Podróżuj z Gdańsk do Kraków

Zorganizuj swoją podróż z Gdańsk do Kraków w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Gdańsk do Kraków w samolot, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Gdańsk
Kraków
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Gdańsk Kraków

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans484 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Gdańsk do Kraków?

Oferujemy 1 tras w autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Gdańsk Kraków, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Gdańsk Krakówklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Gdańsk i Kraków na mapie oraz na trasie Gdańsk Kraków i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Krakow, Dworzec autobusowy Kraków Airport, Lotnisko J. Paul II Balice International, Dworzec autobusowy Gdańsk, Lotnisko Rebiechowo) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Kraków

Wszystkie rodzaje transportu Gdańsk Kraków

Przeczytaj więcej informacji o każdym środku transportu:

Carpool z Gdańsk do Kraków

Carpooling to najnowszy sposób podróżowania, dzieląc się swoją podróżą Gdańsk-Kraków z innymi podróżnikami szukającymi tej samej trasy. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

Ridesharing nie ma żadnego harmonogramu w przeciwieństwie do branży kolejowej, autobusowej lub lotniczej. Masz więc większe prawdopodobieństwo znalezienia Gdańsk-Kraków jeździ pięć dni przed datą podróży niż trzy miesiące. Jest to interesujące w przypadku ostatniej podróży do Kraków,

Gdańsk do Kraków autobus

Ta trasa autokarowa jest obsługiwana bez żadnych zmian pomiędzy Gdańsk do Kraków

Nadal możesz mieć wątpliwości Kraków autobusem. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Kraków,

 • Jadąc nocnym autobusem Gdańsk Kraków jest często dobrym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy Krakównocleg. Ruch uliczny jest bardziej płynny w nocy, czas podróży jest skrócony i dojedziesz doKraków o wschodzie słońca!
 • W trakcie podróży Gdańsk Kraków, nie musisz się martwić o autonomię smartfona lub komputera: gniazdka elektryczne w siedzeniu (i porty USB) zapobiegną awarii akumulatora.
 • Nowe autobusy używane przez LEO Express są bardziej ekologiczne niż korzystanie z carpoolingu, a nawet więcej niż samochód osobisty. DrogaGdańsk Krakówjest już istniejącą infrastrukturą współdzieloną z innymi pojazdami. Bilans krajobrazu jest zatem neutralny.

Z których firm autokarowych podróżować Gdańsk i Kraków?

LEO Express jest jedyną firmą autobusową, która obsługuje bezpośrednie linie autobusowe Gdańsk Kraków,

LEO Express Gdańsk Kraków

Przystanki autobusowe Gdańsk

Zaleca się przybycie do Gdańsk dworzec autobusowy między 15 a 30 minut przed czasem odjazdu, w zależności od przewoźnika. Aby upewnić się co do miejsca docelowego autobusu, spójrz na przód:Kraków„należy wspomnieć. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

 • Gdańsk

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Kraków

Po przybyciu autobusu Kraków, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

 • Krakow

Tanie loty z Gdańsk do Kraków

Aby pomóc Ci znaleźć tańsze loty do lotu Kraków, chcieliśmy dać ci kilka rad:

 • Zarezerwuj swój Gdańsk Kraków lot z dużym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepsze ceny. Jest to jedna z najważniejszych zasad w branży lotniczej: osoby podróżujące w interesach, które chcą wcześniej płacić mniej za rezerwację; osoby podróżujące służbowo chętnie płacą więcej, ale rezerwują do późna.
 • Bądź elastyczny dzięki datom podróży do Kraków, Ceny zmieniają się cały czas i różnią się z dnia na dzień. Ważną zaletą będzie posiadanie pewnej elastyczności.

Które linie lotnicze obsługują Gdańsk do Kraków loty?

Ten lot jest zaplanowany tylko przez jedną linię lotniczą: EuroLot.
EuroLot Gdańsk Kraków

Lotnisko odlotu w Gdańsk

 • GDN Rebiechowo

Lotnisko przylotu w Kraków

 • KRK J. Paul II Balice International

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)