Jak dojechać do Lublin

Planujesz podróż do Lublin? Ale nie wiesz, jak się tam dostać? Vivanoda pomoże Ci zorganizować podróż do Lublin, umożliwiając wyszukanie i porównanie najlepszych ofert na pociąg, autobus oraz loty.

Pociągiem do Lublin

Pociąg to ekonomiczny i ekologiczny sposób dotarcia do Lublin. Dzięki niemu możesz łatwo dotrzeć do centrum Lublin i podziwiać zabytki.

Autobusem do Lublin

Autobus dalekobieżny jest niezwykle ekonomicznym środkiem transportu podczas pobytu w Lublin. Z drugiej strony podróż autobusem do Lublin jest znacznie wolniejsza niż podróż pociągiem lub samolotem.

Tanie loty do Lublin

Lot jest najszybszym sposobem dotarcia do Lublin. Musisz jednak doliczyć czas potrzebny na dotarcie na lotnisko, które znajduje się poza centrum Lublin. Ceny lotów do Lublin są również często atrakcyjne.

Transport do Lublin w liczbach

Kraj
Polska
Liczba linii lotniczych obsługujących Lublin
6
Liczba stacji lub lotnisk w Lublin
1 dworców autobusowych
1 lotnisk
2 dworców
Wyszukaj i znajdź bilety do Lublin
Szukaj zakwaterowania w Lublin
Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Lublin z Vivanoda?

Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Lublin z Vivanoda?

Planując podróż do Lublin, ważne jest, aby wybrać środek transportu w oparciu o swoje potrzeby, budżet, czas i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociąg, autobus lub loty, wybór środka transportu może mieć znaczący wpływ na cenę i jakość Twojej podróży do Lublin. Dlatego tak ważne jest, by kupując bilet do Lublin, skorzystać z porównywarki transportu i cen.

Vivanoda to poręczne narzędzie, które pozwala szybko znaleźć najlepsze opcje podróży do Lublin pod względem ceny, czasu i jakości. Dzięki Vivanoda możesz porównać różne bilety pociąg, autobus oraz loty dostępne na podróż do Lublin. W ten sposób możesz znaleźć najtańsze i najbardziej odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

Najpopularniejsze trasy do Lublin

Przedstawiamy najpopularniejsze trasy do Lublin ze wszystkich głównych miast europejskich, zarówno pociąg, autobus lub loty. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć najtańszy lot do Lublin, najszybszy pociąg czy najwygodniejszy autobus, zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do tego, abyś mógł spokojnie zaplanować swoją podróż do Lublin.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Poznań lub Rzeszów czy innego dużego miasta europejskiego, porównujemy różne środki transportu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dotarcia do Lublin. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych trasach, firmach transportowych, czasie podróży, cenach biletów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego i wygodnego podróżowania. Zamieściliśmy również wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze i znaleźć najlepsze ceny biletów do Lublin. Bez względu na to, czy podróżujesz oszczędnie, czy szukasz najwyższego komfortu, znajdziesz tu wszystkie opcje, dzięki którym bez problemu zaplanujesz swoją podróż do Lublin.

Wyszukaj i znajdź bilety do Lublin
Szukaj zakwaterowania w Lublin

Podróż do Lublin pociągiem

Gdzie są stacje kolejowe w Lublin?

Aby dojechać do Lublin pociągiem, wybierz jedną z 2 stacji, w tym Lublin Zachodni oraz Lublin Główny.

Lublin Zachodni
Stacja położona 5.2 km od centrum Lublin
Mapa
Lublin Główny
Stacja położona 1.7 km od centrum Lublin
Mapa
Znajdź bilety kolejowe do Lublin

Podróż do Lublin autobusem

Porady jak znaleźć tańszy bilet autobusowy do Lublin

Chociaż podróż autobusem sama w sobie jest niedrogim sposobem na dotarcie do Lublin, zawsze istnieją sposoby, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Zwróć uwagę na promocje FlixBus
Przez cały rok przewoźnicy autobusowi FlixBus organizują akcje z promocyjnymi cenami (konkursy, otwarcie linii...) na przejazdy z Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Poznań lub Rzeszów lub interesujące zniżki (dla studentów, seniorów...).
Elastyczność w zakresie terminów: atut dla Twojej podróży autobusem do Lublin
Jeśli zostawisz trochę luzu w dacie swojej podróży do Lublin, zwiększysz swoje szanse na uzyskanie lepszej ceny w FlixBus, szczególnie unikając okresów szczytu.
Nie czekaj z rezerwacją biletu do Lublin
Kiedy znajdziesz na Vivanoda najniższą cenę na podróż do Lublin, na przykład z Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Poznań lub Rzeszów, wybierz ją, a zostaniesz przekierowany na stronę przewoźnika (FlixBus). Zalecamy szybkie zarezerwowanie biletu, ponieważ ceny mogą szybko wzrosnąć!

Gdzie znajdują się dworce autobusowe w Lublin?

Jest tylko jeden dworzec autobusowy (lub przystanek autobusowy), z którego możesz dojechać do Lublin.

Lublin
Dworzec autobusowy 0.6 km od Lublin
Mapa
Znajdź bilety autobusowe do Lublin

Leć do Lublin

Kilka wskazówek dotyczących tanich lotów do Lublin

Aby zoptymalizować swoje szanse na znalezienie lotu do Lublin w najkorzystniejszej cenie, należy przestrzegać kilku zasad. Przypominamy je tutaj.

Upewnij się, że nie przegapisz żadnej oferty
Linie lotnicze takie jak bmi Regional, EuroLot, Ryanair oraz Wizzair regularnie oferują ciekawe promocje na portalach społecznościowych lub w innych środkach komunikacji.
Preferuj podróżowanie tanimi liniami lotniczymi
Tanie linie lotnicze do Lublin z pewnością pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze na locie. Jednak wszystkie usługi na pokładzie często nie są darmowe.
Wybierz określone dni na wylot
Unikaj podróżowania do Lublin w ruchliwe dni, takie jak weekendy. Loty do Lublin są często znacznie tańsze w ciągu tygodnia, zwłaszcza we wtorki i środy.

Gdzie są lotniska w Lublin?

Aby dostać się do Lublin samolotem, przylatuj na lotnisko Lublin.

Lublin
Lotnisko znajduje się 10.2 km od Lublin
Mapa
Znajdź loty do Lublin

None

None
None
None