Podróżuj z Katowice do Lublin

Zorganizuj swoją podróż z Katowice do Lublin w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Katowice do Lublin w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Katowice
Lublin
/
  • Uzyskaj stawki
2
Katowice
Warszawa
Lublin
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Katowice Lublin

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans272 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Katowice do Lublin?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Katowice Lublin, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Katowice Lublinklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Katowice i Lublin na mapie oraz na trasie Katowice Lublin i różne punkty korespondencji (Lotnisko Lublin, Lotnisko Pyrzowice, Dworzec autobusowy Katowice, Stacja Katowice Glowny) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Lublin

Którzy przewoźnicy podróżują między Katowice a Lublin?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Katowice do Katowice i to z Warszawa West ( Polska)
Linie lotnicze
EuroLot wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Lublin (przybycie na lotnisko w Lublin LUZ)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska Pyrzowice KTW (znajduje się na 24 km od środka Katowice, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Katowice-Warszawa Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Katowice Glowny (1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Katowice-Lublin (273 km)

Wszystkie rodzaje transportu Katowice Lublin

Na wycieczkę Katowice (Polska) do Lublin (Polska) z odległości 272 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Katowice-Lublin,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Lublin od Katowice ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Katowice-Warszawa i Warszawa-Lublin
Wyjście Katowice i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Pyrzowice KTW 24 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.Z Warszawa, weź inny samolot z EuroLot, który cię zawiezie Lublin (Lublin, Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Katowice do Lublinbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguKatowice-Warszawa i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB do Warszawa opuścić stację kolejową Katowice Glowny do Katowice, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Centralna (0.6 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Katowice Lublin tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Katowice-Warszawa,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Katowice, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWarszawa West (3.7 km z Warszawa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyKatowice (od 0.5 km Katowice) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Warszawa,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)