Jak dojechać do Poznań

Planujesz podróż do Poznań? Ale nie wiesz, jak się tam dostać? Vivanoda pomoże Ci zorganizować podróż do Poznań, umożliwiając wyszukanie i porównanie najlepszych ofert na pociąg, autobus oraz loty.

Pociągiem do Poznań

Pociąg to ekonomiczny i ekologiczny sposób dotarcia do Poznań. Dzięki niemu możesz łatwo dotrzeć do centrum Poznań i podziwiać zabytki.

Autobusem do Poznań

Autobus dalekobieżny jest niezwykle ekonomicznym środkiem transportu podczas pobytu w Poznań. Z drugiej strony podróż autobusem do Poznań jest znacznie wolniejsza niż podróż pociągiem lub samolotem.

Tanie loty do Poznań

Lot jest najszybszym sposobem dotarcia do Poznań. Musisz jednak doliczyć czas potrzebny na dotarcie na lotnisko, które znajduje się poza centrum Poznań. Ceny lotów do Poznań są również często atrakcyjne.

Transport do Poznań w liczbach

Kraj
Polska
Liczba linii lotniczych obsługujących Poznań
12
Liczba stacji lub lotnisk w Poznań
1 lotnisk
1 dworców
1 dworców autobusowych
Wyszukaj i znajdź bilety do Poznań
Szukaj zakwaterowania w Poznań
Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Poznań z Vivanoda?

Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Poznań z Vivanoda?

Planując podróż do Poznań, ważne jest, aby wybrać środek transportu w oparciu o swoje potrzeby, budżet, czas i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociąg, autobus lub loty, wybór środka transportu może mieć znaczący wpływ na cenę i jakość Twojej podróży do Poznań. Dlatego tak ważne jest, by kupując bilet do Poznań, skorzystać z porównywarki transportu i cen.

Vivanoda to poręczne narzędzie, które pozwala szybko znaleźć najlepsze opcje podróży do Poznań pod względem ceny, czasu i jakości. Dzięki Vivanoda możesz porównać różne bilety pociąg, autobus oraz loty dostępne na podróż do Poznań. W ten sposób możesz znaleźć najtańsze i najbardziej odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

Najpopularniejsze trasy do Poznań

Przedstawiamy najpopularniejsze trasy do Poznań ze wszystkich głównych miast europejskich, zarówno pociąg, autobus lub loty. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć najtańszy lot do Poznań, najszybszy pociąg czy najwygodniejszy autobus, zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do tego, abyś mógł spokojnie zaplanować swoją podróż do Poznań.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Warszawa, Kraków, Szczecin, Częstochowa, Katowice lub Łódź czy innego dużego miasta europejskiego, porównujemy różne środki transportu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dotarcia do Poznań. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych trasach, firmach transportowych, czasie podróży, cenach biletów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego i wygodnego podróżowania. Zamieściliśmy również wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze i znaleźć najlepsze ceny biletów do Poznań. Bez względu na to, czy podróżujesz oszczędnie, czy szukasz najwyższego komfortu, znajdziesz tu wszystkie opcje, dzięki którym bez problemu zaplanujesz swoją podróż do Poznań.

Wyszukaj i znajdź bilety do Poznań
Szukaj zakwaterowania w Poznań

Podróż do Poznań pociągiem

Gdzie są stacje kolejowe w Poznań?

Stacja Poznan Glowny jest jedyną stacją obsługującą Poznań.

Poznan Glowny
Stacja położona 1.1 km od centrum Poznań
Mapa
Znajdź bilety kolejowe do Poznań

Podróż do Poznań autobusem

Porady jak znaleźć tańszy bilet autobusowy do Poznań

Chociaż podróż autobusem sama w sobie jest niedrogim sposobem na dotarcie do Poznań, zawsze istnieją sposoby, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Zwróć uwagę na promocje FlixBus
FlixBus regularnie oferują specjalne oferty i zniżki, które mogą być dobrą okazją do zmniejszenia budżetu na podróż do Poznań.
Podróż do Poznań z elastycznymi datami
Jeżeli nie masz określonej daty podróży autobusem do Poznań, najlepiej wypróbuj kilka dat i unikaj weekendów, ponieważ bilety z Babimost, Brętowo, Medyka, Tomaszow Mazowiecki, Grodzisk Wielkopolski lub Znin są często droższe!
Dokonaj kompleksowego porównania cen autobusów do Poznań
Dzięki Vivanoda możesz przeglądać, filtrować i wybierać wszystkie oferty FlixBus w ramach jednego wyszukiwania. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Warszawa, Berlin, Dortmund, Kraków, Szczecin lub Utrecht, ułatwi Ci to znalezienie tych, które najlepiej spełniają Twoje kryteria pod względem ceny, czasu i długości.

Gdzie znajdują się dworce autobusowe w Poznań?

Jest tylko jeden dworzec autobusowy (lub przystanek autobusowy), z którego możesz dojechać do Poznań.

Poznań
Dworzec autobusowy 0.9 km od Poznań
Mapa
Znajdź bilety autobusowe do Poznań

Leć do Poznań

Kilka wskazówek dotyczących tanich lotów do Poznań

Aby zoptymalizować swoje szanse na znalezienie lotu do Poznań w najkorzystniejszej cenie, należy przestrzegać kilku zasad. Przypominamy je tutaj.

Upewnij się, że nie przegapisz żadnej oferty
Linie lotnicze takie jak Czech Airlines, EuroLot, Job Air, LOT Polish Airlines oraz Norwegian Air Shuttle regularnie oferują ciekawe promocje na portalach społecznościowych lub w innych środkach komunikacji.
Preferuj tanie linie lotnicze
Wybierając tanie linie lotnicze, masz większe szanse na tani lot do Poznań. Uważaj jednak, bo te linie lotnicze często latają na drugorzędne lotniska, które są znacznie mniej dostępne z centrum Poznań.
Wybierz określone dni na wylot
Unikaj podróżowania do Poznań w ruchliwe dni, takie jak weekendy. Loty do Poznań są często znacznie tańsze w ciągu tygodnia, zwłaszcza we wtorki i środy.

Gdzie są lotniska w Poznań?

Aby dostać się do Poznań samolotem, przylatuj na lotnisko Lawica.

Lawica
Lotnisko znajduje się 6.0 km od Poznań
Mapa
Znajdź loty do Poznań

None

None
None
None