Kraków
Podróżuj bezpośrednio do Opole wspólne przejazdy, autobus, pociąg
Opole
Zobacz ceny

Jak dostać się z Kraków do Opole?

Planujesz podróż do Kraków z Opole i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Kraków do Opole, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Kraków a Opole, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (FlixBus, LEO Express, Blablacar lub PKP Intercity), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Kraków a Opole, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Kraków - Opole.

Podczas podróży z Kraków do Opole masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Kraków do Opole

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Kraków do Opole, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Kraków Opole pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Kraków Opole jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Wspólne przejazdy Kraków Opole

Wspólne przejazdy między Kraków a Opole to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Opole w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Kraków lub Opole może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Kraków do Opole dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Kraków Opole

Miasto wyjazdu
Kraków
Polska
Miasto docelowe
Opole
Polska
Odległość
158 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie wspólne przejazdy, autobus oraz pociąg
Wyszukaj bilety z Kraków do Opole
Szukaj noclegów w Opole
Zaplanuj swoją podróż z Kraków do Opole z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Kraków do Opole z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Kraków - Opole, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak FlixBus, LEO Express, Blablacar lub PKP Intercity, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Kraków a Opole!

Porównanie środków transportu między Kraków a Opole

Zalety i wady carpoolingu z Kraków do Opole?
Ekonomiczne Carpooling z Kraków do Opole jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Przyjazny dla środowiska Dzieląc samochód z kimś innym, zmniejszasz wpływ podróży z Kraków do Opole na środowisko.
Przyjazność Carpooling z Kraków do Opole jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Kraków do Opole może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Komfort Podczas całej podróży z Kraków do Opole musisz dzielić przestrzeń w samochodzie z innymi pasażerami.
Niezawodność Podczas podróży do Kraków i Opole powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Kraków do Opole?
Prędkość Pociągi z Kraków do Opole są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Dostępność Dworce kolejowe w Kraków i Opole znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Kraków-Opole jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Koszt Bilety na pociąg Kraków Opole mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Kraków Opole mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Kraków do Opole?
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Kraków - Opole są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Kraków - Opole, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Kraków do Opole są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Opole (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Komfort Autobusy relacji Kraków-Opole mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Kraków do Opole pokonują dystans 158 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Opole.

Skąd wyruszyć w Kraków? Gdzie mogę dojechać w Opole?

Dworce autobusowe w Kraków

Krakow
Mapa
Kraków Airport
Mapa
Kraków Dworzec Autobusowy Czyżyny
Mapa

Stacje odlotów w Kraków

Kraków Płaszów
Mapa
Kraków Główny
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Opole

Opole
Mapa
Opole
Mapa

Stacje przylotów w Opole

Opole Główne
Mapa
Opole Wschodnie
Mapa
Wyszukaj bilety z Kraków do Opole
Szukaj noclegów w Opole

3 rady jak taniej podróżować między Kraków a Opole

Zdecydowałeś się na podróż z Kraków do Opole i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Kraków do Opole.

  • 1. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Kraków-Opole są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Opole poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.
  • 2. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Kraków do Opole. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Opole.
  • 3. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Kraków-Opole są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Opole w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Kraków-Opole. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Opole.

Autobus Kraków Opole

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Kraków-Opole zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Kraków do Opole na Vivanoda.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Kraków-Opole. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Częstotliwość odjazdów do Kraków z Opole różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Opole, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Czas trwania podróży autobusem między Kraków a Opole zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Opole w danym dniu podróży.

Bilety autobusowe Kraków-Opole są często tańsze, jeżeli kupuje się je z wyprzedzeniem, zwłaszcza jeżeli rezerwuje się je z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak niektórzy przewoźnicy oferują również oferty last minute, aby zapełnić pozostałe miejsca.

Autobusy Kraków-Opole są zazwyczaj wyposażone w klimatyzację, aby zapewnić pasażerom komfort, zwłaszcza latem, kiedy temperatury są wysokie.

Przedsiębiorstwa autobusowe Kraków Opole

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Kraków Opole

Pociągi Kraków Opole

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Kraków a Opole, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Bilety kolejowe z Kraków do Opole można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Kraków do Opole. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Kraków do Opole, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

To często zależy od taryfy i zasad anulowania biletu stosowanych przez przewoźnika kolejowego. Jeśli bilet kolejowy z Kraków do Opole nie podlega zwrotowi, może istnieć możliwość wymiany lub zmiany biletu za dodatkową opłatą.

Pociągi między Kraków a Opole są wyposażone w rampy i zarezerwowane miejsca siedzące dla osób na wózkach inwalidzkich i pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej. Niepełnosprawni podróżni są zachęcani do skontaktowania się z serwisem pomocy przed podróżą w celu uzyskania dodatkowej pomocy i optymalnej opieki w Kraków.

Firmy kolejowe z Kraków do Opole

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Kraków do Opole

Carpool Kraków Opole

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Kraków a Opole. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Średni koszt przejazdu z Kraków do Opole zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Kraków do Opole, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Czas trwania podróży z Kraków do Opole zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Kraków do Opole zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Kraków a Opole, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Platforma carpoolingowa Kraków Opole

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Kraków Opole

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu