Podróżuj z Wrocław do Katowice

Zorganizuj swoją podróż z Wrocław do Katowice w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Wrocław do Katowice w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Wrocław
Katowice
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Wrocław Katowice

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans168 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Wrocław do Katowice ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Wrocław do Katowice? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy loty, pociągi, carpooling i autobusy iść do Katowice z Wrocław, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Wpisz daty podróży do Katowice wtedy Vivanoda zrobi resztę. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy FlixBus, Blablacar, LOT Polish Airlines, Russian Railways, ÖBB, LEO Express, OLT Express lub Ryanair do osiągnięcia Katowice,

Wszystkie rodzaje transportu Wrocław Katowice

Na wycieczkę Wrocław (Polska) do Katowice (Polska) z odległości 168 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Wrocław-Katowice,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Wrocław-Katowice bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Wrocław-Warszawa i Warszawa-Katowice,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Wrocław, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWarszawa West (3.7 km z Warszawa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyWroclaw (od 0.4 km Wrocław) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Warszawa,Po przybyciu Warszawa, weź inny autobus LEO Express, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Katowice ( Polska).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Katowice od Wrocław ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Wrocław-Warszawa i Warszawa-Katowice
Wyjście Wrocław i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Strachowice WRO 11 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez Ryanair, OLT Express lub LOT Polish Airlines.Z Warszawa, weź inny samolot z LOT Polish Airlines, który cię zawiezie Pyrzowice (Katowice, Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Wrocław do Katowicebez zmian. Możesz wsiąść do pociąguPraga-Katowice i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Russian Railways do Katowice opuścić stację kolejową Prague hlavní nádraží do Praga, Przyjazd doKatowice będzie na stacji Katowice Glowny (1 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Wrocław a Katowice?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Wrocław-Katowice (168 km)
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Warszawa-Katowice Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Warszawa Zachodnia (3.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Katowice Glowny w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
Russian Railways obsługuje linię z Praga do Katowice z odjeżdżającym pociągiem Prague hlavní nádraží dostać się do stacji kolejowej Katowice Glowny ( Polska)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Wroclaw do Wrocław i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska) i między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) w 1.5 km od centrum) i miasta Katowice gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Katowice znajduje się około 0.5 km od centrum.
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Warszawa West do Warszawa i to z Katowice ( Polska)
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines leci z lotniska Strachowice WRO znajduje się w 11 km centrum miasta Wrocław do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Katowice (obsługujący lotnisko w Pyrzowice KTW)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska Strachowice WRO znajduje się w 11 km centrum miasta Wrocław do Warszawa (przybycie na lotnisko w Warsaw Modlin WMI)
OLT Express obsługuje lot z lotniska Strachowice WRO (znajduje się na 11 km od środka Wrocław, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)