Podróżuj z Katowice do Poznań

Zorganizuj swoją podróż z Katowice do Poznań w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Katowice do Poznań w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Katowice
Poznań
/
  • Uzyskaj stawki
2
Katowice
Kraków
Poznań
/
  • Uzyskaj stawki
3
Katowice
Warszawa
Poznań
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Katowice Poznań

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans279 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Katowice do Poznań ?

Planujesz podróż z Katowice do Poznań i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Katowice Poznań? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy loty, pociągi, carpooling i autobusy iść do Poznań z Katowice, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Musisz tylko podać datę wyjazdu do Poznań pozwól Vivanoda szukać ciebie. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Katowice - Poznań oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Katowice, będziesz podróżować z Blablacar, LEO Express, LOT Polish Airlines, EuroLot, Deutsche Bahn, ÖBB lub FlixBus przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Którzy przewoźnicy podróżują między Katowice a Poznań?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Katowice-Poznań (280 km)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Warszawa-Poznań Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Poznan Glowny w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
ÖBB obsługuje linię z Katowice do Warszawa z odjeżdżającym pociągiem Chopin Night Train Katowice Glowny dostać się do stacji kolejowej Warszawa Centralna ( Polska)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Katowice do Katowice i to z Warszawa Centrum ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Katowice (serwis na dworzec autobusowy Katowice w 0.5 km od centrum) i miasta Kraków gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Krakow znajduje się około 0.5 km od centrum.
Linie lotnicze
EuroLot wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Poznań (przybycie na lotnisko w Lawica POZ)
LOT Polish Airlines zapewnia następujące obroty: z lotniska Pyrzowice KTW (znajduje się na 24 km od środka Katowice, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Poznań (przybycie na lotnisko w Lawica POZ)

Wszystkie rodzaje transportu Katowice Poznań

Na wycieczkę Katowice (Polska) do Poznań (Polska) z odległości 279 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Katowice-Poznań,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Poznań od Katowice ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Katowice-Warszawa i Warszawa-Poznań
Wyjście Katowice i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Pyrzowice KTW 24 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.Z Warszawa, weź inny samolot z LOT Polish Airlines, który cię zawiezie Lawica (Poznań, Polska).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Katowice Poznań tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Katowice-Kraków,
Wsiadasz do autobusu LEO Express lub FlixBus pod adresem Katowice, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKrakow (0.5 km z Kraków, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyKatowice (od 0.5 km Katowice) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Kraków,
Nie można przejść bezpośrednio z Katowice do Poznań pociągiem bez zmian, ale pociągi kursują po liniach Katowice-Warszawa i Warszawa-Poznań pozwalając na całą podróż tylko pociągiem.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB do Warszawa opuścić stację kolejową Katowice Glowny do Katowice, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Centralna (0.6 km od środka).Konieczna jest korespondencja lub zmiana Warszawa gdzie odjeżdża pociąg EC 95 obsługiwany przez Deutsche Bahn Poznań,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)