Zalecana trasa
Warszawa
Podróżuj bezpośrednio do Berlin autobus, pociąg, loty, wspólne przejazdy
Berlin
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Warszawa
Podróż loty, pociąg, wspólne przejazdy, autobus do Szczecin
Szczecin
Podróż autobus, wspólne przejazdy, pociąg do Berlin
Berlin
Zobacz ceny
Warszawa
Podróż autobus, wspólne przejazdy, pociąg do Poznań
Poznań
Podróż pociąg, wspólne przejazdy, autobus do Berlin
Berlin
Zobacz ceny

Jak dostać się z Warszawa do Berlin?

Planujesz podróż do Warszawa z Berlin i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Warszawa do Berlin, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Warszawa a Berlin, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (Deutsche Bahn, Russian Railways, PKP Intercity, FlixBus lub IC Bus), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Warszawa a Berlin, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Warszawa - Berlin.

Podczas podróży z Warszawa do Berlin masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Warszawa do Berlin

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Warszawa do Berlin, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Warszawa Berlin pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Warszawa Berlin jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Warszawa Berlin

Wiele lotów łączy Warszawa z Berlin każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Berlin w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Warszawa Berlin

Wspólne przejazdy między Warszawa a Berlin to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Berlin w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Warszawa lub Berlin może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Warszawa do Berlin dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Warszawa Berlin

Miasto wyjazdu
Warszawa
Polska
Miasto docelowe
Berlin
Niemcy
Berlin
Odległość
517 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie autobus, pociąg, loty oraz wspólne przejazdy
Wyszukaj bilety z Warszawa do Berlin
Szukaj noclegów w Berlin
Zaplanuj swoją podróż z Warszawa do Berlin z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Warszawa do Berlin z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Warszawa - Berlin, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak Deutsche Bahn, Russian Railways, PKP Intercity, FlixBus lub IC Bus, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Warszawa a Berlin!

Porównanie środków transportu między Warszawa a Berlin

Zalety i wady carpoolingu z Warszawa do Berlin?
Przyjazny dla środowiska Dzieląc samochód z kimś innym, zmniejszasz wpływ podróży z Warszawa do Berlin na środowisko.
Elastyczny Carpooling z Warszawa do Berlin jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Przyjazność Carpooling z Warszawa do Berlin jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Komfort Podczas całej podróży z Warszawa do Berlin musisz dzielić przestrzeń w samochodzie z innymi pasażerami.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Niezawodność Podczas podróży do Warszawa i Berlin powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Warszawa do Berlin?
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Warszawa-Berlin jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Krajobrazy Pociągi między Warszawa a Berlin często oferują zapierające dech w piersiach krajobrazy podczas podróży.
Prędkość Pociągi z Warszawa do Berlin są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Koszt Bilety na pociąg Warszawa Berlin mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Warszawa Berlin mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady lotu z Warszawa do Berlin?
Prędkość Lot pomiędzy Warszawa a Berlin jest najszybszym sposobem na pokonanie 517 km pomiędzy Warszawa a Berlin.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Warszawa do Berlin, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Berlin często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Warszawa ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Ceny Bilety lotnicze z Warszawa do Berlin mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Berlin mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Warszawa do Berlin?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Warszawa - Berlin, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Warszawa do Berlin są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Berlin (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Warszawa - Berlin są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Komfort Autobusy relacji Warszawa-Berlin mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Warszawa do Berlin pokonują dystans 517 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Berlin.

Skąd wyruszyć w Warszawa? Gdzie mogę dojechać w Berlin?

Dworce autobusowe w Warszawa

Warszawa West
Mapa
Warszawa Lotnisko Chopina
Mapa
Warsaw
Mapa
Warszawa Młociny
Mapa

Stacje odlotów w Warszawa

Warszawa Centralna
Mapa
Warszawa Wschodnia
Mapa
Warszawa Zachodnia
Mapa

Lotniska odlotowe w Warszawa

Frederic Chopin
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Berlin

Berlin Südkreuz
Mapa
Berlin SXF
Mapa
Berlin central bus station
Mapa
Berlin Alt-Tegel
Mapa
Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
Mapa
Berlin Alexanderplatz
Mapa

Stacje przylotów w Berlin

Alexanderplatz
Mapa
Berlin Hauptbahnhof
Mapa
Berlin Ostbahnhof
Mapa
Berlin Zoologischer Garten
Mapa
Berlin-Charlottenburg
Mapa
Berlin-Friedrichstraße
Mapa
Berlin-Gesundbrunnen
Mapa
Berlin-Lichtenberg
Mapa
Berlin-Wannsee
Mapa
Bernau (b Berlin)
Mapa

Lotniska przylotowe w Berlin

Tegel
Mapa
Wyszukaj bilety z Warszawa do Berlin
Szukaj noclegów w Berlin

3 rady jak taniej podróżować między Warszawa a Berlin

Zdecydowałeś się na podróż z Warszawa do Berlin i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg, loty lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Warszawa do Berlin.

  • 1. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Warszawa-Berlin są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Berlin poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.
  • 2. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Warszawa do Berlin. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Berlin.
  • 3. Lekka podróż
    Jeśli podróżujesz między Warszawa a Berlin z firmą, która pobiera dodatkowe opłaty za bagaż rejestrowany, co często się zdarza, warto ograniczyć bagaż do minimum, aby zaoszczędzić pieniądze. Postaraj się spakować tylko to, co niezbędne i pamiętaj, aby przed wyjazdem do Berlin sprawdzić zasady dotyczące bagażu obowiązujące w danej linii lotniczej.

Autobus Warszawa Berlin

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Warszawa-Berlin zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Warszawa do Berlin na Vivanoda.

Autobusy między Warszawa a Berlin zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Czas trwania podróży autobusem między Warszawa a Berlin zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Berlin w danym dniu podróży.

Częstotliwość odjazdów do Warszawa z Berlin różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Berlin, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Większość autobusów na trasie Warszawa-Berlin jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Warszawa-Berlin. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Przedsiębiorstwa autobusowe Warszawa Berlin

FlixBus
FlixBus
IC Bus
IC Bus
Szukaj biletów autobusowych Warszawa Berlin

Pociągi Warszawa Berlin

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Warszawa a Berlin, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Warszawa do Berlin, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Warszawa a Berlin.

Średni czas podróży pociągiem z Warszawa do Berlin zależy od rodzaju pociągu, którym jedziesz. Pociągi regionalne lub międzymiastowe do Berlin są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości. Porównaj czas trwania wszystkich podróży, wyszukując ceny na Vivanoda.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Warszawa do Berlin z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Warszawa do Berlin. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

To często zależy od taryfy i zasad anulowania biletu stosowanych przez przewoźnika kolejowego. Jeśli bilet kolejowy z Warszawa do Berlin nie podlega zwrotowi, może istnieć możliwość wymiany lub zmiany biletu za dodatkową opłatą.

Firmy kolejowe z Warszawa do Berlin

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Russian Railways
Russian Railways
PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Warszawa do Berlin

Loty Warszawa Berlin

Linie lotnicze Warszawa Berlin

LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Ryanair
Ryanair
Szukaj lotów Warszawa Berlin

Carpool Warszawa Berlin

Czas trwania podróży z Warszawa do Berlin zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Średni koszt przejazdu z Warszawa do Berlin zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Warszawa do Berlin, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Warszawa a Berlin, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Warszawa do Berlin zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Platforma carpoolingowa Warszawa Berlin

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Warszawa Berlin

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu