Podróżuj z Berlin do Brunszwik

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Brunszwik w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Brunszwik w pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Brunszwik
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Brunszwik

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans198 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Brunszwik?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Berlin Brunszwik, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Brunszwikklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Berlin i Brunszwik na mapie oraz na trasie Berlin Brunszwik i różne punkty korespondencji (Stacja Braunschweig Hbf, Dworzec autobusowy Braunschweig - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Dworzec autobusowy Brunswick, Stacja Alexanderplatz, Stacja Berlin Hauptbahnhof, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Brunszwik

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Brunszwik?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy ADAC PostBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Braunschweig - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Dolna Saksonia Niemcy)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Brunszwik gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Braunschweig - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 1.4 km od centrum.
Firma autobusowa Onebus obraca się z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Magdeburg (Saksonia-Anhalt Niemcy)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Brunszwik Pociąg IC 56 z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Braunschweig Hbf w dniu przyjazdu (1.6 km od centrum)
FlixTrain obsługuje linię z Berlin do Hannover z odjeżdżającym pociągiem Berlin Hauptbahnhof dostać się do stacji kolejowej Hannover Hbf (Dolna Saksonia Niemcy)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Brunszwik (199 km)

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Brunszwik

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

Berlin do Brunszwik autobus

Istnieje bezpośrednie połączenie autokarem międzymiastowym między Berlin i Brunszwik,

Odjazdy dworców autobusowych w Berlin

Musisz dotrzeć do swojego Berlin zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Aby uniknąć złapania niewłaściwego autobusu, sprawdź przed miejscem docelowym „Brunszwikpowinien zostać wyświetlony. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

 • Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Brunszwik

Po przybyciu autobusu Brunszwik, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

 • Braunschweig - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Z których firm autokarowych podróżować Berlin i Brunszwik?

Kilka firm autobusowych obsługuje miasta Berlin i Brunszwik z bezpośrednią linią autobusową: ADAC PostBus i FlixBus.

ADAC PostBus Berlin BrunszwikFlixBus Berlin Brunszwik

Nadal możesz mieć wątpliwości Brunszwik autobusem. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Brunszwik,

 • Podróż autobusem jest bardziej przyjazna dla środowiska niż korzystanie z własnego samochodu, ze względu na modernizację flot autokarów FlixBus lub ADAC PostBus. Prowadzenie autobusu nie wymaga również budowania innych infrastruktur: drogiBerlin Brunszwik jest już zbudowany i udostępniony przez innych.
 • Obecność gniazdek elektrycznych na siedzeniu i portów USB pozwoli na naładowanie smartfona i laptopa. Będziesz mógł spędzać cały swój czasBerlin do Brunszwik oglądanie dobrego filmu, słuchanie muzyki i dlaczego nawet nie działa!
 • Połączenie Wi-Fi jest dostępne dla podróżnych w większości autokarów, co jest ważnym atutem 198 km wycieczka.

Carpool z Berlin do Brunszwik

Kiedy masz zamiar zarezerwować Berlin-Brunszwik jeździć, możesz wysłać wiadomość do kierowcy, jeśli potrzebujesz innych informacji (miejsce odbioru, czas, bagaż ...). Nie musisz przejmować się ceną po podróży, wszystko jest płacone online, gdy rezerwujesz podróż.

Ważną różnicą między wspólnym korzystaniem z samochodu a innymi środkami transportu jest to, że nie ma on ustalonego harmonogramu. Masz więc większe prawdopodobieństwo znalezienia Berlin-Brunszwik jeździ pięć dni przed datą podróży niż trzy miesiące. Dobra opcja na pobyt w ostatniej chwili Brunszwik!

pociąg Berlin do Brunszwik

Berlin Brunszwik firmy kolejowe

Na tę podróż jest tylko jedna firma kolejowa: Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Berlin Brunszwik

Stacje odlotów w Berlin

 • Alexanderplatz
 • Berlin Hauptbahnhof

Przybycie stacji kolejowych w Brunszwik

 • Braunschweig Hbf

Czy istnieje bezpośredni pociąg dla Berlin-Brunszwik droga?

Rzeczywiście miasta Brunszwik i Berlin są połączone z bezpośrednim połączeniem kolejowym. Należy pamiętać, że w zależności od dnia tygodnia rozkład może ulec zmianie, a bezpośrednie pociągi mogą nie działać codziennie. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Berlin-Brunszwik bilet kolejowy na Vivanoda.

Pociąg regionalny Berlin Brunszwik

Pociąg międzymiastowy Berlin Brunszwik

Pociągi międzymiastowe obsługiwały główne miasta na trasie między Berlin i Brunszwik ze skróconym czasem trwania w porównaniu do pociągów regionalnych.

Pociąg dużych prędkości Berlin Brunszwik

Są to pociągi poruszające się z bardzo dużą prędkością i obsługujące tylko kilka miast, w tym Berlin i Brunszwik. Często działają na dedykowanych torach.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)