Podróżuj z Katowice do Łódź

Zorganizuj swoją podróż z Katowice do Łódź w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Katowice do Łódź w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Katowice
Łódź
/
  • Uzyskaj stawki
2
Katowice
Warszawa
Łódź
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Katowice
Kraków
Łódź
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Katowice Łódź

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans168 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Katowice do Łódź ?

Wybrałeś Łódź jako miejsce na następne wakacje lub weekend, ale nie wiesz, jak się tam dostać Katowice i jak znaleźć najlepsze Katowice do Łódź oferty transportu? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy loty, pociągi, carpooling i autobusy iść do Łódź z Katowice, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Wpisz daty podróży do Łódź wtedy Vivanoda zrobi resztę. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Katowice, będziesz podróżować z FlixBus, LEO Express, ÖBB, Blablacar lub LOT Polish Airlines przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Katowice Łódź

Na wycieczkę Katowice (Polska) do Łódź (Polska) z odległości 168 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Katowice-Łódź co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Katowice, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyŁódź Fabryczna (2.2 km z Łódź, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyKatowice (od 0.5 km Katowice) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Łódź,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Katowice-Łódź,
Nie można przejść bezpośrednio z Katowice do Łódźbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguKatowice-Warszawa i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB do Warszawa opuścić stację kolejową Katowice Glowny do Katowice, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Centralna (0.6 km od środka).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Łódź od Katowice, Możesz wziąć lotKatowice-Warszawa następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Katowice i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Pyrzowice KTW 24 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.

Którzy przewoźnicy podróżują między Katowice a Łódź?

Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Katowice-Warszawa Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Katowice Glowny (1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa West do Warszawa i to z Łódź Kaliska ( Polska)
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Katowice (serwis na dworzec autobusowy Katowice w 0.5 km od centrum) i miasta Łódź gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Łódź Fabryczna znajduje się około 2.2 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Katowice-Łódź (169 km)
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Pyrzowice KTW znajduje się w 24 km centrum miasta Katowice do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)