Podróżuj z Katowice do Wrocław

Zorganizuj swoją podróż z Katowice do Wrocław w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Katowice do Wrocław w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Katowice
Wrocław
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Katowice Wrocław

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans168 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Katowice do Wrocław?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Katowice Wrocław, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Katowice Wrocławklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Katowice i Wrocław na mapie oraz na trasie Katowice Wrocław i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Wroclaw, Lotnisko Strachowice, Dworzec autobusowy Katowice, Stacja Katowice Glowny, Lotnisko Pyrzowice) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Wrocław

Którzy przewoźnicy podróżują między Katowice a Wrocław?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Katowice-Wrocław (168 km)
Firmy kolejowe
Russian Railways oferuje linię Katowice-Praga Pociąg z dworca kolejowego Katowice Glowny (1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Prague hlavní nádraží w dniu przyjazdu (1.8 km od centrum)
ÖBB obsługuje linię z Katowice do Warszawa z odjeżdżającym pociągiem Chopin Night Train Katowice Glowny dostać się do stacji kolejowej Warszawa Centralna ( Polska)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Katowice do Katowice i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska) i między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) w 1.5 km od centrum) i miasta Wrocław gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Wroclaw znajduje się około 0.4 km od centrum.
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Katowice do Katowice i to z Warszawa West ( Polska)
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines leci z lotniska Pyrzowice KTW znajduje się w 24 km centrum miasta Katowice do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Wrocław (obsługujący lotnisko w Strachowice WRO)
OLT Express zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Wrocław (przybycie na lotnisko w Strachowice WRO)
Ryanair obsługuje lot z lotniska Warsaw Modlin WMI (znajduje się na 35 km od środka Warszawa, Polska) do Wrocław (obsługujący lotnisko w Strachowice WRO)

Wszystkie rodzaje transportu Katowice Wrocław

Na wycieczkę Katowice (Polska) do Wrocław (Polska) z odległości 168 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Katowice-Wrocław,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Katowice-Wrocław bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Katowice-Warszawa i Warszawa-Wrocław,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Katowice, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWarszawa West (3.7 km z Warszawa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyKatowice (od 0.5 km Katowice) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Warszawa,Po przybyciu Warszawa, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Wrocław ( Polska).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Wrocław od Katowice ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Katowice-Warszawa i Warszawa-Wrocław
Wyjście Katowice i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Pyrzowice KTW 24 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.Z Warszawa, weź inny samolot z OLT Express, LOT Polish Airlines lub Ryanair, który cię zawiezie Strachowice (Wrocław, Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Katowice do Wrocławbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguKatowice-Warszawa i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB do Warszawa opuścić stację kolejową Katowice Glowny do Katowice, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Centralna (0.6 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)