Podróżuj z Berlin do Dortmund

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Dortmund w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Dortmund w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Dortmund
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Dortmund

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans422 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Berlin do Dortmund ?

Dortmund jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Berlin do Dortmund oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Dortmund z Berlin Po prostu wprowadź datę podróży do Dortmund a Vivanoda zajmie się resztą. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, carpooling i autobusy Deutsche Bahn, FlixBus, ADAC PostBus, EuroBahn, Blablacar, FlixTrain lub Onebus do osiągnięcia Dortmund,

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Dortmund?

Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Dortmund Pociąg CityNightLine Kopernikus z dworca kolejowego Berlin Ostbahnhof (2.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Dortmund Hbf w dniu przyjazdu (0.7 km od centrum)
EuroBahn obsługuje linię z Hamm do Dortmund z odjeżdżającym pociągiem RE3 Hamm (Westf) dostać się do stacji kolejowej Dortmund Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
FlixTrain tworzy połączenie kolejowe Berlin-Dortmund Pociąg z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Dortmund Hbf w dniu przyjazdu (0.7 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy Onebus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
ADAC PostBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Dortmund gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 0.9 km od centrum.
Firma autobusowa FlixBus obraca się z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Dortmund (423 km)

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Dortmund

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

Berlin do Dortmund autobus

Istnieje bezpośrednie połączenie autokarem międzymiastowym między Berlin i Dortmund,

Z których firm autokarowych podróżować Berlin i Dortmund?

Trasa autokaru Berlin Dortmund obsługiwany jest bez zmian przez firmy autobusowe Onebus, FlixBus i ADAC PostBus.

Onebus Berlin DortmundFlixBus Berlin DortmundADAC PostBus Berlin Dortmund

Jadąc autobusem z Berlin do Dortmund może nie być dla ciebie tak oczywiste. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Dortmund,

  • Nowoczesne autobusy obsługujące linię Berlin Dortmund mają toalety i wygodne rozkładane fotele, abyś mógł podróżować w optymalnych warunkach.
  • Jeśli czas podróży pomiędzy Berlin i Dortmund i jego 422 km trochę cię martwi, a następnie wybierz autobus nocny Berlin Dortmund co pozwoli Ci zaoszczędzić nocleg w Dortmundhotel. Będziesz wtedy mógł odkryćDortmund wczesnym rankiem.
  • Flota autokarów Onebus, FlixBus lub ADAC PostBus jest nowa, a zatem bardziej ekologiczna niż carpooling. Od czasuBerlin Dortmund droga była już budowana od dawna, autobusy nie wymagają dodatkowej infrastruktury, która zniekształca krajobraz.

Odjazdy dworców autobusowych w Berlin

W zależności od firmy prosimy o obecność na przystanku w Berlin od 15 do 30 minut przed wskazaną godziną odlotu. Aby upewnić się co do miejsca docelowego autobusu, spójrz na przód:Dortmund„należy wspomnieć. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi TRENITALII, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

  • Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Dortmund

Kiedy przyjedziesz Dortmund, upewnij się, że niczego nie zapomnisz na swoim miejscu i w luku bagażowym.

  • Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Carpool z Berlin do Dortmund

W przeciwieństwie do innych środków transportu, carsharing nie zapewnia podróżnym określonego rozkładu jazdy. Masz więc większe prawdopodobieństwo znalezienia Berlin-Dortmund jeździ pięć dni przed datą podróży niż trzy miesiące. Dobra opcja na pobyt w ostatniej chwili Dortmund!

Wspólny przejazd to nowy sposób podróżowania, umożliwiający dzielenie się Berlin-Dortmund przejazdy samochodem z innymi. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

pociąg Berlin do Dortmund

Berlin Dortmund firmy kolejowe

Koleje Deutsche Bahn i FlixTrain to firmy, z którymi możesz podróżować podczas podróży Dortmund,
Deutsche Bahn Berlin DortmundFlixTrain Berlin Dortmund

Czy istnieje bezpośredni pociąg dla Berlin-Dortmund droga?

Tak, można przejść z Berlin do Dortmund pociągiem bez dokonywania jakichkolwiek zmian. Należy pamiętać, że w zależności od dnia tygodnia rozkład może ulec zmianie, a bezpośrednie pociągi mogą nie działać codziennie. Aby znaleźć najtańsze Berlin-Dortmund bilet kolejowy, zalecamy rozpoczęcie wyszukiwania w Vivanoda z datami podróży.

Nocny pociąg Berlin Dortmund

Nocne pociągi to dobra okazja, aby zaoszczędzić noc w hotelu Dortmund ponieważ możesz spać, czy to w siedzeniu, czy w wygodnej koi do spania.

Pociąg regionalny Berlin Dortmund

Pociąg dużych prędkości Berlin Dortmund

Są to pociągi poruszające się z bardzo dużą prędkością i obsługujące tylko kilka miast, w tym Berlin i Dortmund. Często działają na dedykowanych torach.

Pociąg międzymiastowy Berlin Dortmund

Pociągi międzymiastowe obsługiwały główne miasta na trasie między Berlin i Dortmund ze skróconym czasem trwania w porównaniu do pociągów regionalnych.

Dworce kolejowe z Berlin

  • Berlin Ostbahnhof
  • Berlin Hauptbahnhof

Przybycie stacji kolejowych w Dortmund

  • Dortmund Hbf

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)