km od Katowice
Mapa
Katowice Andrzeja
Dworzec autobusowy 1.2 km od Katowice
Mapa
Znajdź bilety autobusowe do Katowice

Leć do Katowice

Kilka wskazówek dotyczących tanich lotów do Katowice

Aby zoptymalizować swoje szanse na znalezienie lotu do Katowice w najkorzystniejszej cenie, należy przestrzegać kilku zasad. Przypominamy je tutaj.

Jeśli rezerwujesz lot do Katowice z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, często uzyskujesz najlepsze ceny
Większość linii lotniczych pozwala na rezerwację lotu do Katowice z 12-miesięcznym wyprzedzeniem. Ceny są zwykle znacznie niższe niż na kilka dni przed wylotem.
Porównaj wszystkie oferty linii lotniczych.
Korzystanie z agregatora lotów, takiego jak Vivanoda, zapewnia szeroki wybór lotów do Katowice i optymalizuje szanse na znalezienie najlepszego lotu liniami lotniczymi, takimi jak Wizzair, Ryanair, LOT Polish Airlines, OLT Express oraz Germanwings.
Najlepiej jest lecieć do Katowice we wtorek lub środę.
W niektóre dni tygodnia, takie jak wtorki i środy, loty do Katowice są mniej obłożone niż w piątki czy niedziele. Są więc tańsze.

Gdzie są lotniska w Katowice?

Aby dostać się do Katowice samolotem, przylatuj na lotnisko Pyrzowice.

Pyrzowice
Lotnisko znajduje się 23.0 km od Katowice
Mapa
Znajdź loty do Katowice

None

None
None
None