Podróżuj z Berlin do Duisburg

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Duisburg w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Duisburg w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Duisburg
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Duisburg

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans471 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Duisburg?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Berlin Duisburg, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Duisburgklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Berlin i Duisburg na mapie oraz na trasie Berlin Duisburg i różne punkty korespondencji (Stacja Duisburg Hbf, Dworzec autobusowy Duisburg, Dworzec autobusowy Duisburg, Lotnisko Tegel, Stacja Berlin Hauptbahnhof, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Duisburg

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Duisburg?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy ADAC PostBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Duisburg (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Duisburg gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Duisburg znajduje się około 0.5 km od centrum.
Firma autobusowa Onebus obraca się z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Düsseldorf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Duisburg Pociąg CityNightLine Kopernikus z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Duisburg Hbf w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
ÖBB obsługuje linię z Dusseldorf do Duisburg z odjeżdżającym pociągiem InterCity (IC) Düsseldorf Hbf dostać się do stacji kolejowej Duisburg Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
FlixTrain tworzy połączenie kolejowe Berlin-Duisburg Pociąg z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Duisburg Hbf w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
HKX oferuje linię z Dusseldorf do Duisburg z odjeżdżającym pociągiem Düsseldorf Hbf dostać się do stacji kolejowej Duisburg Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
SBB CFF FFS obsługuje linię Dusseldorf-Duisburg Pociąg InterCity (IC) z dworca kolejowego Düsseldorf Hbf (1.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Duisburg Hbf w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
EuroBahn tworzy połączenie kolejowe z Dortmund do Duisburg z odjeżdżającym pociągiem RE3 Dortmund Hbf dostać się do stacji kolejowej Duisburg Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Linie lotnicze
Air Berlin wykonuje lot z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Dusseldorf (przybycie na lotnisko w Dusseldorf DUS)
Lufthansa zapewnia obrót z lotniska Tegel TXL (znajduje się na 9 km od środka Berlin, Niemcy) do Dusseldorf (obsługujący lotnisko w Dusseldorf DUS)
Germanwings obsługuje lot z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Dusseldorf (przybycie na lotnisko w Dusseldorf DUS)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Duisburg (472 km)

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Duisburg

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

Carpool z Berlin do Duisburg

Kiedy masz zamiar zarezerwować Berlin-Duisburg jeździć, możesz wysłać wiadomość do kierowcy, jeśli potrzebujesz innych informacji (miejsce odbioru, czas, bagaż ...). Nie musisz przejmować się ceną po podróży, wszystko jest płacone online, gdy rezerwujesz podróż.

Ważną różnicą między wspólnym korzystaniem z samochodu a innymi środkami transportu jest to, że nie ma on ustalonego harmonogramu. Oznacza to, że kiedy szukasz Berlin-Duisburg jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Duisburg,

Berlin do Duisburg autobus

Ta trasa autokarowa jest obsługiwana bez żadnych zmian pomiędzy Berlin do Duisburg

Odjazdy dworców autobusowych w Berlin

Zaleca się przybycie do Berlin dworzec autobusowy między 15 a 30 minut przed czasem odjazdu, w zależności od przewoźnika. Ogólnie miejsce docelowe „Duisburg”wyświetla się z przodu autobusu wraz z innymi obsługiwanymi miastami. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

 • Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Duisburg

Po przybyciu autobusu Duisburg, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

 • Duisburg
 • Duisburg

Firmy autokarowe w Internecie Berlin Duisburg wycieczka

Kilka firm autobusowych obsługuje miasta Berlin i Duisburg z bezpośrednią linią autobusową: ADAC PostBus i FlixBus.

ADAC PostBus Berlin DuisburgFlixBus Berlin Duisburg

Nadal możesz mieć wątpliwości Duisburg autobusem. Aby zachęcić Cię do autobusu Duisburg, oto kilka argumentów, które cię przekonają.

 • Podróż autobusem jest bardziej przyjazna dla środowiska niż korzystanie z własnego samochodu, ze względu na modernizację flot autokarów FlixBus lub ADAC PostBus. Prowadzenie autobusu nie wymaga również budowania innych infrastruktur: drogiBerlin Duisburg jest już zbudowany i udostępniony przez innych.
 • Nowoczesne autobusy, z których jedziesz Berlin do Duisburg są wygodne, z toaletami i rozkładanymi fotelami.
 • Obecność gniazdek elektrycznych na siedzeniu i portów USB pozwoli na naładowanie smartfona i laptopa. Będziesz mógł spędzać cały swój czasBerlin do Duisburg oglądanie dobrego filmu, słuchanie muzyki i dlaczego nawet nie działa!

pociąg Berlin do Duisburg

Berlin Duisburg firmy kolejowe

Istnieje 2 przewoźników, którzy obsługują połączenia kolejowe między Berlin i Duisburg: FlixTrain i Deutsche Bahn.
FlixTrain Berlin DuisburgDeutsche Bahn Berlin Duisburg

Stacje odlotów w Berlin

 • Berlin Hauptbahnhof

Przybycie stacji kolejowych w Duisburg

 • Duisburg Hbf

Pociąg dużych prędkości Berlin Duisburg

Są to pociągi poruszające się z bardzo dużą prędkością i obsługujące tylko kilka miast, w tym Berlin i Duisburg. Często działają na dedykowanych torach.

Pociąg międzymiastowy Berlin Duisburg

Pociągi międzymiastowe obsługują najważniejsze miasta wzdłuż Berlin-Duisburg trasa o lepszym czasie podróży w porównaniu z pociągami regionalnymi.

Nocny pociąg Berlin Duisburg

Nocne pociągi to dobra okazja, aby zaoszczędzić noc w hotelu Duisburg ponieważ możesz spać, czy to w siedzeniu, czy w wygodnej koi do spania.

Pociąg regionalny Berlin Duisburg

Jest Berlin połączony z Duisburg z bezpośrednim pociągiem?

Rzeczywiście miasta Duisburg i Berlin są połączone z bezpośrednim połączeniem kolejowym. Należy pamiętać, że w zależności od dnia tygodnia rozkład może ulec zmianie, a bezpośrednie pociągi mogą nie działać codziennie. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Berlin-Duisburg bilet kolejowy na Vivanoda.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)