Podróżuj z Berlin do Kraków

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Kraków w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Berlin do Kraków w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Berlin
Kraków
/
/
 • Uzyskaj stawki
2
Berlin
Warszawa
Kraków
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
3
Berlin
Praga
Kraków
/
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Kraków

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans530 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Kraków?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Berlin Kraków, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Krakówklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Berlin i Kraków na mapie oraz na trasie Berlin Kraków i różne punkty korespondencji (Lotnisko J. Paul II Balice International, Dworzec autobusowy Krakow, Dworzec autobusowy Kraków Airport, Lotnisko Tegel, Stacja Berlin Hauptbahnhof, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Kraków

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Kraków?

Linie lotnicze
Air Berlin wykonuje lot z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Kraków (przybycie na lotnisko w J. Paul II Balice International KRK)
LOT Polish Airlines zapewnia następujące obroty: z lotniska Tegel TXL (znajduje się na 9 km od środka Berlin, Niemcy) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Kraków (przybycie na lotnisko w J. Paul II Balice International KRK)
Czech Airlines obsługuje loty z lotniska Tegel TXL (znajduje się na 9 km od środka Berlin, Niemcy) do Praga (obsługujący lotnisko w Prague Ruzyne PRG) i z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Kraków (przybycie na lotnisko w J. Paul II Balice International KRK)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Krakow ( Polska)
Hellö to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Praga gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) znajduje się około 1.5 km od centrum.
Firma autobusowa IC Bus obraca się z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Krakow ( Polska)
Sieć LEO Express obejmuje linię autobusową między miastem Warszawa (serwis na dworzec autobusowy Warszawa Centrum w 0.4 km od centrum) i miasta Kraków gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Krakow znajduje się około 0.5 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Kraków (531 km)
Firmy kolejowe
Polskie Koleje Państwowe oferuje linię Berlin-Warszawa Pociąg Euronight JanKiepura z dworca kolejowego Berlin Ostbahnhof (2.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
Deutsche Bahn obsługuje linię z Berlin do Warszawa z odjeżdżającym pociągiem EC 95 Berlin Hauptbahnhof dostać się do stacji kolejowej Warszawa Centralna ( Polska)
Russian Railways tworzy połączenie kolejowe Berlin-Warszawa Pociąg z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Wschodnia w dniu przyjazdu (3.7 km od centrum)

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Kraków

Przeczytaj więcej informacji o każdym środku transportu:

Carpool z Berlin do Kraków

W ostatnich latach praktyka udostępniania samochodów znacznie się rozwinęła, więc możesz mieć szansę na znalezienie Berlin-Kraków jazda. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

Tanie loty z Berlin do Kraków

Aby pomóc Ci znaleźć tańsze loty do lotu Kraków, chcieliśmy dać ci kilka rad:

 • Nie czekaj dzień przed podróżą, aby zarezerwować Berlin Kraków lot, ponieważ ceny powinny być bardzo wysokie. Jest to jedna z najważniejszych zasad w branży lotniczej: osoby podróżujące w interesach, które chcą wcześniej płacić mniej za rezerwację; osoby podróżujące służbowo chętnie płacą więcej, ale rezerwują do późna.
 • Unikaj weekendów, aby polecieć Kraków i bądź elastyczny. Ceny zmieniają się cały czas i różnią się z dnia na dzień. Ważną zaletą będzie posiadanie pewnej elastyczności.

Które linie lotnicze latają Berlin do Kraków ?

Air Berlin jest jedyną linią lotniczą z bezpośrednim linkiem do Kraków z lotniska w Berlin,
Air Berlin Berlin Kraków

Lotnisko odlotu w Berlin

 • TXL Tegel

Lotnisko przylotu w Kraków

 • KRK J. Paul II Balice International

Berlin do Kraków autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Berlin do Kraków, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Berlin i Kraków i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Dlatego przedstawiamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do wsiadania do autobusu Kraków,

 • Podczas podróży autobusem nocnym Berlin Kraków, oszczędzasz noc w hotelu o godz Krakówi dotrzeć do miejsca docelowego wczesnym rankiem. Idealny do odkrywaniaKraków,
 • Obecność gniazdek elektrycznych na siedzeniu i portów USB pozwoli na naładowanie smartfona i laptopa. Będziesz mógł spędzać cały swój czasBerlin do Kraków oglądanie dobrego filmu, słuchanie muzyki i dlaczego nawet nie działa!
 • Bezkonkurencyjne ceny! NaBerlin Kraków trasy, firmy autokarowe oferują taryfy, które są często znacznie niższe niż pociąg lub przejazdy.

Jakie są firmy autobusowe obsługujące Berlin Kraków ?

Kilka firm autobusowych obsługuje miasta Berlin i Kraków z bezpośrednią linią autobusową: FlixBus i IC Bus.

FlixBus Berlin KrakówIC Bus Berlin Kraków

Odjazdy dworców autobusowych w Berlin

Musisz dotrzeć do swojego Berlin zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Nazwa miejsca docelowego „Kraków„jest zawsze wymieniane z przodu autobusu. Wreszcie, sprawdź bilet przez kierowcę TRENITALII i wejdź na pokład po umieszczeniu bagażu w luku bagażowym.

 • Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
 • Berlin Alexanderplatz

Przyjazdy dworców autobusowych w Kraków

Kiedy przyjedziesz Kraków, upewnij się, że niczego nie zapomnisz na swoim miejscu i w luku bagażowym.

 • Krakow

pociąg Berlin do Kraków

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Berlin do Kraków?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Berlin do Kraków bez żadnych zmian.

Berlin Kraków firmy kolejowe

Istnieje 3 przewoźników, którzy obsługują połączenia kolejowe między Berlin i Kraków: Polskie Koleje Państwowe, Deutsche Bahn i Russian Railways.
Polskie Koleje Państwowe Berlin KrakówDeutsche Bahn Berlin KrakówRussian Railways Berlin Kraków

Stacje odlotów w Berlin

 • Berlin Ostbahnhof
 • Berlin Hauptbahnhof

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)