Podróżuj z Katowice do Warszawa

Zorganizuj swoją podróż z Katowice do Warszawa w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Katowice do Warszawa w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Katowice
Warszawa
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Katowice Warszawa

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans259 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Katowice do Warszawa ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Katowice do Warszawa? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling, pociągi i loty dostać się do Warszawa, Po prostu wprowadź datę podróży do Warszawa a Vivanoda zajmie się resztą. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Katowice - Warszawa oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy LEO Express, FlixBus, Blablacar, LOT Polish Airlines lub ÖBB do osiągnięcia Warszawa,

Wszystkie rodzaje transportu Katowice Warszawa

Na wycieczkę Katowice (Polska) do Warszawa (Polska) z odległości 259 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Katowice-Warszawa co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Katowice, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWarszawa West (3.7 km z Warszawa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyKatowice (od 0.5 km Katowice) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Warszawa,
Lot bezpośredni Katowice > Warszawa będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Katowice i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Pyrzowice KTW 24 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Katowice-Warszawa,
Pociąg Katowice Warszawa jest bezpośredni.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB do Warszawa opuścić stację kolejową Katowice Glowny do Katowice, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Centralna (0.6 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)