Gdańsk
Podróżuj bezpośrednio do Kraków loty, wspólne przejazdy, autobus
Kraków
Zobacz ceny

Jak dostać się z Gdańsk do Kraków?

Planujesz podróż do Gdańsk z Kraków i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Gdańsk do Kraków, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Gdańsk a Kraków, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (LEO Express, FlixBus, LOT Polish Airlines, EuroLot lub OLT Express), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Gdańsk a Kraków, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Gdańsk - Kraków.

Podczas podróży z Gdańsk do Kraków masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Gdańsk do Kraków

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Gdańsk do Kraków, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Loty Gdańsk Kraków

Wiele lotów łączy Gdańsk z Kraków każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Kraków w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Gdańsk Kraków

Wspólne przejazdy między Gdańsk a Kraków to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Kraków w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Gdańsk lub Kraków może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Gdańsk do Kraków dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Gdańsk Kraków

Miasto wyjazdu
Gdańsk
Polska
Miasto docelowe
Kraków
Polska
Odległość
484 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie loty, wspólne przejazdy oraz autobus
Wyszukaj bilety z Gdańsk do Kraków
Szukaj noclegów w Kraków
Zaplanuj swoją podróż z Gdańsk do Kraków z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Gdańsk do Kraków z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Gdańsk - Kraków, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak LEO Express, FlixBus, LOT Polish Airlines, EuroLot lub OLT Express, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Gdańsk a Kraków!

Porównanie środków transportu między Gdańsk a Kraków

Zalety i wady lotu z Gdańsk do Kraków?
Prędkość Lot pomiędzy Gdańsk a Kraków jest najszybszym sposobem na pokonanie 484 km pomiędzy Gdańsk a Kraków.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Gdańsk do Kraków, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Kraków często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Gdańsk ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Ceny Bilety lotnicze z Gdańsk do Kraków mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Kraków mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Gdańsk do Kraków?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Gdańsk - Kraków, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Gdańsk do Kraków są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Kraków (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Gdańsk - Kraków są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Komfort Autobusy relacji Gdańsk-Kraków mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Gdańsk do Kraków pokonują dystans 484 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Kraków.
Zalety i wady carpoolingu z Gdańsk do Kraków?
Ekonomiczne Carpooling z Gdańsk do Kraków jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Przyjazność Carpooling z Gdańsk do Kraków jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Elastyczny Carpooling z Gdańsk do Kraków jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Gdańsk do Kraków może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Niezawodność Podczas podróży do Gdańsk i Kraków powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.

Skąd wyruszyć w Gdańsk? Gdzie mogę dojechać w Kraków?

Dworce autobusowe w Gdańsk

Gdańsk
Mapa

Lotniska odlotowe w Gdańsk

Rebiechowo
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Kraków

Krakow
Mapa
Kraków Airport
Mapa

Lotniska przylotowe w Kraków

J. Paul II Balice International
Mapa
Wyszukaj bilety z Gdańsk do Kraków
Szukaj noclegów w Kraków

3 rady jak taniej podróżować między Gdańsk a Kraków

Zdecydowałeś się na podróż z Gdańsk do Kraków i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, loty lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Gdańsk do Kraków.

  • 1. Porównaj środki transportu
    Dobrym pomysłem może być porównanie różnych dostępnych środków transportu, aby zaoszczędzić pieniądze na podróży z Gdańsk do Kraków. Podczas gdy lot samolotem lub pociągiem może wydawać się najszybszą opcją dotarcia do Kraków, carpooling lub autobus mogą być tańszą alternatywą. Weź także pod uwagę długość podróży i trasę, aby znaleźć najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
  • 2. Unikaj dodatków
    Niektóre dodatki, takie jak jedzenie i napoje spożywane podczas podróży z Gdańsk do Kraków, mogą być drogie i nie zawsze są konieczne w przypadku krótkiej podróży. Aby zaoszczędzić pieniądze, zaplanuj przekąski lub napoje przed wyjazdem do Kraków i skorzystaj z darmowych alternatywnych rozrywek, takich jak czytanie książki.
  • 3. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Gdańsk do Kraków. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Kraków.

Autobus Gdańsk Kraków

Czas trwania podróży autobusem między Gdańsk a Kraków zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Kraków w danym dniu podróży.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Gdańsk-Kraków zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Gdańsk do Kraków na Vivanoda.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Gdańsk-Kraków. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Częstotliwość odjazdów do Gdańsk z Kraków różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Kraków, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Większość autobusów na trasie Gdańsk-Kraków jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Gdańsk-Kraków wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Przedsiębiorstwa autobusowe Gdańsk Kraków

LEO Express
LEO Express
FlixBus
FlixBus
Szukaj biletów autobusowych Gdańsk Kraków

Loty Gdańsk Kraków

Linie lotnicze Gdańsk Kraków

LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
EuroLot
EuroLot
OLT Express
OLT Express
Ryanair
Ryanair
Szukaj lotów Gdańsk Kraków

Carpool Gdańsk Kraków

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Gdańsk i Kraków skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Średni koszt przejazdu z Gdańsk do Kraków zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Gdańsk do Kraków, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Czas trwania podróży z Gdańsk do Kraków zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Gdańsk do Kraków zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Platforma carpoolingowa Gdańsk Kraków

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Gdańsk Kraków
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu