Podróżuj z Warszawa do Berlin

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Berlin w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Warszawa do Berlin w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Berlin
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Frankfurt (Oder)
Berlin
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Berlin

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans517 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Warszawa do Berlin?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Warszawa Berlin, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Warszawa Berlinklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Warszawa i Berlin na mapie oraz na trasie Warszawa Berlin i różne punkty korespondencji (Stacja Alexanderplatz, Stacja Berlin Hauptbahnhof, Stacja Berlin Ostbahnhof, Stacja Berlin Zoologischer Garten, Stacja Berlin-Charlottenburg, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Berlin

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Berlin

Na wycieczkę Warszawa (Polska) do Berlin (Berlin, Niemcy) z odległości 517 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Warszawa Berlin jest bezpośredni.
Trenuje EC 95 lub Euronight JanKiepura Russian Railways, Deutsche Bahn lub Polskie Koleje Państwowe do Berlin opuścić stację kolejową Warszawa Centralna do Warszawa, Przyjazd doBerlin będzie na stacji Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od środka).
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Warszawa-Berlin,
Lot bezpośredni Warszawa > Berlin będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Berlin (lotnisko w Tegel, Kod IATA: TXL) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Warszawa-Berlin co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Warszawa, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyWarsaw (od 0 km Warszawa) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)