Katowice
Podróżuj bezpośrednio do Rzeszów pociąg, loty, autobus, wspólne przejazdy
Rzeszów
Zobacz ceny

Jak dostać się z Katowice do Rzeszów?

Planujesz podróż do Katowice z Rzeszów i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Katowice do Rzeszów, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Katowice a Rzeszów, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (FlixBus, LEO Express, Blablacar, PKP Intercity lub OLT Express), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Katowice a Rzeszów, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Katowice - Rzeszów.

Podczas podróży z Katowice do Rzeszów masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Katowice do Rzeszów

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Katowice do Rzeszów, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Katowice Rzeszów pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Katowice Rzeszów jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Katowice Rzeszów

Wiele lotów łączy Katowice z Rzeszów każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Rzeszów w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Katowice Rzeszów

Wspólne przejazdy między Katowice a Rzeszów to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Rzeszów w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Katowice lub Rzeszów może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Katowice do Rzeszów dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Katowice Rzeszów

Miasto wyjazdu
Katowice
Polska
Miasto docelowe
Rzeszów
Polska
Odległość
214 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie pociąg, loty, autobus oraz wspólne przejazdy
Wyszukaj bilety z Katowice do Rzeszów
Szukaj noclegów w Rzeszów
Zaplanuj swoją podróż z Katowice do Rzeszów z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Katowice do Rzeszów z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Katowice - Rzeszów, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak FlixBus, LEO Express, Blablacar, PKP Intercity lub OLT Express, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Katowice a Rzeszów!

Porównanie środków transportu między Katowice a Rzeszów

Zalety i wady lotu z Katowice do Rzeszów?
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Katowice do Rzeszów, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Prędkość Lot pomiędzy Katowice a Rzeszów jest najszybszym sposobem na pokonanie 214 km pomiędzy Katowice a Rzeszów.
Ceny Bilety lotnicze z Katowice do Rzeszów mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Rzeszów często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Katowice ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Rzeszów mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Katowice do Rzeszów?
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Katowice-Rzeszów jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Komfort Pociągi między Katowice a Rzeszów oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Prędkość Pociągi z Katowice do Rzeszów są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Katowice Rzeszów mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Koszt Bilety na pociąg Katowice Rzeszów mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Zalety i wady carpoolingu z Katowice do Rzeszów?
Przyjazność Carpooling z Katowice do Rzeszów jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Elastyczny Carpooling z Katowice do Rzeszów jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Przyjazny dla środowiska Dzieląc samochód z kimś innym, zmniejszasz wpływ podróży z Katowice do Rzeszów na środowisko.
Niezawodność Podczas podróży do Katowice i Rzeszów powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Komfort Podczas całej podróży z Katowice do Rzeszów musisz dzielić przestrzeń w samochodzie z innymi pasażerami.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Katowice do Rzeszów?
Ceny Bilety autobusowe z Katowice do Rzeszów są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Rzeszów (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Katowice - Rzeszów, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Katowice - Rzeszów są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Czas podróży Autobusy z Katowice do Rzeszów pokonują dystans 214 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Rzeszów.
Komfort Autobusy relacji Katowice-Rzeszów mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.

Skąd wyruszyć w Katowice? Gdzie mogę dojechać w Rzeszów?

Dworce autobusowe w Katowice

Katowice
Mapa
Katowice Andrzeja
Mapa

Stacje odlotów w Katowice

Katowice Glowny
Mapa

Lotniska odlotowe w Katowice

Pyrzowice
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Rzeszów

Rzeszów Podmiejski
Mapa

Stacje przylotów w Rzeszów

Rzeszów Główny
Mapa
Rzeszów Zachodni
Mapa

Lotniska przylotowe w Rzeszów

Jasionka
Mapa
Wyszukaj bilety z Katowice do Rzeszów
Szukaj noclegów w Rzeszów

3 rady jak taniej podróżować między Katowice a Rzeszów

Zdecydowałeś się na podróż z Katowice do Rzeszów i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg, loty lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Katowice do Rzeszów.

  • 1. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Katowice do Rzeszów. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Rzeszów.
  • 2. Unikaj dodatków
    Niektóre dodatki, takie jak jedzenie i napoje spożywane podczas podróży z Katowice do Rzeszów, mogą być drogie i nie zawsze są konieczne w przypadku krótkiej podróży. Aby zaoszczędzić pieniądze, zaplanuj przekąski lub napoje przed wyjazdem do Rzeszów i skorzystaj z darmowych alternatywnych rozrywek, takich jak czytanie książki.
  • 3. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Katowice-Rzeszów są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Rzeszów w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Katowice-Rzeszów. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Rzeszów.

Autobus Katowice Rzeszów

Autobusy między Katowice a Rzeszów zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Czas trwania podróży autobusem między Katowice a Rzeszów zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Rzeszów w danym dniu podróży.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Katowice-Rzeszów. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Większość autobusów na trasie Katowice-Rzeszów jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Katowice-Rzeszów zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Katowice do Rzeszów na Vivanoda.

Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż na pokład autobusu Katowice-Rzeszów, ale ważne jest, aby sprawdzić u przewoźnika ograniczenia dotyczące wagi i rozmiarów. Liczba sztuk bagażu jest również często ograniczona.

Przedsiębiorstwa autobusowe Katowice Rzeszów

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Katowice Rzeszów

Pociągi Katowice Rzeszów

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Katowice do Rzeszów, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Katowice a Rzeszów.

Średni czas podróży pociągiem z Katowice do Rzeszów zależy od rodzaju pociągu, którym jedziesz. Pociągi regionalne lub międzymiastowe do Rzeszów są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości. Porównaj czas trwania wszystkich podróży, wyszukując ceny na Vivanoda.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Katowice do Rzeszów. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Katowice do Rzeszów z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Pociągi między Katowice a Rzeszów są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

Bilety kolejowe z Katowice do Rzeszów można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Firmy kolejowe z Katowice do Rzeszów

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Katowice do Rzeszów

Loty Katowice Rzeszów

Linie lotnicze Katowice Rzeszów

OLT Express
OLT Express
Szukaj lotów Katowice Rzeszów

Carpool Katowice Rzeszów

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Średni koszt przejazdu z Katowice do Rzeszów zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Katowice do Rzeszów, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Katowice i Rzeszów skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Katowice a Rzeszów. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Czas trwania podróży z Katowice do Rzeszów zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Katowice a Rzeszów, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Platforma carpoolingowa Katowice Rzeszów

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Katowice Rzeszów

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu