Podróżuj z Łódź do Lublin

Zorganizuj swoją podróż z Łódź do Lublin w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Łódź do Lublin w samolot, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Łódź
Lublin
  • Uzyskaj stawki
2
Łódź
Warszawa
Lublin
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Łódź Lublin

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans222 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Łódź do Lublin?

Oferujemy 2 tras w autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Łódź Lublin, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Łódź Lublinklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Łódź i Lublin na mapie oraz na trasie Łódź Lublin i różne punkty korespondencji (Lotnisko Lublin, Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Dworzec autobusowy Łódź Fabryczna) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Lublin

Którzy przewoźnicy podróżują między Łódź a Lublin?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Łódź Fabryczna do Łódź i to z Warszawa West ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Łódź (serwis na dworzec autobusowy Łódź Kaliska w 2.5 km od centrum) i miasta Warszawa gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Warszawa West znajduje się około 3.7 km od centrum.
Linie lotnicze
EuroLot wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Lublin (przybycie na lotnisko w Lublin LUZ)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Łódź-Lublin (223 km)

Wszystkie rodzaje transportu Łódź Lublin

Na wycieczkę Łódź (Polska) do Lublin (Polska) z odległości 222 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Łódź-Lublin,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Lublin od Łódź, Możesz wziąć lotWarszawa-Lublin następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Lublin (lotnisko w Lublin, Kod IATA: LUZ) obsługiwany przez EuroLot.
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Łódź Lublin tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Łódź-Warszawa,
Wsiadasz do autobusu LEO Express lub FlixBus pod adresem Łódź, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWarszawa West (3.7 km z Warszawa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyŁódź Kaliska (od 2.5 km Łódź) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Warszawa,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)