Gdańsk
Podróżuj bezpośrednio do Włocławek pociąg, wspólne przejazdy, autobus
Włocławek
Zobacz ceny

Jak dostać się z Gdańsk do Włocławek?

Planujesz podróż do Gdańsk z Włocławek i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Gdańsk do Włocławek, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Gdańsk a Włocławek, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (FlixBus, LEO Express, Blablacar lub PKP Intercity), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Gdańsk a Włocławek, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Gdańsk - Włocławek.

Podczas podróży z Gdańsk do Włocławek masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Gdańsk do Włocławek

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Gdańsk do Włocławek, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Gdańsk Włocławek pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Gdańsk Włocławek jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Wspólne przejazdy Gdańsk Włocławek

Wspólne przejazdy między Gdańsk a Włocławek to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Włocławek w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Gdańsk lub Włocławek może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Gdańsk do Włocławek dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Gdańsk Włocławek

Miasto wyjazdu
Gdańsk
Polska
Miasto docelowe
Włocławek
Polska
Odległość
191 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie pociąg, wspólne przejazdy oraz autobus
Wyszukaj bilety z Gdańsk do Włocławek
Szukaj noclegów w Włocławek
Zaplanuj swoją podróż z Gdańsk do Włocławek z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Gdańsk do Włocławek z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Gdańsk - Włocławek, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak FlixBus, LEO Express, Blablacar lub PKP Intercity, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Gdańsk a Włocławek!

Porównanie środków transportu między Gdańsk a Włocławek

Zalety i wady carpoolingu z Gdańsk do Włocławek?
Elastyczny Carpooling z Gdańsk do Włocławek jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Przyjazny dla środowiska Dzieląc samochód z kimś innym, zmniejszasz wpływ podróży z Gdańsk do Włocławek na środowisko.
Przyjazność Carpooling z Gdańsk do Włocławek jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Komfort Podczas całej podróży z Gdańsk do Włocławek musisz dzielić przestrzeń w samochodzie z innymi pasażerami.
Niezawodność Podczas podróży do Gdańsk i Włocławek powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Gdańsk do Włocławek?
Krajobrazy Pociągi między Gdańsk a Włocławek często oferują zapierające dech w piersiach krajobrazy podczas podróży.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Gdańsk-Włocławek jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Dostępność Dworce kolejowe w Gdańsk i Włocławek znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Koszt Bilety na pociąg Gdańsk Włocławek mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Gdańsk Włocławek mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Gdańsk do Włocławek?
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Gdańsk - Włocławek są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Gdańsk - Włocławek, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Gdańsk do Włocławek są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Włocławek (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Komfort Autobusy relacji Gdańsk-Włocławek mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Gdańsk do Włocławek pokonują dystans 191 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Włocławek.

Skąd wyruszyć w Gdańsk? Gdzie mogę dojechać w Włocławek?

Dworce autobusowe w Gdańsk

Gdańsk
Mapa
Gdańsk Airport
Mapa

Stacje odlotów w Gdańsk

Gdańsk Główny
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Włocławek

Włocławek dw.autobusowy
Mapa

Stacje przylotów w Włocławek

Włocławek
Mapa
Wyszukaj bilety z Gdańsk do Włocławek
Szukaj noclegów w Włocławek

3 rady jak taniej podróżować między Gdańsk a Włocławek

Zdecydowałeś się na podróż z Gdańsk do Włocławek i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Gdańsk do Włocławek.

  • 1. Lekka podróż
    Jeśli podróżujesz między Gdańsk a Włocławek z firmą, która pobiera dodatkowe opłaty za bagaż rejestrowany, co często się zdarza, warto ograniczyć bagaż do minimum, aby zaoszczędzić pieniądze. Postaraj się spakować tylko to, co niezbędne i pamiętaj, aby przed wyjazdem do Włocławek sprawdzić zasady dotyczące bagażu obowiązujące w danej linii lotniczej.
  • 2. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Gdańsk-Włocławek są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Włocławek w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Gdańsk-Włocławek. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Włocławek.
  • 3. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Gdańsk-Włocławek są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Włocławek poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.

Autobus Gdańsk Włocławek

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Gdańsk-Włocławek wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Częstotliwość odjazdów do Gdańsk z Włocławek różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Włocławek, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Gdańsk-Włocławek. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Gdańsk-Włocławek zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Gdańsk do Włocławek na Vivanoda.

Większość autobusów na trasie Gdańsk-Włocławek jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Czas trwania podróży autobusem między Gdańsk a Włocławek zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Włocławek w danym dniu podróży.

Przedsiębiorstwa autobusowe Gdańsk Włocławek

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Gdańsk Włocławek

Pociągi Gdańsk Włocławek

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Gdańsk do Włocławek, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Gdańsk do Włocławek. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Pociągi między Gdańsk a Włocławek są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

Średni czas podróży pociągiem z Gdańsk do Włocławek zależy od rodzaju pociągu, którym jedziesz. Pociągi regionalne lub międzymiastowe do Włocławek są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości. Porównaj czas trwania wszystkich podróży, wyszukując ceny na Vivanoda.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Gdańsk a Włocławek, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Istnieje możliwość zarezerwowania specjalnego miejsca w pociągu na trasie Gdańsk - Włocławek. W zależności od firmy, usługa ta może być płatna. Miejsca siedzące można zarezerwować online lub w kasie na stacji.

Firmy kolejowe z Gdańsk do Włocławek

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Gdańsk do Włocławek

Carpool Gdańsk Włocławek

Średni koszt przejazdu z Gdańsk do Włocławek zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Gdańsk do Włocławek, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Gdańsk i Włocławek skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Czas trwania podróży z Gdańsk do Włocławek zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Gdańsk a Włocławek, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Gdańsk a Włocławek. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Platforma carpoolingowa Gdańsk Włocławek

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Gdańsk Włocławek

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu