Podróżuj z Gdańsk do Poznań

Zorganizuj swoją podróż z Gdańsk do Poznań w pociąg, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Gdańsk do Poznań w samolot, pociąg, samochód

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Gdańsk
Poznań
/
  • Uzyskaj stawki
2
Gdańsk
Warszawa
Poznań
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Gdańsk Poznań

Sposoby transportusamolot, carpooling, pociąg
dystans245 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Gdańsk do Poznań?

Oferujemy 2 tras w pociąg, carpooling, samolot przygotować podróż Gdańsk Poznań, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Gdańsk Poznańklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Gdańsk i Poznań na mapie oraz na trasie Gdańsk Poznań i różne punkty korespondencji (Lotnisko Lawica, Stacja Poznan Glowny, Lotnisko Rebiechowo) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Poznań

Którzy przewoźnicy podróżują między Gdańsk a Poznań?

Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
LOT Polish Airlines zapewnia następujące obroty: z lotniska Rebiechowo GDN (znajduje się na 14 km od środka Gdańsk, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Poznań (przybycie na lotnisko w Lawica POZ)
Ryanair obsługuje lot z lotniska Rebiechowo GDN (znajduje się na 14 km od środka Gdańsk, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Warsaw Modlin WMI)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Warszawa-Poznań Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Poznan Glowny w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Gdańsk-Poznań (246 km)

Wszystkie rodzaje transportu Gdańsk Poznań

Na wycieczkę Gdańsk (Polska) do Poznań (Polska) z odległości 245 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Gdańsk-Poznań,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Poznań od Gdańsk ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Gdańsk-Warszawa i Warszawa-Poznań
Wyjście Gdańsk i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Rebiechowo GDN 14 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez OLT Express, Ryanair lub LOT Polish Airlines.Z Warszawa, weź inny samolot z LOT Polish Airlines, który cię zawiezie Lawica (Poznań, Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Gdańsk do Poznańbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguWarszawa-Poznań i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje EC 95 Deutsche Bahn do Poznań opuścić stację kolejową Warszawa Centralna do Warszawa, Przyjazd doPoznań będzie na stacji Poznan Glowny (1.1 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)