Podróżuj z Berlin do Poznań

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Poznań w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Poznań w pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Poznań
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Poznań

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans238 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Poznań?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Berlin Poznań, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Poznańklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Berlin i Poznań na mapie oraz na trasie Berlin Poznań i różne punkty korespondencji (Stacja Poznan Glowny, Dworzec autobusowy Poznan, Stacja Alexanderplatz, Stacja Berlin Hauptbahnhof, Stacja Berlin Ostbahnhof, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Poznań

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Poznań?

Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Poznań Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Poznan Glowny w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
Russian Railways obsługuje linię z Berlin do Poznań z odjeżdżającym pociągiem Berlin Hauptbahnhof dostać się do stacji kolejowej Poznan Glowny ( Polska)
Polskie Koleje Państwowe tworzy połączenie kolejowe Berlin-Poznań Pociąg Euronight JanKiepura z dworca kolejowego Berlin Ostbahnhof (2.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Poznan Glowny w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Poznań (239 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Poznan ( Polska)

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Poznań

Przeczytaj więcej informacji o każdym środku transportu:

Berlin do Poznań autobus

Ta trasa autokarowa jest obsługiwana bez żadnych zmian pomiędzy Berlin do Poznań

Z których firm autokarowych podróżować Berlin i Poznań?

FlixBus jest jedyną firmą autobusową, która obsługuje bezpośrednie linie autobusowe Berlin Poznań,

FlixBus Berlin Poznań

Odjazdy dworców autobusowych w Berlin

W zależności od firmy prosimy o obecność na przystanku w Berlin od 15 do 30 minut przed wskazaną godziną odlotu. Ogólnie miejsce docelowe „Poznań”wyświetla się z przodu autobusu wraz z innymi obsługiwanymi miastami. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy FlixBus, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

 • Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Poznań

Kiedy przyjedziesz Poznań, upewnij się, że niczego nie zapomnisz na swoim miejscu i w luku bagażowym.

 • Poznan

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Berlin i Poznań i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Poznań,

 • Flota autokarów FlixBus jest nowa, a zatem bardziej ekologiczna niż carpooling. Od czasuBerlin Poznań droga była już budowana od dawna, autobusy nie wymagają dodatkowej infrastruktury, która zniekształca krajobraz.
 • Bardzo niskie ceny! NaBerlin Poznań linia, taryfy przewoźnika są często bezkonkurencyjne w porównaniu do innych środków transportu: przejazdy samochodem lub pociągiem.
 • Latem zapomnij o fali upałów dzięki klimatyzacji prawie we wszystkich Berlin Poznań autokary są wyposażone w.

pociąg Berlin do Poznań

Pociąg regionalny Berlin Poznań

Pociąg międzymiastowy Berlin Poznań

Pociągi międzymiastowe obsługują najważniejsze miasta wzdłuż Berlin-Poznań trasa o lepszym czasie podróży w porównaniu z pociągami regionalnymi.

Nocny pociąg Berlin Poznań

Nie ma potrzeby płacenia za dodatkowy pokój hotelowy w Poznań gdy masz możliwość nocnego podróżowania pociągiem sypialnym.

Berlin Poznań firmy kolejowe

Istnieje 3 przewoźników, którzy obsługują połączenia kolejowe między Berlin i Poznań: Deutsche Bahn, Polskie Koleje Państwowe i Russian Railways.
Deutsche Bahn Berlin PoznańPolskie Koleje Państwowe Berlin PoznańRussian Railways Berlin Poznań

Jest Berlin połączony z Poznań z bezpośrednim pociągiem?

Tak, można przejść z Berlin do Poznań pociągiem bez dokonywania jakichkolwiek zmian. Rozkład jazdy może się różnić w ciągu tygodnia, a bezpośrednie pociągi mogą kursować tylko w niektóre dni. Aby znaleźć najtańsze Berlin-Poznań bilet kolejowy, zalecamy rozpoczęcie wyszukiwania w Vivanoda z datami podróży.

Dworce kolejowe z Berlin

 • Alexanderplatz
 • Berlin Hauptbahnhof
 • Berlin Ostbahnhof

Przybycie stacji kolejowych w Poznań

 • Poznan Glowny

Carpool z Berlin do Poznań

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Na pewno masz większe szanse na zdobycie Berlin-Poznań jeździ w poszukiwaniu z trzydniowym wyprzedzeniem niż miesiąc. Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Poznań,

Kiedy masz zamiar zarezerwować Berlin-Poznań jeździć, możesz wysłać wiadomość do kierowcy, jeśli potrzebujesz innych informacji (miejsce odbioru, czas, bagaż ...). Aby uniknąć czatów pieniężnych z kierowcami, płacisz za przejazd online.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)